Стрекозей• 22 марта в 14:13
Хотіла виїхати і стати самостійною, але зустріла чоловіка і створила сімʼю
2 роки тому були думки після окупації виїхати за кордон і заробити собі на житло та і на життя,але залишилась тут, познайомилась з хлопцем, створила сімʼю, без дітей. Є кохання, але немає взаєморозуміння, тупо людина не чує і при своїй думці, 2 роки сварок, бо колись в перші місяці, коли він мені був чужим образила, наговорила зайвого в тому числі і за колишнього.
Хотіла жити одною, бо не знаходила людину, з якою хотіла б жити. Потім знайшла, але… Жити з чоловіком по жіночій природі легше і кохати і бути коханою краще, ніж одною йти по життю.
Тепер стосунки на межі розриву, маю ще травму, після контузії не можу працювати на роботі, не відновились ні судини ні мозок толком, зза кордон на роботу то вже мінус, лише як біженка, бо з міста, де ведуться бойові дії.
І через 2 роки знову думаю що робити зі своїм життям, 36 . Знову роздуми як далі жити
Просто болталка• 22 марта в 14:16
А два года назад у вас был другой мужчина? Нужно становиться самостоятельной.
Кумедний ґудзик• 22 марта в 14:18
Легче быть самостоятельной и неспеша выбирать достойного мужчину.
Чем скакать от одного упыря к другому и от всех зависеть. Причем зависеть даже не от олигарха со всеми его возможностями, а от неудачника
Стрекозей
• 22 марта в 14:20
Ответ дляКумедний ґудзик
Я була самостійною, працювала, ніколи не була на « утриманні », просто зустрічалась раніше з хлопцями
Стрекозей
• 22 марта в 14:21
Ответ дляМerida
Есть любовь, но нету взаимопонимания? Ссорв и тд. А за что любите?
Як і він мене, за щось інше, є спільні цілі, погляди, але немає взаєморозуміння
Светка-пипетка• 22 марта в 14:34
Ответ дляСтрекозей
Так не бывает. Для взаимопонимания нужны основания, как и для его отсутствия. У вас какая то малохольная позиция девочки подростка.
Xвостокрутелка• 22 марта в 14:35
Ответ дляСтрекозей
Так розумію проблеми в тому,що він вас не забезпечує?
Стрекозей
• 22 марта в 14:44
Ответ дляXвостокрутелка
Та немає проблем в цьому. Я здатна сама себе забезпечити, прийнамні до травми.
Стрекозей
• 22 марта в 14:45
Ответ дляСветка-пипетка
Наприкдад, основи чого? Взаєморозуміння- якщо людина не хоче чути іншу людину?
Найщасливіша• 22 марта в 21:21
Ответ дляМerida
Ага, такая любофф, така любофф, но нет взаимопонимания и 2 года ругань и скандалы.
Боже, какие есть женщины раненные, что для них такое-это любовь...
Ответ дляНайщасливіша
Нет, это привязанность, страх быть одной, ещё миллион причин, но не любовь. Когда до женщины это доходит, она меняет свою жизнь. А пока - ’любит’
Inconvenient• 22 марта в 23:36
Ответ дляНайщасливіша
Мазохистки они.