Помеха справа• Изменено 21 марта 2025
А як вам Інна Мірошниченко?
Я спочатку довго доходила, хто вона, юрист, захисниця прав слабших,чи інфобізнесменша, яка продає марафончики як доглядати за собою, вже і письменниця
Зараз ось рекламує Ля Рош ( який потрапив у скандал)
Вона несе дуже гарну ідею у маси, усиновлення, але мені відчувається наче вона хайпожерка. У них купа грошей, нянь, можливостей наймати різних спеціалістів, то звичайно класно і навіть втомлюватись у відпустці не будеш з дітьми (їздить туди з персоналом)
Не знаю, чогось вона мені не щира, хоча знаю що її багато людей любить і поважає
Опля Картопля• 21 марта 2025
Ответ дляМушля з Криму
Там і до кабінетів дійшло
Я думаю до тих кабінетів звідки ноги ростуть таки не дійшло
барабанщица• 21 марта 2025
Ответ дляОпля Картопля
Згодна з вами. Праведний гнів то добре. А результат?
Системна робота то довго, важко і нудно. То куча запитів і носіння з купою бумажок. Шоб і в суд по правам людини якщо потрібно, подати
Та, без аплодисментів і фанатів, системно, важко, не благодатрно. Не той формат, так сказать, для шоу і піару
Опля Картопля• 21 марта 2025
Ответ длябарабанщица
Знаю таку місцеву активістку у себе в місті. Пошуміла, підвіжувала на камеру і пішла нігті робити чи в спа. А толку? Я звінком на гарячу лінію швидше питання рішаю
барабанщица• 21 марта 2025
Ответ дляОпля Картопля
Ми розуміємо одне одну, в мене такі самі думки
Королева краси• 21 марта 2025
Ответ дляПомеха справа
не правда.
ни тринчер ни вот ’эта’ не нуждаются в пиаре
то что вы не в курсе светских людей в Украине, не говорит что всем им нужна реклама
І хто це? Якась звичайна баба, чим вона знаменита? Я взагалі вперше чую.
кураГАЛЯ• 21 марта 2025
Ответ дляПомеха справа
да, она там ведет все это в инсте, показывает весь путь, какие они молодцы, что с кучей специалистов у них есть какие-то улучшение) ну круто, но надо уточнять сколько это стоит
Ви адекватна чи в рожевих окулярах? Робота зі спеціалістами завжди вимагає грошей. Вона показує відверто шо і як, взяли двох дітей з особливостями психічного і фізичного розвитку. Якщо в вашій голові дітей можна підіймати тільки Божою поміччю, а не з фінансами, то це питання не до оточууючих.
Опля Картопля• 21 марта 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Давно взяли?
барабанщица• 21 марта 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Так, дітей з такими особливостями неймовірно важко піднімати і то правда. А ще більша правда, що і в тих же недофінансованих інтернатах справжне пекло і вона про то дуже добре знає і знала, бо адвокатка, тому її вектор зрозумілий, чистий хайп
І також є ще матері з важкими діточками, яким неймовірно важко
Потрібно змінювати систему, а не бігати с фанфарами щоб посадити того директора чи санітарок що вже зовсім стали циніками від того всього
Хай бы взяла шефство над інтернатом, дала змогу матусям відпочити тощо
фан L.O.S.T.• 21 марта 2025
Особисто я поважаю Мірошниченко саме за ту величезну справу і ідею , яку вона робить і доносить до людей. Усиновлення, наставництво дітей. Це величезна робота.
(Марафони і інше я не беру взагалі до уваги, бо це її спосіб заробітку. Для мене кожна людина повинна займати свою нішу в цьому житті і займатися своїми справами. Вона за освітою юрист. Так її і сприймаю. А марафони моя думка це не її. Зараз продають їх всі, кому не лінь. То схуднення, то підтягнути сідниці, то ще щось. Але ніхто нікого не змушує щось купувати. Я наприклад просто проходжу повз. )
барабанщица• 21 марта 2025
Ответ дляНу шо не так?
Если вас действительно интересуют промежуточные итоги и предпринятые шаги, то вы знаете ответы на все эти вопросы лучше нас всех, правда же?
Нет, их никто не знает, потому что это не промежуточные результаты, а старт и финиш в одном месте, результатов просто нет
кураГАЛЯ• 21 марта 2025
Ответ длябарабанщица
Давайте чесно, ви хоч трохи далі за форум пішли і прочитали про їх діяльність? Їх моніторингова група при омбудсменаі зараз має за ціль : 1) дотримання законодавства України, надання відповідних послуг дітям не на паперах, 2) трансформацію від дитбудинку до родинного типу.
