бибизяна• 18 февраля в 14:54

Колишня невістка не хоче зʼїзджати з квартири сина, як бути?

Сину 24 роки, невістці 22. Ще з початку була проти раннього шлюбу, але хто б мене слухав… Одружились ще в універі. Я придбала квартиру сину ще до його шлюбу (гарна новобудова). Подали на розлучення 3 місяці тому, мають 1 річну дитинку. Невістка не має житла, немає роботи. До батьків в область не хоче, каже дитину не лише. Син хоче щоб син лишався з ним в його житлі. Заробляє гарно, я теж можу допомогти з онуком. Причина розлучення (як подали мені), що мій син зрадив (сам мені признався). Я його не виправдовую, він визнає що винен, але це вже сталося і жити він не хоче з нею. За дитину несе повну відповідальність, повністю забезпечує, працює дуже багато. Питання як з невісткою. Має батьків в області. Університет так і не закінчила (на 3 курсі пішла). Маніпулює дитиною, що якщо тут ії дитина, то вона теж тут житиме. Питання що робити? Мене аж тіпає, я готова вже сама приїхати речі скласти і вивести за двері.
Фляшунька• 18 февраля в 14:55
С чего это вы решили, что имеете право забрать ребенка?
Щастя-здоровля• 18 февраля в 14:56
Она имеет право жить с ребенком
Тем более, она не работает
Хороший адвокат ещё и ей алименты присудит на содержание до 3 лет ребенку
Стопясят раз обсуждала• 18 февраля в 14:56
мамо невмышуватися вам, от як бути
Гравіцапа• 18 февраля в 14:56
син зрадив, і дружину на вулицю?
нічого не придумали більш цікавого?
автор бибизяна • 18 февраля в 14:56
Ответ дляГравіцапа
син зрадив, і дружину на вулицю?
нічого не придумали більш цікавого?
А що жити далі з жінкою яку він не любить? Він не відмовляється від дитини і несе повну відповідальність
З вишневого садка• 18 февраля в 14:57
а що кажуть юристи?
на кому квартира?
Стефанія• 18 февраля в 14:57
Сподіваюся, що тріль
Щастя-здоровля• 18 февраля в 14:57
Ответ длябибизяна
Он может съехать или жить в своей комнате
БоВжеВільна• 18 февраля в 14:57
Ответ дляСтефанія
Сподіваюся, що тріль
Та 100% тріль
Чесно брешу• 18 февраля в 14:57
Ответ длябибизяна
Это вы ее не любите, а не он
Фляшунька• 18 февраля в 14:57
Я бы на месте невестки еще бы и часть квартиры отсудила бы!
Гравіцапа• 18 февраля в 14:57
Ответ длябибизяна
яку це - повну?
Стефанія• 18 февраля в 14:58
Ответ длябибизяна
Ойля, та повна відповідальність рівно до першої хвороби
автор бибизяна • 18 февраля в 14:58
Ответ дляЩастя-здоровля
Чому він має зʼїзджати з квартири яку Я йому купила?
Гравіцапа• 18 февраля в 14:58
Ответ дляСтефанія
Сподіваюся, що тріль
та тріль звичайно
Кили и Манджаро• 18 февраля в 14:58
Ответ длябибизяна
Где зарегистрирован ребёнок?
Леди_в_ночи• 18 февраля в 14:58
Ответ дляЩастя-здоровля
Она имеет право жить с ребенком
Тем более, она не работает
Половину зарплаты он должен платить на нее и ребенка, пока ребенку 3 года не исполнится. И алименты раньше налогом не облагались, налог будут высчитывать с его части, если так и осталось.
Вельми шановна• 18 февраля в 14:58
Ответ длябибизяна
Снять ей в Киеве жилье, хотя бы до того времени, пока она не выйдет из декрета и не пойдёт работать и платить алименты на ребенка.А что ещё здесь делать
Біток чи ефір?• 18 февраля в 14:58
Ответ длябибизяна
Ви знаєте, я займаюся адвокатською діяльністю майже 20 років і інколи до мене записуються на консультацію мами, які намагаються вирішити долю свого сина
Ви неправі, що втручаєтеся
Дитина ще дуже мала і має право жити зі своєю мамою
Кили и Манджаро• 18 февраля в 14:58
Ответ дляЩастя-здоровля
Она имеет право жить с ребенком
Тем более, она не работает
Кто Вам сказал такую чушь по поводу того, что имеет ?
Щастя-здоровля• 18 февраля в 14:59
Ответ длябибизяна
Потому что он не хочет с ней жить
Может жить вместе. Это его желание
Ребенок имеет право жить с мамой до 18 лет
Леди_в_ночи• 18 февраля в 14:59
Ответ длябибизяна
Пусть снимает ей квартиру. Нех было семью и детей заводить: любит - не любит. Где она в год ребенка должна работать? Совсем ку-ку что ли?
Белочкой зови• 18 февраля в 14:59
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
мамо невмышуватися вам, от як бути
Так она уже науськала, что развелись, разве непонятно чьих рук дело...
Сама вумна тутички• 18 февраля в 14:59
А яке ви бачите вирішення питання. Щоб мати, віддала дитину та назавжди зникла? Такого не станеться, ви ж, розумієте. Треба, спокійно домовлятись. Ви ж, самі кажете, що син винен ,то платіть за цого помилки. Таке життя...Може, ще помиряться, а ви, будете винна, що втручаєтесь.
Щастя-здоровля• 18 февраля в 14:59
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я это и имела ввиду
автор бибизяна • 18 февраля в 14:59
Ответ дляБіток чи ефір?
Ви неправі, що втручаєтеся
Ніхто не боронить жити з мамою. Але вона сама каже що не поїде до батьків додому бо там умови погані. Тому ми пропинуємо альтернативу - дитина лишається в квартирі сина, а вона приїзджає. Або їде до батьків разом з малим
Угги_в_горошек• 18 февраля в 15:00
Ответ дляФляшунька
цікаво як, якщо квартира добрачна
Гравіцапа• 18 февраля в 15:00
Ответ длябибизяна
хто це - ми
Леди_в_ночи• 18 февраля в 15:00
Ответ дляГравіцапа
яку це - повну?
Да вот так, ребенка заделал, шлялся, Потом жену на улицу выкинуть решил - очень ответственный.
Щастя-здоровля• 18 февраля в 15:00
Ответ дляКили и Манджаро
Адвокат.