Дуже дуже вумна• 21 марта в 16:53

А чого дівчатам в дитинстві не казали що водити авто це базова навичка?)

От нас вчили що треба вміти прибирати, готувати... а про водіння ніхто не розказував. Я здала на права в 35, зараз тільки активно почала їздити сама..... це ж просто кайф не перти пакети з магазину пішки, дітей забрати завезти та і взагалі ти не прив´язаний сів поїхав по справам....це дуже полегшує життя.)))
Аноним НаВсеГда• 21 марта в 20:55
Ответ дляПолтавська галушка
Офіційному таксі) ви багато таких бачите? З розпізнавальним ліхтарем помаранчевого кольору на його даху, таксометром, сигнальним ліхтарем із зеленим та червоним світлом у верхньому правому кутку лобового скла, а також нанесеними на дверцятах авто з лівого та правого боків композиціями квадратів, розташованих у шаховому порядку.
Ви мабуть не користуєтесь такси Офіційних,з ліцензіями вже більш ніж достатньо.Там не така дорога ліцензія.Поки їхала додому,штук 15 точно бачила .
Але я їх не ловлю.Дзвоню або в Уклон,або експрес таксі,535,еліт таксі,та інші служби.В них є офіційно працюючі водії з ліцензіями,які мають право рухатись полосою громадського транспорту
В додатку ти це бачиш,і можеш обрати саме таке авто.В Уклон це +10% до тарифу.В інших приблизно так само.
Полтавська галушка• 21 марта в 21:03
Ответ дляАноним НаВсеГда
Я не знала, спасибо большое
Дама_с_коготками• 21 марта в 21:17
Тому що жили в ніщеті.
В нас було таке дитинство, що місяцями їли одну картошку з капустою, вдягались в обноски, іграшок не було, канцелярії не було, жодних розваг теж, крім телевізора. Я на морі перший раз побувала в 19 років, піцу спробувала аж в 18, яке там нахрін водити авто?))

