Кто из советчиц из тех краев и знает чтото?
его успели спасти (вдиео смотреть невомзожно изза ужаса происходящего)?
Возможно ктото про него чтото знает, где лежит и что нужно привезти купить?
Ответ дляkvitanka
Пишуть що серед загиблих 5-річна дівчинка і її тато.
капец...какая стршная ужасная ночь.
я живу на соломе, раньше это все падало у нас, и многие тут отписывались из других часйте города ’мне не страшно, меня не страшит, зачем уходить в БУ’,
и вот уже я по другую сторону, впервые страдают все другие кроме моего райончика. я оказывается просто мирно все проспала, когда такое страшное делается.
Реально сердце обливается кровью, я не могу, я навернео какая то ненормальная
ПадаюВреверансах• 23 марта 2025
Ответ дляkissaniya
Только что посмотрела видео. Рыдаю не могу. Господи да сколько можно уже. Путин сдохни. Просто сдохни
Це як фільм жахів. Неможливо усвідомить і прийняти. Наче не з нами
ПадаюВреверансах• 23 марта 2025
Ответ дляfreedom_2015
там бабуся була ,загинула
То бабуся, а не мужчина, кричала?
Наче чоловічий голос
Ответ дляfreedom_2015
там бабуся була ,загинула
именно там? не смогли спасти?
Ответ дляПадаюВреверансах
То бабуся, а не мужчина, кричала?
Наче чоловічий голос
трудно разобрать, там челвоек кричит нечелвоеческим голосом от боли и смерти
freedom_2015• 23 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
То бабуся, а не мужчина, кричала?
Наче чоловічий голос
чоловік новини вмикав вранці ,там казали сусіди що бабуся згоріла
по поблікам в цьому рн теж вказано що жінка
Ответ дляКузякин
Ребенок погиб. Это трагедия
это да.
еще и младенец с ранениями
Ответ дляfreedom_2015
Царствие ей Небесное.
FightingFox• 23 марта 2025
козлы конченые, прости господи, русня.
русня, и все бенефициары этой бойни- ублюдки.
гореть в адище
ПадаюВреверансах• 23 марта 2025
Реально усвідомлюєш, що чим довше ця клята війна, тим бвльше жертв і розрух ще. І черга може дійти і до тебе((
SantaMonika• 23 марта 2025
Ответ дляkvitanka
Який жах 😩
Навіщо у нас по всіх каналах це. Ми пугані давно, і давно це спостерігаємо. Щоб краще ховалися? Куди?
Це відео піде до світової публіки?? Щоб коли трампа питають «чому путін поганий» він не перепитував «а що путін зробив»? І «кого він атакує» Ну щоб просто не могло бути у трампів тих що відповідати взагалі. Щоб було очевидно. Кого атакує ПУТІН - «людей АТАКУЄ. Людина заблокована в пожежі, спричиненій дроном, випущенним рф по наказу конкретного головнокомандувача путіна в.в., яка годину орала нелюдським криком, потім горіла заживо.».І відео під ніс. Щоб краще проходили якось всі переговори.
На якого чорта це у нас транслюють взахльоб. Ми-то знаємо що відбувається. І давно. І дитина це не перша. Прошу зрозуміти правильно. Я не кажу зараз що це не трагедія - одною людиною і дитиною більше. Звісно трагедія. А висловлюю я трохи інше. Бо ми дійсно вже бачили всяке. І лише ми, таке враження. А потім ті калічні репліки мозгового інваліда - «що путін зробив?».