Люблю джаз• 21 марта в 20:33
Анемія. Де прокапати залізо у Києві?
Підкажіть медзаклади де можуть покапати залізо. Феритин 4. Гемоглобін 107
Ваша прЭлесть• 21 марта в 20:34
Може спробуєте з´ясувати причину анемії, хоч і не значна, але присутня, що каже лікар, тільки капатися, ніяких обстежень додаткових ?
Люблю джаз
• 21 марта в 20:36
Є заключння від гастроентеролога. Якщо треба можу ще пройти терапевта. Це не важливо. Просто цікавить де взагалі є така можливість. Тому що таблетки це довго
Раздражевская• 21 марта в 20:39
Я з таким феритином 4 і гемоглобіном 104 пила залізо - тардиферон. 107 це не критичний гемоглобін- для чого капати?
Курочка• 21 марта в 20:41
Ответ дляЛюблю джаз
В приватних клініках можна. Можна в державній.
Треба просто подзвонити і дізнатися.
Наприклад коло мого будинку в радіусі пару кілометрів є кілька клінік де можна отримати такі послуги.
От і вам треба подивитися клініки поруч з вами
Треба просто подзвонити і дізнатися.
Лама_мама• 21 марта в 20:42
самодіяльність це тільки якщо лікар знайомий у вас є.
а так потрібно направення від сімейного.
загалом...з такими показниками можна трохи пожити без голки в вену та приймати нормально ліки. причина яка у вас? проблеми зі шлунком чи кровотечі регулярні?
ФрекенБок• 21 марта в 20:58
Ответ дляЛюблю джаз
Якщо не секрет, який у вас діагноз гастроенетерологічний? З ним пов´язана анемія?
ФрекенБок• 21 марта в 20:58
Ответ дляРаздражевская
бо ферритин низький досить
ФрекенБок• 21 марта в 20:59
Ответ дляРаздражевская
Ви приймали 2 капсули на день?
Скільки місяців приймакли?
Раздражевская• 21 марта в 21:12
Ответ дляФрекенБок
бо ферритин низький досить
Так тому і потрібно довго приймати, бо спочатку гемоглобін піднімається, а тільки потім феритин, для цього час потрібен. Приймати мін 3-6 міс, контролювати аналізами.
Королева краси• 21 марта в 21:15
Ответ дляЛюблю джаз
Клініка святої параскеви, Лівобережна
Королева краси• 21 марта в 21:16
Ответ дляРаздражевская
Ну так гемоглобін не основний в цьому
Феритин основний
Відірву та викину• 21 марта в 21:45
Ответ дляТайТаке
Вы в курсе про летальные последствия капельниц?
На левом берегу капают.
А чем опасны капельницы , если капать железо?
Мир Мир Мир!• 21 марта в 22:06
У мня гемоглобин был 98, за полтора месяца 122. Пила Тотему 1 ампулу в обед и сутра 2 капсулы Санте Ферра.
Зачем вам капельницы?? Вы в обморок падаете?
Бочка порохУ• 21 марта в 22:16
Ответ дляВаша прЭлесть
Я з анемією вже довгий час, причину ніхто не знайшов.
Гопница-Советчица• 22 марта в 00:16
Ответ дляЛюблю джаз
У вас не критичный гемоглобин чтобы капать.По теме,есть гематологическое отделение в больнице возле Доргожичей.
ФрекенБок• 22 марта в 01:38
Ответ дляТайТаке
Это опасно.у меня был 5 ю пняла сейчас до 29, но капать
Каким препаратом подняли ферритин? Долго принимали?
Королева краси• 22 марта в 08:17
Ответ дляТайТаке
Ну так і від парацетамолу можна вмерти
Все відносно
Мені ніякі таблетки його не піднімали
Феритин був 2
Тільки крапельниці
Жива
Років 3 вже пройшло
Все відносно
Мені ніякі таблетки його не піднімали
Феритин був 2
Тільки крапельниці
Жива
Років 3 вже пройшло
Королева краси• 22 марта в 08:18
Ответ дляМир Мир Мир!
Гемоглобін не показник взагалі
Феритин ви на скільки за ці півтора місяці підняли?
Королева краси• 22 марта в 08:19
Ответ дляТайТаке
Так і 29 це мало для жінки
Норма до 100, для жінки, яка має місячні
СпайдерВумен• 25 марта в 14:34
Ответ дляЛюблю джаз
Вибрала пити Тотему. Я автор.
Автор, крапатись не будете? Я сама у сумнівах: крапатись + пігулки, чи тільки пігулки, почуваю себе виснаженою, під час місячних сил взагалі не маю, железо також 4.
Люблю джаз
• 25 марта в 19:04
Ответ дляСпайдерВумен
Так, крапатись не буду. Але якщо у вас є можливість то крапайтесь буде в рази швидше. Я крапалась 2 роки тому в охматдиті. А зараз туди вже не беруть, шукати нове місце нема часу . Вирішила пити Тотему