ГейТуда• 23 марта в 09:36
Где продать старые книги?
Вопрос в теме, может кто сталкивался? Как лучше продать , если не знаешь стоимости каждой книги( их очень много) или сдать как макулатуру?
Йосип_молодий• 23 марта в 09:40
Фейсбук, олх. Если книги имеют ценность, можно попробовать на Виолити.

Копирайторша• 23 марта в 09:40
Виставляєте на олх(фото,опис). Це марудна робота. З часом хтось щось купить . Що не куплять здасте. Справа в тому, що кг макулатури в будь якому разі нижчий, ніж сама низька вартість книжки.

Margaret Rose• 23 марта в 09:45
Олх, групи в вайбері і телеграмі (районні-обласні), фейсбук, сторіс в інстаграм (і в закріплені додати).
Якщо не вийде, можна віддати в бібліотеку чи на буккросинг, а так - в макулатуру
наКоблучках• 23 марта в 09:46
У нас біля під´їздів скупщики часто вивішують оголошення.
Те, що вони потім можуть продати, купують. А решту можна і на макулатуру.
За макулатурою машина приїде, якщо у Вас більше 200 кг. Оголошення теж є такі.
наКоблучках• 23 марта в 09:47
Ответ дляMargaret Rose
В бібліотеки приймають лише книги українською.
А українською раніше друкувалося мало.

Мейк-ап форева• 23 марта в 09:48
Ответ дляMargaret Rose
В бібліотеки приймають книги не старше 10 років і українською мовою. Все інше вони здають на макулатуру, а не ставлять в фонд.

ничевока• 23 марта в 09:51
Ответ дляМейк-ап форева
Більше 10 років приймають нормально, якщо класика. Я брала нещодавно книгу 80х років випуску. Головне, щоб був хороший стан і актуальна тематика.
Голова колгоспу• 23 марта в 09:54
Автор, у Вас самые обычные книги массовых тиражей, или, допустим, книги изданные ещё до Второй Мировой? Ценность будет очень разной. Обычные книги выкладываете рядами, фотографируете и выставляете на олх и на Фейсбуке в группах типа Букинист, с описанием ’любая книга 10 (или 20, или сколько хотите) грн’. Действительно старые книги, выданные ранее 1950х, есть смысл выставлять поштучно на аукционах типа Виолити.
Аноним Советчик• 23 марта в 09:59
Гугліть вартість, вбивайте в пошук на Віоліті, книжкових барахолках у ФБ.
Будете знати чи вони актуальні +дізнаєтесь ціну.
Раджу уважно читати правила, щоб не полетіти в бан
Мейк-ап форева• 23 марта в 10:15
Ответ дляничевока
Так у фонді та класика якраз з 80-х років і стояла. Я пишу про книги, які зараз дарують читачі.

ничевока• 23 марта в 10:20
Ответ дляМейк-ап форева
1) Зараз класику в бібліотеки теж дарують
2) Навіть ті книги, які вперше видані більше 10 років тому можуть лишатися актуальними, це вся дитяча література і багато чого й дорослого. Он Чорного Ворона Шкляра 2009 року з руками б відірвали.
Мейк-ап форева• 23 марта в 10:37
Ответ дляничевока
Старі книжки 19хх років йдуть в макулатуру, навіть подаровані читачами. Або в буккросінг, якщо на них є підвищений попит (шкільна зарубіжна література, наприклад).
Видання нульових включають в фонд тільки при наявності підвищеного попиту. Якщо це щось непопулярне, то його теж відправляють в макулатуру, щоб не захламляти полиці.
Всех анонимов аноним• 23 марта в 10:49
у меня были книги до 1900-1972 года и некоторые вещи - кортик морской, старинные часы шкаф и мебель, винтажные медицинские инструменты и анатомические атласы я очень удачно ( даже более чем удачно) продала на Violity. Рекомендую этот сайт
Organic• 23 марта в 12:04
олх, виолити, есть группы на ФБ
если сдадите в макулатуру по весу, то те кто их заберет так же продадут на этих ресурсах)
ничевока• 23 марта в 12:10
Ответ дляМейк-ап форева
Ну якби зараз 2025 рік, тож 19хх роки точно були явно не 10 років тому.
Щодо популярності я написала: книги мають бути актуальними. І їхня актуальність не залежить від року випуску.
Organic• 23 марта в 12:17
Всё из ссср, покупаем, продаем
активная группа на фб, там все можно продать