Самая СоветЧиваЯ• 22 марта в 14:03
Семирічний хлопчик помер у стоматолога
Поліцейські встановлюють обставини смерті семирічного хлопчика у столичній приватній клініці
За попередньою інформацією, у дитини зупинилося серце після введення йому наркозу на прийомі у лікаря- стоматолога.
На місці працювала бригада швидкої медичної допомоги, які протягом двох годин намагалися реанімувати хлопчика, на жаль, дитина померла.
Наразі на місці працюють слідчо-оперативні групи Святошинського управління поліції та столичного главку, судово-медичний експерт та працівники ювенальної поліції. Обставини події з’ясовуються, вирішується питання щодо правової кваліфікації події.
Ms. Откровенность• 23 марта в 10:14
Ответ дляНога на ногу
який ви лікар? проби давним давно ніхто не робить.
Це ви мені про проби відповідаєте)?
Нога на ногу• 23 марта в 11:17
Ответ дляMs. Откровенность
Це ви мені про проби відповідаєте)?
...