Можу брикнути• 22 марта 2025
Як я давно хотіла це купити. Нарешті!
У квітні переізджатиму у нову квартиру.
Грошей впритик, бо взагалі не розумію що далі буде. Працюю, але не витягую ремонт…
Ну короче, багато зараз питань не закритих.
Але я так хотіла нові штуки на кухню всілякі)
Проснулася і купила ))))
Ще мрію чайник SMEG
Але то вже з наступної зарплати))
Проснулася і купила ))))
Ще мрію чайник SMEG
Але то вже з наступної зарплати))
Можу брикнути
• 22 марта 2025
Ответ дляГладиолус
Автор счастья вам в новом жилье! Я вас очень понимаю, хочется купить именно то, что хочется, а не любой чайник или любую посуду
Дякую ❤️❤️❤️
Дева Мария• 22 марта 2025
Ответ дляМожу брикнути
Боже я в такому ах…ї
Люди -звірі
Звірі - люди
Люди -звірі
Звірі - люди
Треш .Ви перегнули з окопами і за життя без вибору . Тут багато жінок , чоловіки яких воюють ? Вам не спадало на думку ?
Чудовий каламбур• 22 марта 2025
Ответ дляМожу брикнути
Ну люди не знаючи мене) звідки я) що пережила)
Мене засрали.
Тому будь ласка , як до мене - так і я до людей)
Не до всіх
А якщо ви погидували, то повірте, на моє життя це ніяк не вплине.
Мене засрали.
Не до всіх
Тут ніхто ні на чиє життя не вплине. Але ви не ліпша, ніж ті, хто вас «засирав»(с)
Така сама зі «звірів»(с)
Дева Мария• 22 марта 2025
Ответ дляКапитанша
Та відомо що форум мільйонерок
Ну дійсно , в чому проблема? Наприклад продати в Києві і купити там . Чого ви рахуєте що це так складно ? Купити в Польщі житло ?
Можу брикнути
• 22 марта 2025
Ответ дляДева Мария
Удалено администрацией...
Капитанша• 22 марта 2025
Ответ дляДева Мария
А , тобто з зарплати реально тільки на чайник вистачає :)
Броніки для Моніки• 22 марта 2025
Завжди заздрила людям з гарним смаком. Кухня мені дуже сподобалась, люблю таке, а не отой мінімалізм хай тек. А ось кастрюлі не сподобались, бо їх чистити треба. А я лінива, тому у мене ось такі, вони якісні і не вередливі. У мене трохи не по темі питання, у вас же діти, я так розумію, тому мабуть знаєте. Чи є можливість в Польщі, якщо переїхати, коли дитина в 9 класі, після нього вчитися далі чи вступити в щось типу нашого коледжу безкоштовно ? Пропонують переїзд, а я не розумію, що там у доньки за перспектива з навчанням
Кидаю курити• 22 марта 2025
Ответ дляМожу брикнути
Бо я не в Україні
так нахріна сюди прийшла
Кролик с моноклем• 22 марта 2025
Ответ дляМожу брикнути
Удалено администрацией...
Вы, наверное, недавно на советчице. Я плавно перехожу на Threads. Там люди добрее что ли. Тут нельзя обсуждать интерьеры, покупки, короче многое что приносит радость одним и злобу другим. Злость от того что вкусы не сходятся и от собственного бездействия. Главное оставаться такой же любительницей прекрасного и не опускаться до уровня этих людей. У меня на работе был явный пример - всё обговнит, дома - квартира на пополам с сестрой. В двух комнатах две семьи с детьми, разруха, муж бухает. Вот вам картинка.
Капитанша• 22 марта 2025
Ответ дляКидаю курити
так нахріна сюди прийшла
Щира украіночка ще одна :)
Приватний форум ?
Кидаю курити• 22 марта 2025
Ответ дляКапитанша
Щира украіночка ще одна :)
Приватний форум ?
)) український наче)
’яневукраине’
дістали
’яневукраине’
Капитанша• 22 марта 2025
Ответ дляКидаю курити
)) український наче)
’яневукраине’
дістали
’яневукраине’
Так автор українка
ЖенаАйтишнеГа• 22 марта 2025
Ответ дляБесбардак
Удалено администрацией...
