Пліткарка• 22 марта в 22:35
Сині плями на ногах в кінці дня.
Сьогодні в мене був активний день, цілий день я в роз´їздах по місту, прийшла додому , зняла шкарпетки, дивлюсь плями наче чорнило фіолетове, це якісь плями синюшні, це права нога, таке вперше, що це , може у кого таке було.
Ms. Доброта• 22 марта в 22:39
У вас и тут синяк
Может нас чем-то уничтожают? У меня на днях тоже беда случилась https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3693172 сейчас как синяк на ноге выглядит
Пліткарка
• 22 марта в 22:46
Ответ дляMs. Доброта
У вас и тут синяк
Так, там теж синє то наче судина, ох не подобається мені це, раніше такого не було, вашу тему зараз почитаю.
Ненька наша• 22 марта в 22:50
Знаєте, як в анекдоті : ’ синку, так в тебе ж труси линяють’. Може у вас теж щось полиняло?
Пліткарка
• 22 марта в 22:51
Ответ дляНенька наша
Та ні, шкарпетки сірі були це під шкірою.
Ms. Доброта• 22 марта в 22:56
Ответ дляПліткарка
Ну и внизу сосуд, а фиолетовый, потому что такое бывает при определенных обстоятельствах, я точно не помню, то ли гемоглобин высокий, очень, то ли во время болезненней, у меня такие фиолетовые были, когда я лечилась капельницами например, там много витамина Д кололи и всяких лекарств для крови. В общем чертовщина с этими сосудами странная смотрю у многих сейчас
Коник-стрибунець• 23 марта в 00:12
Сдавайте гомоцистеин ( 5-7 максим. норма) и коагулограмму. Напишите пожалуйста результат в теме , интересно посмотреть на анализы ваши.