Можу брикнути• 22 марта 2025
Як я давно хотіла це купити. Нарешті!
У квітні переізджатиму у нову квартиру.
Грошей впритик, бо взагалі не розумію що далі буде. Працюю, але не витягую ремонт…
Ну короче, багато зараз питань не закритих.
Але я так хотіла нові штуки на кухню всілякі)
Проснулася і купила ))))
Ще мрію чайник SMEG
Але то вже з наступної зарплати))
Проснулася і купила ))))
Ще мрію чайник SMEG
Але то вже з наступної зарплати))
Не прохожу мимо• 22 марта 2025
Скільки разів срали сьогодні? Тримайте нас в курсі, дуже цікаво
Можу брикнути
• 22 марта 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Ви щойно знову - ми зрозуміли вже.
ТигрЛьвович• 22 марта 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
К чему этот смайл? Жабка или что? У автора очень классно, и повезло что не в Украине. Здесь нет стабильности и нормальной жизни, вечно какая-то борьба за призрачное будущее, каждый день жертвы и разрушения, сегодня целая семья в Запорожье погибла.
Бабульція• 22 марта 2025
Ответ дляМожу брикнути
Бо чайник коштує як два відра фарби 🤣🤣🤣
Поки потрібно стіни до фарбувати
якщо для вас зробити ремонт - це пофарбувати стіни , то так, вам краще фарби купити.
ТигрЛьвович• 22 марта 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Удалено администрацией...
ЖенаАйтишнеГа• 22 марта 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Удалено администрацией...
Польским панам будете дзенькувати
Кролик с моноклем• 22 марта 2025
Пускай радует покупка. Я уже два месяца выбирала светильники и тут позавчера на ибее выпало, было 40 минут до окончания торгов и не одиной ставки. Цена получилась мега приятной. У нас дорого) стоимость лота за 2 штуки
Дева Мария• 22 марта 2025
Ответ дляМожу брикнути
Удалено администрацией...
Думала по радуватись за вас . Яж після такого коменту передумала , тобто ви відрізняєте українців , у кого є вибір виїхати і жити життя , а хто залишився то немає вибору жити , так? То я вас засмучу , я не думаю з якої мені зарплати купити чайник .
Мстящий за Зайца• 22 марта 2025
Ответ дляБабульція
Ви мені нагадали - ’Якщо на машину гроші знайшли, то і на гараж знайдуть’ (це машина близько дома дратувала cусідів, що на вулиці, а не в гаражі). Якщо немає на ремонт, а на чайник є, чого не купити?
Автор зрозуміла, що я хотіла сказати )
Чудовий каламбур• 22 марта 2025
Вдалого переїзду!
Ми теж мали переїхати восени. Але все зірвалося, на жаль.
Я не тільки посуд, я й диванчик собі в Ікеї купила, під розміри тої кухні) Спецом його з Будапешту припхала… Оно, стоїть коробка, так і не розпакували. А ще вішак, дзеркало, лампа…
Пухнасті штани• 22 марта 2025
П´яти тем, як ви обираєте між будинком і квартирою, не вистачило.
Тепер ви будете розповідати нам про ремонт, шпалери, побутову техніку і посуд.
Ну, а кому, як не нам? Більше ж
немає, кому...
Це як треба було мінімум 40 років прожити, щоби не було, кому розповісти, що ти в Польші нарешті на каструлі назбирала...
Ну, а кому, як не нам? Більше ж
немає, кому...
Можу брикнути
• 22 марта 2025
Ответ дляДева Мария
Я нікого не відрізняю. Це відповідь жінці, яка сере цілий ранок у мене тут.
Тому до вас це відношення немає
Можу брикнути
• 22 марта 2025
Ответ дляПухнасті штани
Ну, а кому, як не нам? Більше ж
немає, кому...
Ну, а кому, як не нам? Більше ж
немає, кому...
Я навіть не вибирала . Зразу знала що квартира)
Злітайте трохи звідси, бо у вас все переплуталося)
Файна дівка• 22 марта 2025
Бляха, що за коментарі?..
Тему про каструлі перевернули в срач, політику, зраду та навіть тут тичуть ригачні смайли..
Це якийсь пі..ць!
«Чем больше узнаю людей, тем больше нравится собака»…
Це якийсь пі..ць!
Чудовий каламбур• 22 марта 2025
Ответ дляМожу брикнути
Не звертайте увагу. Людина з окопу пише, втомлена за ніч, а тут я зі своїми каструлями ….
Ну, жарт таки недоречний.
Бо багато в кого дійсно болить серце за тих, хто в окопі.
Дева Мария• 22 марта 2025
Ответ дляКролик с моноклем
Очень стильные . Цена супер)
Бесбардак• 22 марта 2025
Ответ дляДева Мария
Звісно не думаєш
Хтось їде в Польщу, а хтось шукає собі старого багатого діда з якого можна тягнути гроші і чайники. і дуже боїться його лишити самого в Україні, бо ж уведуть, а в Польщі сама пропаде як сіра миш без дідового бабла
Капитанша• 22 марта 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Польским панам будете дзенькувати
Краще виховані пани навколо ніж
Агресивні щирі украіночки
Капитанша• 22 марта 2025
Ответ дляДева Мария
А з якої зарплати купити житло в ЄС теж не думаєте ? Чи тільки чайник
Можу брикнути
• 22 марта 2025
Ответ дляФайна дівка
Бляха, що за коментарі?..
Це якийсь пі..ць!
Боже я в такому ах…ї
Люди -звірі
Звірі - люди
Люди -звірі
Звірі - люди
ЖенаАйтишнеГа• 22 марта 2025
Ответ дляКапитанша
Краще виховані пани навколо ніж
Агресивні щирі украіночки
Кому як
Чудовий каламбур• 22 марта 2025
Ответ дляМожу брикнути
Боже я в такому ах…ї
Люди -звірі
Звірі - люди
Люди -звірі
Звірі - люди
А ви ще похихотіть про окопи і можливість вибору. То навіть ті, хто щиро порадів за вас, вже погидували.
Бесбардак• 22 марта 2025
Ответ дляМожу брикнути
Боже я в такому ах…ї
Люди -звірі
Звірі - люди
Люди -звірі
Звірі - люди
Удалено администрацией...
ПодругаМужа• 22 марта 2025
Ответ дляМожу брикнути
Боже я в такому ах…ї
Люди -звірі
Звірі - люди
Люди -звірі
Звірі - люди
Вам тут купу компліментів наговорили, пораділи за покупки, а Ви - жжжжах - і всіх тваринами назвали. Це по-людськи?
Дева Мария• 22 марта 2025
Ответ дляКапитанша
Теж мені проблема )
Можу брикнути
• 22 марта 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Ну люди не знаючи мене) звідки я) що пережила)
Мене засрали.
Тому будь ласка , як до мене - так і я до людей)
Не до всіх
А якщо ви погидували, то повірте, на моє життя це ніяк не вплине.
Мене засрали.
Не до всіх
Можу брикнути
• 22 марта 2025
Ответ дляПодругаМужа
Чого ж це всіх?
Ні не всіх.
А саме тих людей, які ведуть себе як тварини.
Ні не всіх.
Гладиолус• 22 марта 2025
Автор счастья вам в новом жилье! Я вас очень понимаю, хочется купить именно то, что хочется, а не любой чайник или любую посуду