А она засрала форум своим ремонтом и кастрюлями в Польше. Вот нафиг оно нам?
Капитанша• 22 марта 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Всі інші теми тут про театр і книги - не можна про буденне
Лорка-хлорка• 22 марта 2025
Ответ дляМожу брикнути
Нє. Смег молочний хочу
Чайник Смег і копієчні люстри не зовсім підійдуть один до одного
Лорка-хлорка• 22 марта 2025
Ответ дляМожу брикнути
Чого ж це всіх?
Ні не всіх.
А саме тих людей, які ведуть себе як тварини.
Ні не всіх.
Може ви тут тварина, хіхочите з людей в окопах?
Дева Мария• 22 марта 2025
Ответ дляМожу брикнути
Удалено администрацией...
Ого . Яка мені увага . До речі за що ? За те , що під відкритим ніком ?
Бесбардак• 22 марта 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Не заходити в тему - ось рішення. А форум для того і є щоб спілкуватися на різні теми.
ЖенаАйтишнеГа• 22 марта 2025
Ответ дляБесбардак
Идите на польские форумы
Приму в дар• 22 марта 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Я теж так часто купляю, накидаю в корзину і все))
А наче шопінг і був)
Ахах, я теж так на тему шоплюся
купила за весь час пару дрібниць зате кошик повнісінький і ще наповнюється. І коли додаю то свято вірю що це надзвичайно потрібна штука і я її точно прямо зараз куплю.
Безлім на все• 22 марта 2025
Ответ дляМожу брикнути
Бо я не в Україні
Бєженочка на виплатах😂
Оч@ров@Шк@• 22 марта 2025
Ответ дляМожу брикнути
Тільки кухня)
У вас моя плита та духовка)
А кухня дивна трохи, виглядає як стінка з 90-х, неприкаяна.
Вітаю з покупками, дуже гарні набори.
Я переїхала у листопаді, теж кортить все новеньке купити, але стримую себе, в пріоритеті доробити те, що залишилось по ремонту.
Вітаю з покупками, дуже гарні набори.
Губи з філером• 22 марта 2025
Ответ дляФайна дівка
Бляха, що за коментарі?..
Тему про каструлі перевернули в срач, політику, зраду та навіть тут тичуть ригачні смайли..
Це якийсь пі..ць!
«Чем больше узнаю людей, тем больше нравится собака»…
Це якийсь пі..ць!
А ви і авторка є спонсорами подібних срачів, вам так не здається?
Чеширская кошечка• 22 марта 2025
Ответ дляМожу брикнути
Так хочеться щоб в ножки тепло було )
в ратички - виходячи з ваших відповідей.
Чеширская кошечка• 22 марта 2025
Ответ дляПрестидижитатор
а мне такой перерасчет ’организовали’ на старой квартире влашчители мешкання, что я, переезжая в ’новую’, еще месяц, как минимум, врядли что-то куплю...
влашчітелі
ще часом ’ужонд’ є.
це як треба ненавидіти українську, щоб навіть однокореневі слова з польською писати типу-польською.
Власники. Уряд.
ще часом ’ужонд’ є.
Власники. Уряд.
Чеширская кошечка• 22 марта 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Влияет на экономику
вона не зрозуміє, бо тема провокативна і створювалася для розбурхання нас, хто лишився. Не здивуюся, якщо за гроші. Свинство, а не тема. поскаржилась, але однієї скарги мало.
Плюс оце про ’корзина бІла’ - це ще російськомовна у побуті пише. Щоб позлити.
Чеширская кошечка• 22 марта 2025
Ответ дляФайна дівка
Бляха, що за коментарі?..
Це якийсь пі..ць!
авторка так її і задумала.
МеняАЖтрусит• 22 марта 2025
А нам что с этого?
Всем надо отчитаться кто что купил?
Я купила на террасу мебель новую, шторы, кашпо. В баню купили новое ведро запарник для веников, котам ошейники новые, собаке капли от клещей, себетрусы ..
Скрины или фото надо??
И да я в Киевской обл
Всем надо отчитаться кто что купил?
Скрины или фото надо??
И да я в Киевской обл