Невгамовна шахиня• 22 марта 2025
Прихований карниз - чорний чи білий?
Плануємо робити натяжну стелю. Одне вікно панорамне, і не звичайне. Полотно біле матове, резинки по периметру чорні. Стіни бежеві. Люстри попередньо теж чорні. На панорамному попередньо буде бежева фіранка, штори ще не знаю. В іншій кімнаті штори мабуть сірі чи смарагдові, але це не точно. Який робити прихований карниз - білий чи чорний?
Невгамовна шахиня
• 22 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Що ви маєте на увазі? Прихований це той який в стелі і його не видно
Так, саме такий
Невгамовна шахиня
• 22 марта 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Черный, если резинки черные.
Тоже так размышляю. С другой стороны, мода - понятие временное, и черные резинки потом можно будет снять, а карниз уже наверное навсегда
Синиця у спідниці• 22 марта 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Вы никогда не снимите черные резинки)
Это, как я понимаю, бюджетный вариант теневого примыкания?
Невгамовна шахиня
• 22 марта 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Вы никогда не снимите черные резинки)
Ага) Теневое по финансам мне совершенно не нравится)))
Синиця у спідниці• 22 марта 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ну, если снимите, то купите балончик краски и быстренько черный карниз станет любого цвета)
Треба ось так• 22 марта 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Почему вы так считаете?
Мне кажется чёрного акцента в виде периметра и люстры достаточно. Чёрный цвет придаёт помещению чёткость, если дозированно
Треба ось так• 22 марта 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Почему вы так считаете?
И ник мне в тему) я в этом разбираюсь)
Невгамовна шахиня
• 22 марта 2025
Ответ дляНезламна
білий - менше пил видно
Він прихований, зверху на нього пил не сяде
Незламна• 22 марта 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
пил там все одно буде, от побачите.
питання - а нафіга ви питаєте?
Пампушечка• 23 марта 2025
Я би робила білий, він універсальний і зливається з білою стелею. Чорний був би в випадку-якщо стіна біля карнизу чорна або чорні штори.