В нас в сімʼї ніхто ніколи не мав авто, прав ні в кого не було. Мене готували до такого ж життя, якби мені хтось в дитинстві сказав, що я в 32 їздитиму на своїй ауді - я б не повірила ніколи.
Слава богу, страх жити так як батьки дав копняка й я можу зараз гарно заробляти й мати все що потрібно...
sim_sims• 21 марта в 21:18
Ответ дляДуже дуже вумна
В Києві
Запитайте у тих, хто вам не казав. Бо я усе знала.
Блакитна устриця• 21 марта в 21:20
Ответ дляМэри Попкинс
Ладно авто, но для меня удивительным оказалось что многие не умеют ни ездить на велосипеде ни плавать.
А я вот ни на велосипеде и плавать не умею, но авто вожу. Вас удивляет?
Послушная• 21 марта в 21:25
Ответ дляСтебель березы
Ваша мама имеет право на свое мнение.
Или вы так не считаете?
нащо воно тобі треба це не мнєніє
Мэри Попкинс• 21 марта в 21:40
Ответ дляБлакитна устриця
Ну авто это самое простое из трех указанных действий. Удивляет когда плавать не умеют. Удивляет почему не научили родители в детстве
Я не знаю детей у которых не было велика
Колдунья-вещунья• 21 марта в 21:45
Почему не учили, меня папа с 14 лет сажал за руль, когда ехали на дачу и съезжали с трассы. И в 18 лет я получила права. Моя мама тоже водит машину.
Комиссия50%• 21 марта в 21:49
я в 38 пошла в автошколу и права получила. всю жизнь считала, что не мое (да и сейчас ловлю себя на мысли)) с сыном-подростком общалась на тему вождения и была удивлена - он совсем не хочет водить машину (хотя отец у него водитель)
Щира українка• 21 марта в 22:14
Ответ дляПомаранчова душа
какая то глупость, если честно
я тоже считаю, что в школе в старших классах сделать курс теории ПДД и правил вождения. чтобы выходя из школы, после 18 можно было сдать на права и водить.
у моей мамы (ей 70+) был курс вождения трактора и даже права на его вождение по кончанию. она конечно трактористкой не стала. но некоторые могли бы и работать экскаваторщиками например, троллейбусы или метро водить.
Помаранчова душа• 21 марта в 22:15
Ответ дляЩира українка
сейчас это бизнес
кому надо это давать бесплатно
хотя сама по себе теория отличная, даже если не будет ездить, знать правила дд надо каждому
Цигарний шланг• 21 марта в 22:16
Ответ дляДуже дуже вумна
Ну реально.... мені навіть на думку не спадало що я колись зможу їздити....
Ну я вообще ненавидила киевские дороги и машины, кричала с детства что никогда не буду водить машину. У отца машины никогда не было. Но угораздило выйти замуж за профессионального водителя, который меня можно сказать ’загнал’ за руль. Вот уже 13 лет балдею ежедневно за рулем.
А дочке всего 14 и она аж бредит когда уже можно будет пойти ей на курсы вождения автомобиля
А_я_ЛОЖУ!• 21 марта в 22:18
Ответ дляНоунэйм
Не умеет,потому что этого в школе не было)))
Ну как не было? Может это какая то сельская школа? В городах у всех это было 🤷
Хочу на Балі• 21 марта в 22:19
Жінки це другий сорт у нас в країні
Невже ви не бачите цього? Вони створені для забезпеченню комфорту чоловіків, як мейди, горничні
Дівчат з малого віку привчають що вони мають готувати та прибирати, інакше будуть непотрібні чоловіку
Цікаво чи це колись зміниться
Огірок та Помідорчик• 21 марта в 22:25
Ответ дляХочу на Балі
Жінки це другий сорт у нас в країні
Цікаво чи це колись зміниться
починайте з себе- приберіть цей бруд у вашій голові. Жінки можуть все те що й чоловіки, просто не хочуть.
єдине з чим згодна- нерівна оплата праці, але це проблема світова, не однієх країни
Огірок та Помідорчик• 21 марта в 22:28
дівчата, я 1977 року народженняу 10-11 класах замість трудів було УПК- учбово-виробнийий комбінат. один раз на пару тижнів на цілий день йшли туди навчатися .за бажанням можно було записатьись в автомеханіки. 2 мої однокласниці закінчили автомеханіків. я обраои цвітоводство/теплиці, потім перевелась на швею. але це був особистий вибір кожної. Миколаїв , 1992-1994 роки п.с. автомеханіків вчили водити та чинити авто
автор Дуже дуже вумна • 21 марта в 22:37
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Я 1988 року і близько такого не було))
Хочу на Балі• 21 марта в 22:38
Ответ дляОгірок та Помідорчик
У мене все в порядку в голові, я написала пост на базі своїх спостережень, Ви мені пишете передумати))) дякую, не треба мою думку оспарювати, вона моя
автор Дуже дуже вумна • 21 марта в 22:38
Ответ дляМочалкин блюз
Вам не говорили, а меня в 17 лет в автошколу отправили. Я сопротивлялась, не хотела. Родители сказали: образование- это то, что ты не выбираешь. Мы обязаны тебе его дать. В 18 лет я получила права. Ну и начала ездить на папиной машине. С моими детьми я поступила так же. Старшей 22 года - в 18 лет была уже с правами. Младшей пока 8, но будет так же
Супер рішення молодці
Огірок та Помідорчик• 21 марта в 22:42
Ответ дляХочу на Балі
це у вас така виборка для спостереженьпочніть шукати протилежні випадки, і ви побачите багато жінок, які будують бізнеси, заробліють гроші, стали ученими/лікарями/юристами і т.п.
так, є перекос поглядів щодо чоловіуів потрібно обслуговувати, але все більше жінок кидають цю думку.
автор Дуже дуже вумна • 21 марта в 22:48
Ответ дляХочу на Балі
А я згідна з вами нещодавно тригернула історія знайомої чоловік пішов... закохався. Двоє дітей один з них з аутичним спектром... вона працює але , діти на ній сильно можна збудувати кар´єру в такій ситуації.... а він що каже ти мною не цікавилася... та бляха коли цікавиться за дітьми дивись,робота, прибирання і все інше
Меломанка Маланка• 21 марта в 23:47
Ой, автор, согласна 100 %. Я в европе. 2е детей. Пакеты таскаю, как конь. И это ж не так как у нас, за углом 55 супермаркетов. Мне пешком почти 1 км пилить до маркета. Никак не могу справится с этим страхом. Водить научиться не проблема. Но тут такие движухи на дорогах и такие дороги витиеватые, что даже опытные очкуют иногда.