Зоркая Зорро• 21 марта 2025

Уявіть ситуацію: у вас річниця весілля, чоловік обіцяє неймовірний подарунок і....

дарує квитки в цирк.
Ваша реакція?
Алина-1240• 21 марта 2025
Ну сходила бы в цирк,но и стребовала бы норм подарок🙄🤭
Удачная• 21 марта 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
ні, до брульянтів я байдужа, але цирк - це сюрприз так сюрприз
То яка була ваша реакція?
автор Зоркая Зорро • 21 марта 2025
Ответ дляУдачная
То яка була ваша реакція?
сказала: дякую, підемо розважимось, але перед цирком - ресторан
Идууу--уууу блин• 21 марта 2025
Ответ дляЧервона калина
Если это Дю Солей, то была бы очень рада
У Лас-Вегасі)
Личко Невеличке• 21 марта 2025
Це і є неймовірний подарунок
Аль де Барановна• 21 марта 2025
А Вы что ему подарили?
автор Зоркая Зорро • 21 марта 2025
Ответ дляАль де Барановна
А Вы что ему подарили?
себе кохану
Аль де Барановна• 21 марта 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
себе кохану
Каждый год , каждый праздник одно и тоже дарите. Он хоть посторался
неДодекаэдр• 21 марта 2025
Передарите свекрови. А мужу предложите билет в кукольный театр на одного.
Вообще, крайне не характерный ход для мужчины. Я скорее поверю, что ему билеты кто-то бесплатно предложил или впарил.
З горіха зерня• 21 марта 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
себе кохану
То він у вас постарався,а міг би теж себе коханого подарувати)
Аль де Барановна• 21 марта 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Я представляю с какой интонацией это звучало. Типа , весело тебе не будет
Кокосиха• 21 марта 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Мне муж хотел подарить билеты на Гигу, слава Богу додумался спросить кто это, просто говорит такой ажиотаж на него, думал ты будешь рада. Ну или подсказали уточнить
А я навіть не знаю що це таке. Ото мені було б дивно таке отримати.
Кокосиха• 21 марта 2025
І як ви відреагувати?
автор Зоркая Зорро • 21 марта 2025
Ответ дляКокосиха
Гіга - це прикольно.
Цей сон, цей сон мені ночами сниться....
Лялькодзьоб• 21 марта 2025
Ответ дляКокосиха
Я знаю, ну Степан Гига Цей сон, Цей сон. Муж не знает, хотел меня обрадовать концертом украинского исполнителя
неДоЖиру• 21 марта 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Вітаю) та класний подарунок. Якщо ви задоволені своїм Аденом Делоном, то посмієтеся з клоунів. Якщо ні, то підморгнете акробатам)
У мене ваше ’підморгнете акробатам’ нервовий сміх викликало. Мали ми якось з моїм Аленом Делоном і нашою донькою піти в цирк, він якраз купив місця в другому ряду, бо донька завжди мріяла, щоб її помітив клоун, ну там м´ячика кинув, підморгнув... В останній момент наш Делон вирішив замість себе відправити племінницю. Вистава вийшла феєричною, все як і мріяла мала, цілий вечір увага клоуна, тільки не їй, а мені - підморгує, повітряні поцілунки посилає, з протилежного кінця арени махає руками і оре: ’Мамулічкаааа!!!’, потім взагалі обійматися-цілуватися поліз. Народ тішиться, дві мої малолітні кози ледь не пісяються зі сміху, і це все освітлюється прожектором... Я ще ніколи такою злою з цирку не поверталася.
Одні думки• 21 марта 2025
У нас такой ситуации не может быть, так как мой муж без фантазии в этом плане, и всегда знает четко что я хочу получить. Вместе с артикулем и фото, если покупает сам или едем вместе.
ТаЕщеОптимистка• 21 марта 2025
Ответ длянеДоЖиру
Спогади на все життя)
Кокосиха• 21 марта 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Не знала хто це співає. Ну не на концерт Полтавського же хотів купити квиток, то і добре
Кокосиха• 21 марта 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Гіга - це прикольно.
Все мені написали. Оце то я темнота. Капець.
Кривая спроса• 21 марта 2025
Ваш хоча б квитки подарував.
Мій колишній пів року говорив , що на річницю на мене чекає сюрприз, але на річницю взагалі нічого не подарував. Казав, що не встиг придбати подарунок)
Говорю відверто• 22 марта 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
цирка мне хватает в жизни (с)