Парасюха• 21 марта 2025
Є тут такі хто не любить вихідні?
ПробілНеПрацює• 21 марта 2025
Ответ дляКонотопська відьма
А яка причина їх не любити?
Автор на неделе работает, в выходные нечем заняться
Конотопська відьма• 21 марта 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Так до чого тут вихідні, якщо людина сама себе зайняти не може?
Чеширская кошечка• 21 марта 2025
Ответ дляКонотопська відьма
Я вообще не понимаю таких людей, у которых нет каких-то интересов в жизни.
Love_Love_Love_• 21 марта 2025
Що ви маєте на увазі?
Я не люблю свої вихідні дні у вихідні дні тижня, тобто суботу- неділю, от щойно спеціально їх змінила на дні тижня
Гладиолус• 21 марта 2025
Наоборот, очень люблю.. вот выхожу в понедельник на работу, и сразу мысли: скорее бы выходные))
З бісиками• 21 марта 2025
Люблю вихідні. Але в цьому році у мене було тільки 3 вихідних. Гроші потрібні дуже, тому працюю практично без вихідних...
Секретница• 21 марта 2025
На работу не сильно хочу ходить,и бывает дома нудно,и уборка и стирка все сделаешь,и заняться нечем. Апатия (Настроения нет,общения не хочется
Не люблю коли мої вихідні співпадають з вихідними у всіх домашніх. Бо тоді я не відпочиваю , а впахую в н-ну зміну вдома. Ще і мамка ходить і капає мені на мозги. В робочі дні нема коли голову підняти, а в вихідні один день я собі обовʼязково роблю лайт варіант: гуляю, сплю , займаюсь хоббі. Кого це не влаштовує - хай іде лісом. У мене мамка така, що сама робити не хоче, а хоче комусь делегувати. Відпочинок мені потрібен щоб не зриватись і підтримувати стабільний морально- ресурсний стан.