Мудробаба• 22 марта в 22:02
Продукты Польша
Приедем в Польшу на машине очень поздно.
Заселение в апартаменты.
Вопрос первый, до которого часа работают продуктовые магазины? Кафе?
Вопрос второй, что можно взять с собой из еды (перевести через границу) чтоб накормить вечером двух вечно голодных подростков? )
Заселение в апартаменты.
Весняний Марафон• 23 марта в 00:10
Ответ дляКрасавица писяная
Які ж вони цілодобові, якщо працюють до 22-23 години. Це в Києві до війни були цілодобові Сільпо, які працювали 24 години.
В основному працюють до 22-23, але є цілодобові. Це не маркети, а маленькі магазинчики які на кожному кроці у Варшаві чи пригородах. Як там далі не знаю.
Красавица писяная• 23 марта в 00:23
Ответ дляВесняний Марафон
Зрозуміло, дякую за інформацію.
ЭмчЭндЭм• 23 марта в 01:37
Завжди беру з собою коробок з сіллю, чай в пакетиках, цукор, навіть маленьку пляшечку олії (100мл), бо часто всього цього немає в апартаментах, ну можливо пару пакетів чаю, а коли з сім´єю, то не дуже зручно ганяти по тій бедронці в пошуках солі чи купувати велику пляшку олії, це якщо поїздка не декілька днів і буде готовка. Можна пару пакетиків розчинної каші, типу AXA, якісь батончики, соломку, печиво, шоколадку. в неділю в Польщі все закрито, окрім дрібник воказальних жабок чи експрес-карефурів.
Мудробаба
• 23 марта в 05:28
Ответ дляЭмчЭндЭм
Дякую