І це гігантська робота в т.ч. з документами, звітами,законопроекти і іншим. І так, вона цим теж займається.
Ви споживаєте виключно ту інформацію, яка вам цікава. А потім називаєте це хайпом.
Я поважаю Інну, бо розумію яка це колосальна робота.
В мене в сина РАС, довго була в спілці батьків і допомагала в роботі над інклюзією. До перших видимих результатів проходить мінімум 3 роки завдяки нашій бюрократії.
кураГАЛЯ• 21 марта 2025
Дівчата, давайте нарешті підтримувати один одного, і тим більше гідних жінок. Це жесть, коли у любій роботі приходять зі знецінення і пошуком подвійного сенсу. Навіщо?
Відкрию також секрет. В багатьох реалізованих людей є бажання зробити власний соціальний внескок в суспільство, а не тільки варити борщі. Це, боін, має викликати повагу, а не осуд
барабанщица• 21 марта 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Ціль і здобуток, це, так би мовити, різні речі
Тепер питання
Омбудсмен - це фігура, що заявилась на горизонті тільки з появою цієї дамочки? Чи ви вважаєте , що раніше його не було?) чи, окрім неї, цим питанням ніхто не займався?
Та на телеку ціла купа програм, що « висвітлювали» та « обурювались» , а омбудсмен щиро обіцяв взяти « на контроль» і підготувати « базу» і тд і тп
Ви б трохи цікавились чимось за межами інсиаграму та « бліновськими» різноманітного розливу
Тепер питання
барабанщица• 21 марта 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Давайте ви не будете путати « гідних» і « піарщиць», тоді і буде щось толкове, бо вас з розуму збиває гарна картинка та речі, від яких більш ущербу ніж користі
кураГАЛЯ• 21 марта 2025
Ответ длябарабанщица
Можете навести конкретні факти щодо брехні Інни?
кураГАЛЯ• 21 марта 2025
Ответ длябарабанщица
Тепер питання
Так, офіс омбудсмена існує давно. І що з того? Щоб робота йшла залучено купу людей, і кожен робить свій внесок. Яким чином це означає, що їх внесок неважливий?
Чесно, не розумію вашої зневаги. Можливо вам і Марта Левченко не достатньо робить й піариться на дітях?
барабанщица• 21 марта 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Давно?) цікаво)) і що, досі не навели лад в кращі часи для країни? Та невже
Я не знаю хто то така 😁
барабанщица• 21 марта 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Прочла
Ничего не могу сказать однозначно
Только олно- марта -частница и помогает независимо от государства
Вторая- очень спорная фигура. Не верю ей
Ничего не могу сказать однозначно
барабанщица• 21 марта 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Інни?)) ви з її клубу фанаток?)я не її аудитор, не її фанат і тд
Ще раз
Я завжди відношусь з пересторогою до тих, хто весь в упаковці( ), бо знаю, як виглядають справжні люди, що займаються справою життя
Ще раз
Мушля з Криму• 21 марта 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Тут люблять знецінити й зневажити
Соня-сонятко• 21 марта 2025
Ответ дляПомеха справа
навіщо?
Соня-сонятко• 21 марта 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Та да, разводить на деньги тех, которые в отличии от мамонтов, никогда не помрут.
яким чином розводити?
Соня-сонятко• 21 марта 2025
Ответ длябарабанщица
Вам відомо, що там за лаштунками і гарними словами та фоточками? Мати Терезамвас нічому так і не навчила, вірно?)
а вам відомо?
барабанщица• 21 марта 2025
Ответ дляСоня-сонятко
яким чином розводити?
Ви дійсно така незамутнена?)
Соня-сонятко• 21 марта 2025
Ответ длябарабанщица
Ні, і це головний важіль
То з чого ви взяли що там щось погане за лаштунками? Чи ви по собі міряєте?
Соня-сонятко• 21 марта 2025
Ответ длябарабанщица
Ви дійсно така незамутнена?)
Менше блабла і більше аргументів
барабанщица• 21 марта 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Ви вирішили, що ви святого, якщо вірите всім , хто вам гарно в усі дує?
Соня-сонятко• 21 марта 2025
Ответ длябарабанщица
А треба пустобрехам з форуму? Які з себе ніц не представляють і страшно бісяться від більш успішних людей)