Помеха справа• Изменено 21 марта в 18:50

А як вам Інна Мірошниченко?

Я спочатку довго доходила, хто вона, юрист, захисниця прав слабших,чи інфобізнесменша, яка продає марафончики як доглядати за собою, вже і письменниця
Зараз ось рекламує Ля Рош ( який потрапив у скандал)
Вона несе дуже гарну ідею у маси, усиновлення, але мені відчувається наче вона хайпожерка. У них купа грошей, нянь, можливостей наймати різних спеціалістів, то звичайно класно і навіть втомлюватись у відпустці не будеш з дітьми (їздить туди з персоналом)
Не знаю, чогось вона мені не щира, хоча знаю що її багато людей любить і поважає
барабанщица• 21 марта в 19:00
Ответ дляДюагональ
Ви коли пишете будь-яку фразу використовуєте генератор випадкових фраз? Іншого пояснення вашій незвязній мові немає. Хіба у вас проблеми ще з алкоголем )
Або у вас , щонайменше , з фантазією))
Дюагональ• 21 марта в 19:01
Ответ длябарабанщица
Або у вас , щонайменше , з фантазією))
О, знову незв´язна мова )
Мушля з Криму• 21 марта в 19:01
Ответ длябарабанщица
Вам відомо, що там за лаштунками і гарними словами та фоточками? Мати Терезамвас нічому так і не навчила, вірно?)
А вам відомо?
Скіфська пектораль• 21 марта в 19:01
А кто это ?
Добра, коли сита!• 21 марта в 19:02
Ответ дляНу шо не так?
Приведите, пожалуйста, пример, когда вас Мирошниченко развела на деньги. Или еще кого-то.
То їй чужих грошей шкода)
Ну шо не так?• 21 марта в 19:03
Ответ длябарабанщица
Життя напоказ це завжди на лоха, бо це лише життя напоказ))
Вы можете взять двух тяжелых детей из интернатов и вместе с ними жить на показ и грести деньги лопатой, так же?
Ее «напоказ», например, реализовалось в общественную проверку интернатов и домов малютки по всей Украине.
А что не напоказ в последнее время сделали вы?
барабанщица• 21 марта в 19:03
Ответ дляДюагональ
О, знову незв´язна мова )
Співчуваю вам (ні), але можете звернутись до фахівців, можливо, вам допоможуть, як зможуть
Доречі, не тільки можуть сказати про будь - що( неживе), але й про будь- кого,бо в пості мова за людину))), чи ви школу теж прогулювали😳😁?
автор Помеха справа • 21 марта в 19:04
Ответ дляМушля з Криму
І ті, кого це дратує, називають це хайпом і піаром(
мене не дратуйє, ви щось плутає
але навіть такі історію вона виставляє однобоко

звичайно будуть волосся дибки, але це проблема держави, а не просто приїхати пофоткать, згустити фарби яскравими розповідями які там дітки ангелочки, а їх всі ображають і качають заспокійливими. Хай краще розкаже про всю підноготну і як ті цукерочки можуть подляну робить

п.с я не працівниця дит.будинку.
колись працювала у звичайній державній школі, знаю про що кажу.
сЛАдКОежКА• 21 марта в 19:04
Стежила за нею ще до усиновлення
Здивувало, що дуже розумна мудра жінка не по рокам і як побудувала сімʼю з відомим успішним чоловіком
Опля Картопля• 21 марта в 19:05
Не знаю хто вона але все що робиться напоказ - виражений істероїдний радикал, а якщо ще сильний параноял - то от вам і успішна жінка. Але це дуже важкі люди з важким характером з якими мені особисто дуже складно спілкуватись.
барабанщица• 21 марта в 19:05
Ответ дляМушля з Криму
А вам відомо?
Час покаже, а я не її аудиторія, щоб знати про неї)) але показуха для мене завжди є одним з факторів, що вимагає більшої уважності
Мушля з Криму• 21 марта в 19:06
Ответ дляПомеха справа
мене не дратуйє, ви щось плутає

п.с я не працівниця дит.будинку.
Вона не просто приїжджає і фоткає, а займається цим із моніторинговою групою омбудсмена
Опля Картопля• 21 марта в 19:08
Ответ дляМушля з Криму
Навіщо?
барабанщица• 21 марта в 19:09
Ответ дляНу шо не так?
Ні, не можу, але знаю тих, що взяли і ви точно за них нічогісінько не знаєте )
Який ітог тих перевірок? Шуміха і її « общественна діяльність»? Чи може образуовий її приватний інтернат?
Впевнена, шаблюкою махати в « праведному гніві», то або ємоціі або певна ціль
миссДавеча• 21 марта в 19:10
Ответ дляПомеха справа
не правда.
ни тринчер ни вот ’эта’ не нуждаются в пиаре
то что вы не в курсе светских людей в Украине, не говорит что всем им нужна реклама
Светских людей
Опля Картопля• 21 марта в 19:10
Ответ длябарабанщица
Згодна з вами. Праведний гнів то добре. А результат?

