Помеха справа• Изменено 21 марта в 18:50

А як вам Інна Мірошниченко?

Я спочатку довго доходила, хто вона, юрист, захисниця прав слабших,чи інфобізнесменша, яка продає марафончики як доглядати за собою, вже і письменниця
Зараз ось рекламує Ля Рош ( який потрапив у скандал)
Вона несе дуже гарну ідею у маси, усиновлення, але мені відчувається наче вона хайпожерка. У них купа грошей, нянь, можливостей наймати різних спеціалістів, то звичайно класно і навіть втомлюватись у відпустці не будеш з дітьми (їздить туди з персоналом)
Не знаю, чогось вона мені не щира, хоча знаю що її багато людей любить і поважає
Мушля з Криму• 21 марта в 18:49
Поважаю. Вона молодець
Пустощі-веселощі• 21 марта в 18:50
Седня целый день ноунеймов пиарят то какая то трынчер то это мурошниченко
автор Помеха справа • 21 марта в 18:51
Ответ дляПустощі-веселощі
не правда.
ни тринчер ни вот ’эта’ не нуждаются в пиаре
то что вы не в курсе светских людей в Украине, не говорит что всем им нужна реклама
И.О. человека• 21 марта в 18:52
У них уже двое приемных?
Старшая девочка - это приемная?
Сіточка• 21 марта в 18:52
Ответ дляИ.О. человека
У них уже двое приемных?
Старшая девочка - это приемная?
Есть деньги на нянь, то почему бы и не усыновить
Вельшановна• 21 марта в 18:52
Моя знайома контактувала з нею в процесі усиновлення. Сказала, що по відчуттям - вона ’акула’ та залізна леді, яка або не вміє в почуття, або дуже сильно їх приховує.
Особисто мені вона подобається, я не думаю, що вона не щира, просто людина холодного розуму.
И.О. человека• 21 марта в 18:53
Ответ дляПустощі-веселощі
А вам все Мадонну или Бритни Спирс подавай?
Мушля з Криму• 21 марта в 18:53
Ответ дляИ.О. человека
У них уже двое приемных?
Старшая девочка - это приемная?
Так
автор Помеха справа • 21 марта в 18:53
Ответ дляИ.О. человека
У них уже двое приемных?
Старшая девочка - это приемная?
да, она там ведет все это в инсте, показывает весь путь, какие они молодцы, что с кучей специалистов у них есть какие-то улучшение) ну круто, но надо уточнять сколько это стоит
барабанщица• 21 марта в 18:53
Хз хто це і хз навіщо це тут
Летала_НаМетле• 21 марта в 18:53
Ответ дляВельшановна
мені теж так здається
И.О. человека• 21 марта в 18:53
Ответ дляСіточка
Да я не против).
Просто пропустила, когда они успели взять второго).
Помню историю, как брали первого и интервью Славе Демину.
Дюагональ• 21 марта в 18:54
Ответ дляИ.О. человека
У них уже двое приемных?
Старшая девочка - это приемная?
Так. При цьому вона розказувала багато разів, що нова прийомна дитина, не може бути старшою.за тих, хто вже є в сім´ї. У підсумку вони її беруть і вона найстарша
И.О. человека• 21 марта в 18:54
Ответ дляВельшановна
Вона була успішний адвокат, люди цієї професії, щоб бути успішними, мають бути з таким характером.
Чудо в декрете• 21 марта в 18:54
Ответ дляМушля з Криму
Поважаю. Вона молодець
Та да, разводить на деньги тех, которые в отличии от мамонтов, никогда не помрут.
Мушля з Криму• 21 марта в 18:55
Ответ дляПомеха справа
Ви так пишете, наче це погано, що вона дала цим дітям шанс вирости в родині. Не кожен, хто має гроші, зробить те саме
Дюагональ• 21 марта в 18:55
Ответ длябарабанщица
Хз хто це і хз навіщо це тут
Так можна сказати про будь-що
Дюагональ• 21 марта в 18:55
А марафон її, доречі, гівно
барабанщица• 21 марта в 18:56
Ответ дляПомеха справа
не правда.
Не в курсе свєтскіх людей в Украине 😁😁😁😁😁😁не в курсе не в курсе)) в нас своє життя , вас , що підглядають , навіть не жаль, ваш вибір😉
автор Помеха справа • 21 марта в 18:57
Ответ дляМушля з Криму
наче не погана, сенс гарний
а от яка в неї мотивації не зрозуміло, ну то в принціпі байдуже

просто цікаво чи вона одній мені здається не щирою, не емпатійною, а чисто ’бізнес вумен’ понти, хайп
Ну шо не так?• 21 марта в 18:57
Ответ дляЧудо в декрете
Приведите, пожалуйста, пример, когда вас Мирошниченко развела на деньги. Или еще кого-то.
барабанщица• 21 марта в 18:57
Ответ дляДюагональ
Так можна сказати про будь-що
І що?) чи лох не мамонт?)
Однозначная• 21 марта в 18:57
Господи, это был один из ингредиентов в лечебном креме.
Большинство таких ингредиентов тупо недообследованы
И это ля рош, который признал проблему, снял крем с производства.
А в основном всякий шмурдяк никто не снимает
барабанщица• 21 марта в 18:58
Ответ дляНу шо не так?
Життя напоказ це завжди на лоха, бо це лише життя напоказ))
Мушля з Криму• 21 марта в 18:58
Ответ дляПомеха справа
наче не погана, сенс гарний

Хай би всі так понтувалися і хайпили.
Добра, коли сита!• 21 марта в 18:59
Ответ дляМушля з Криму
Поважаю. Вона молодець
Підтримую. Після її рейдів по дитячим інтернатам волосся дибки стало.
Однозначная• 21 марта в 18:59
****У них купа грошей, нянь, можливостей наймати різних спеціалістів, то звичайно класно і навіть втомлюватись у відпустці не будеш з дітьми (їздить туди з персоналом)****

Ну ок. И многие реально богатые люди (не такие как они, они ведь обеспеченные, не больше) усыновляют детей и занимаются ими?

Автор, мне кажется, вы из тех людей, кто в жизни ничего хорошего не делает. И находит оправдание , что у вас нет денег, времени. А если кто-то делает, то вы это обесцениваете. Вам все кажется, что другим это легко и просто.
Дюагональ• 21 марта в 18:59
Ответ длябарабанщица
І що?) чи лох не мамонт?)
Ви коли пишете будь-яку фразу використовуєте генератор випадкових фраз? Іншого пояснення вашій незвязній мові немає. Хіба у вас проблеми ще з алкоголем )
барабанщица• 21 марта в 19:00
Ответ дляМушля з Криму
Хай би всі так понтувалися і хайпили.
Вам відомо, що там за лаштунками і гарними словами та фоточками? Мати Терезамвас нічому так і не навчила, вірно?)
Мушля з Криму• 21 марта в 19:00
Ответ дляДобра, коли сита!
І ті, кого це дратує, називають це хайпом і піаром(