Самая СоветЧиваЯ• 22 марта 2025
Семирічний хлопчик помер у стоматолога
Поліцейські встановлюють обставини смерті семирічного хлопчика у столичній приватній клініці
За попередньою інформацією, у дитини зупинилося серце після введення йому наркозу на прийомі у лікаря- стоматолога.
На місці працювала бригада швидкої медичної допомоги, які протягом двох годин намагалися реанімувати хлопчика, на жаль, дитина померла.
Наразі на місці працюють слідчо-оперативні групи Святошинського управління поліції та столичного главку, судово-медичний експерт та працівники ювенальної поліції. Обставини події з’ясовуються, вирішується питання щодо правової кваліфікації події.
Самая СоветЧиваЯ
• 22 марта 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Проби неінформативні. Точніше, вони не дають стовідсоткової гарантії. Це вам підтвердить будь-який алерголог.
Інформативні
Ви багато випадків смерті дітей знаєте ? Ні
Отож.
Ms. Откровенность• 22 марта 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Інформативні
Отож.
Ви лікар?
Ms. Откровенность• 22 марта 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Так
Тоді, у вас точно не варто лікуватись, якщо ви навіть не розумієте, що таке алергічна сенсибілізація.
Самая СоветЧиваЯ
• 22 марта 2025
Ответ дляMs. Откровенность
То не ваша справа, у вас то питати не будуть, що кому варто
Що я розумію, що ні, у вас не питала
Свої висновки залиште в себе на кухні
Що я розумію, що ні, у вас не питала
Свої висновки залиште в себе на кухні
Ms. Откровенность• 22 марта 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Що я розумію, що ні, у вас не питала
Свої висновки залиште в себе на кухні
Що я розумію, що ні, у вас не питала
Свої висновки залиште в себе на кухні
Прийміть щось
Самая СоветЧиваЯ
• 22 марта 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Прийміть щось
Ще раз кажу, вказуйте в себе на кухні
Я у вас не питала порад і дій
Ms. Откровенность• 22 марта 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ще раз кажу, вказуйте в себе на кухні
Я у вас не питала порад і дій
Як скажете, док))
Пффф 100%• 22 марта 2025
Ответ дляИз Виа-гры
До чого тут акушерка?
акушерка натворила делов
выдавливала, вакуумной и щипцами тащила
Кудряшка Сью• 22 марта 2025
Ответ дляДева Мария
Первый раз лечили в 4 года , потом в 8 . Два раза под седацией . Пробовали в 8 и укол , пофиг , не долечили , даже не успели нормально почистить , а такой кариес на молочных , что так маленькая точечка , а начинают чистить и весь зуб внутри черный .
зачем вообще молочные лечить, если нет боли
да еще и под наркозом в 4 года
Бойцовская• 22 марта 2025
Дивлячись на фото інтер’єру і маркетингові матеріали (ті фото з поліцією), то це Астрадент на Святошино
Бойцовская• 22 марта 2025
Ответ дляНебалувана Галя
А что за клиника известно? Или умалчивают падлы ?
История очень страшная😢
Тема - еще раз напомнить родителям, что не стоит лечить зубы под наркозом
История очень страшная😢
Астрадент на Святошино
Подвійна веселка• 22 марта 2025
Ответ дляНебалувана Галя
История очень страшная😢
да-да, пусть деточки мучаются или от зубной боли (зубы ж молочные, все равно выпадут) или от сверления - вот мы же лечили без наркоза в советской карательной медицине и ничего, живы, да?
Подвійна веселка• 22 марта 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Проблема в том что в стоматологиях нет оборудования для реанимации, как в других странах, зато в каждом доме открывается новая.
совершенно верно. Под седацией детям лечат исключительно в оборудованных клиниках + под зданием дежурит скорая, это аксиома.
Подвійна веселка• 22 марта 2025
Ответ дляДуняша
мои дети не боятся стоматолога , спокойно абсолютно. 8 зубов ?.??? это что должно произойти ?
у нас пару пломб на всех
ну у кого-то с зубами детей все в порядке, а со своими мозгами не очень, у кого-то наоборот, такова жизнь
Небалувана Галя• 22 марта 2025
Ответ дляПодвійна веселка
А ухаживать за детскими зубами не пробовали? Хорошо помогает. Это во-первых. Во-вторых, хотите рисковать своими детьми? Никто не запрещает🤷♀️
Небалувана Галя• 22 марта 2025
Ответ дляБойцовская
Астрадент на Святошино
Это же сеть вроде? И достаточно большая
Анчо Ус• 22 марта 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Лікар не зробив пробу ?
ви, я бачу, в цьому повний 0
Небалувана Галя• 22 марта 2025
Ответ дляMs. Откровенность
А оперувати теж наживо?
Кони, люди, все смешалось у вас в голове.
Вам операцию делали серьезную хоть раз? Какое перед ней обследование знаете ?
Анчо Ус• 22 марта 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Ви лікар?
купила диплом мабуть
я медсестра і то такого не напишу
Небалувана Галя• 22 марта 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Напишите, пожалуйста, свой номер диплома анестезиолога
Небалувана Галя• 22 марта 2025
Ответ дляАнчо Ус
ви, я бачу, в цьому повний 0
Аргументируйте, гуру
Бойцовская• 22 марта 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Это же сеть вроде? И достаточно большая
Так, це мережа. А на Святошино в них хірургічний стаціонар, де власне всі маніпуляції під наркозом і роблять.
Ms. Откровенность• 22 марта 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Удалено администрацией...
Ms. Откровенность• 22 марта 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Удалено администрацией...
Ms. Откровенность• 22 марта 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Добре, поставлю питання по-іншому. В чому полягає відмінність, між обстеженням і підготовкою дитини в наркоз, перед оперативним втручанням, від обстеження, перед введенням дитини в наркоз для лікування зубів)?
Нога на ногу• 23 марта 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Ви лікар?
який ви лікар? проби давним давно ніхто не робить.
Телефон Рубика• 23 марта 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Інформативні
Отож.
Ні, не інформативні. Часто бувають хибнонегативні результати. Та й справа ж не тільки в алергії. Може бути кардіотоксичний шок. І ніяка проба не покаже.
Нога на ногу• 23 марта 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Аргументируйте, гуру
алергія може проявитись в будь який момент.
в анестетику є 3 компоненти: адреналін, артикаїн і консерванти. кожен з них може бути алергеном, тобто вірогідніть 33%
різні партії різні консерванти.
дуже багато нюансів, які доводять, що проби не інформативні.
це все офіційно прописано в приказі 916 від 2015
різні партії різні консерванти.
Нога на ногу• 23 марта 2025
Ответ дляТелефон Рубика
так. токсичні реакції значно частіше виникають і для мене вони страшніші, бо про ліпідну суміш всі чули, але ні в кого її не має.