Страхованная• 18 марта 2025

Як оформити вікно? Фото.

Будь ласка, порадьте, як краще декодувати вікно? Сонячна сторона, тому будуть ролети на скло. А от як бути з самим вікном - лише тюль, чи штори теж? На який карниз? На всю стіну, чи лишити з двох боків вільні кути?
автор Страхованная • 18 марта 2025
Декорувати, звісно. Перепрошую за помилку)
Кімната не велика, для підлітка дівчинки. Будуть білі меблі - ліжко, стіл, крісло, дві полички, фортепіано.
графиняВишенка• 18 марта 2025
Просто тюль з 2х частин. Карниз мабудь звичайний, хоча я люблю під стелю.
Неваляшкина• 18 марта 2025
Я б сделала карниз на всю ширину стены и две шт тюль.
Потом бы пожила с этим и решила надо ли мне шторы.
Мы так и сделали и оказалось что нам шторы блекаут очень нужны летом, потому что на телеке нифига не видно иначе днём
Успокойся_Успокойся• 18 марта 2025
Ось схематично - карніз стельовий, штори до кутів стіни і тюль
заварний look• 18 марта 2025
я в спальні повісила штори в колір тюлі (і те і те молочного кольору). вийшло цікаво. штори при цьому не обтяжують вигляд, але доповнюють тюль, бо просто тюль мені виглядає «лисою».

і люблю коли на всю стіну штори і тюль.
у вас там і стіна не така велика шоб закривати тільки вікно, по краях «лисе» буде, наче не вистачило тканини і візуально зменшить простір
автор Страхованная • 18 марта 2025
Ответ дляграфиняВишенка
Від стіни до стіни? Чи краще лише перед вікном? В мене багато вікон і я майже скрізь на зиму познімала тюль, бо мені мало світла і батареї щоб були відкриті. Але то на першому поверсі. А тут світла багато, але я не можу нічого придумати.
графиняВишенка• 18 марта 2025
Ответ дляСтрахованная
Залежить від того, як меблі стоять. Якщо нічого не заважає, то від стіни до стіни краще буде.
автор Страхованная • 18 марта 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Дякую, зрозуміла, що мається на увазі.
культУра• 18 марта 2025
Потолочный карниз от стены до стены. Шторы по бокам, 2 гардины в середину что б легко можно было на балкон попасть
автор Страхованная • 18 марта 2025
Ответ длязаварний look

і люблю коли на всю стіну штори і тюль.
Біля вікон класно стають за розміром книжкові полиці. Але тоді вже карниз треба лише над вікном? І не на стелю а типу металевих труб. Тут такий і був раніше. Дві труби з кільцами, але від стіни до стіни, і він мені не подобався дуже.
автор Страхованная • 18 марта 2025
Ответ дляграфиняВишенка
Меблі поки не стоять, але місця вистачає на обидва варіанти. З одного боку не хочу багато тряпок перед вікном, бо з нього гарні краєвиди, а з другого, щоб не виглядало, як обскубане...
Мerida• 18 марта 2025
Карниз под потолок. Шторы от стены до стены. Обязательно блекаут. Никаких тюлек просто на солнечной стороне
автор Страхованная • 18 марта 2025
Ответ длякультУра
Штори дуже багато сумнівів викликають, бо в дитячу купувала колись штори, які класно під шпалери пасували. В кінцевому, як задекорували нам ті штори, так вони і повісили до першої хімчистки, ми ними ніколи не користуємося.
автор Страхованная • 18 марта 2025
Ответ дляМerida
От мені теж тюлєк не хочеться, а блекаут будуть ролети. Бо це сонячна сторона і штори за літо згорять. Але з одними ролетами вікно якесь голе. Чи може, ставити меблі, а вже потім дивитися?
Мerida• 18 марта 2025
Ответ дляСтрахованная
Я б делала как выше схематично нарисовали вам. Ролеты-ролетами, но плотные шторы я б тоже дала. Плюс тюль. Вы просто написали, что может просто голую тюль? Для меня, в спальню просто тюль, смотрится странно.
Мебель под окно не ставила бы вообще.
заварний look• 18 марта 2025
Ответ дляМerida
Мебель под окно не ставила бы вообще.
а меблі біля яких впритул висять штори виглядає особисто мені трохи дивно. і навіть якщо будуть не штори а просто тюль і книжні полиці по боках то полиці вкрадуть візуально місце і тюль буде куцою виглядати.
я за тюль і штори на всю ширину стіни.
при чому штори не обовʼязково шоб повністю зашторювались, бо авторка пише шо будуть там ще ролети
Мerida• 18 марта 2025
Ответ длязаварний look
я за тюль і штори на всю ширину стіни.
Мне тоже. Комната выглядит достаточно просторной, чтоб окно оставить свободным пространством.
автор Страхованная • 18 марта 2025
Ответ длязаварний look
я за тюль і штори на всю ширину стіни.
Так а який сенс тоді в шторах, якщо ними не користуватися? Фізично дуже важко доглядати ті всі штори, бо вікон багато. І ми лише ролети спускаємо ввечері, або від сонця. А штори лише для декору. Але ж можна декорувати якось без штори? Я вже задумалися над римськими шторами, але двері балкону заважають. Зате будуть батареї вільні. Але тоді треба ставити на них красивий короб на літо. Бачила гарні решітки на батарею, доречі. Може краще тоді так?
автор Страхованная • 18 марта 2025
Як такий варіант з римськими? І книжкові шафи в кутках.
автор Страхованная • 18 марта 2025
Ответ дляМerida
Кімната майже 15 метрів. Місця вистачає, але я хочу більше простору не біля вікна, а посеред кімнати. Тому полиці в кути. В дальній кут під однією стіною стане підліткове ліжко і стіл, а напроти інструмент і крісло.
Вишневий цвіт• 18 марта 2025
Ответ дляграфиняВишенка
якщо кімната невелика то по боках прекрасно впишуться вузькі пенали для зберігання тих же книжок і т.п. Але треба дивитись на розкладку меблів в кімнаті
Мerida• 18 марта 2025
Ответ дляСтрахованная
Вам виднее. Мне не нравится. Визуально эта зона пепегружена