Мати драконів• 22 марта в 15:24
Zara, cукня
Підкажіть, будь ласка, у кого є така сукня. Що там з розмірами? Чи більшомірить чи йде в розмір? У доньки бедра 93см, а талія 71см. Дякую!
Мати драконів
• 22 марта в 15:28
Ответ дляЧучело-Мяучело
Размер в размер. Ношу Л-ку, мерила Л-ку как раз
І як вона Вам, наживо?
Вимагаю спілкування• 22 марта в 15:33
Я не міряла, з розміром не допоможу. Але дам пораду стосовно тканини. В такому кольорі бажано перевіряти тканину чи не залишаються сліди від води, поту. В мене багато сатинових спідниць zara, і саме кольорові мають таку проблему з тканиною.
Чучело-Мяучело• 22 марта в 15:35
Ответ дляМати драконів
І як вона Вам, наживо?
Нормальная, но взяла на брительках в резервде, такое, чтоб на каждый день под все, это платье обязывающее. Я завтра буду в заре, могу вам его вживую сфоткать
Мати драконів
• 22 марта в 16:09
Ответ дляБез образів
Авторе, там же є заміри під розміри, можна зорієнтуватись
Я бачила, але в доньки є сукня і по розмірах на сайті мала б бути навіть завелика, але насправді «замала» в грудях.
Мати драконів
• 22 марта в 16:10
Ответ дляВимагаю спілкування
Дякую, теж про це думала.
Без образів• 22 марта в 16:10
Ответ дляМати драконів
Я зазвичай цими замірами користуюсь для дитячого одягу, всі рази співпадало