Системна робота то довго, важко і нудно. То куча запитів і носіння з купою бумажок. Шоб і в суд по правам людини якщо потрібно, подати
Ну шо не так?• 21 марта в 19:11
Ответ дляОпля Картопля
Навіщо?
Действительно.
На черта этот мониторинг интернатов и домов малютки. Прекрасно же жили и безо всякого мониторинга!
Однозначная• 21 марта в 19:11
Ответ дляПомеха справа
да, она там ведет все это в инсте, показывает весь путь, какие они молодцы, что с кучей специалистов у них есть какие-то улучшение) ну круто, но надо уточнять сколько это стоит
Зачем, чтобы такие как вы хейтили с удвоенной силой?
Какое вам дело, сколько это стоит?
Вы что, хотите усыновить ребенка с проблемами здоровья и прицениваетесь? Или так, языком почесать, посчитать чужие деньги
сЛАдКОежКА• 21 марта в 19:11
Ответ дляОпля Картопля
Навіщо?
Можливо це якийсь соціальний проєкт…
Бо правда незрозуміло навіщо молодим успішним зі своіми дітьми ще дві усиновлені
Може вони самі так вирішили піаритись
Опля Картопля• 21 марта в 19:12
Ответ дляНу шо не так?
Действительно.
У чому він проявляється крім шуміхи в соцмережах? Якась системна боротьба є?
Мушля з Криму• 21 марта в 19:12
Ответ дляОпля Картопля
Навіщо?
Щоб для початку змінити гниле керівництво, яке наживається роками на цих дітях
Опля Картопля• 21 марта в 19:13
Ответ дляМушля з Криму
Ця система не так працює. І керівництво там часто густо лиш прокладка

Адвокат мала би це знати
Почемучечка• 21 марта в 19:13
Ответ дляДюагональ
Так. При цьому вона розказувала багато разів, що нова прийомна дитина, не може бути старшою.за тих, хто вже є в сім´ї. У підсумку вони її беруть і вона найстарша
Она говорила, что это рекомендации, что она хотела взять старшего ребенка, так как у таких меньше шансов попасть в семью.
Нравится она мне, ничего плохого не могу сказать. Уважаю хотя бы за то, что дала этим детям шанс на лучшую жизнь
Мушля з Криму• 21 марта в 19:13
Ответ дляОпля Картопля

Адвокат мала би це знати
Процес запущений. У неї все вийде попри те, що собаки гавкають… Караван іде
Ну шо не так?• 21 марта в 19:14
Ответ дляОпля Картопля
Если вас действительно интересуют промежуточные итоги и предпринятые шаги, то вы знаете ответы на все эти вопросы лучше нас всех, правда же?
Опля Картопля• 21 марта в 19:14
Ответ длясЛАдКОежКА
Можливо це якийсь соціальний проєкт…
Може вони самі так вирішили піаритись
Політика, може претендує на якесь міністерське крісло
миссДавеча• 21 марта в 19:14
Ответ дляПомеха справа
наче не погана, сенс гарний
а от яка в неї мотивації не зрозуміло, ну то в принціпі байдуже

просто цікаво чи вона одній мені здається не щирою, не емпатійною, а чисто ’бізнес вумен’ понти, хайп
Всё вы правильно чувствуете,не повезло тимурке с ней
сЛАдКОежКА• 21 марта в 19:14
Вчора натрапила на молоду дівчину незаміжню, яка захотіла всиновити дитину. Вона розповідає про всі етапи. Але там геть такого немає як висвітлює Інна. Всиновила здорового 2х річного хлопчика
Опля Картопля• 21 марта в 19:15
Ответ дляМушля з Криму
Все вийде у того хто починає з рейдів по кабінетам... не хочу писати. Єдиний орган в країні який всьо рішає

А це все димова завіса а не боротьба
Мушля з Криму• 21 марта в 19:17
Ответ дляОпля Картопля

А це все димова завіса а не боротьба
Там і до кабінетів дійшло