Тримаю свічку• 23 марта 2025

Можуть не віддати трудову на роботі при звільненні?

Завтра іду писати заяву, але від мене вимагають написати не так, як я хочу.
хочу просто піти, навіть втративши гроші. але можуть не віддати трудову?
вони вже відбиті на всю голову, всього можна чекати.
КАПСЛОЧНИЦА• 23 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
так. зараз я піду у відпустку на 3 місяці з філіала А. потім звільняюсь. я там працювати не буду.
Ви вже подивились данні в пенсійному? За якою статею вас звільнили з філіпла А?
В шоколаде• 23 марта 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Я тому і прошу щоб автор в пенсійному подивились за якою статею звільняли.
Але на моєму досвіді по переводу дуже рідко зустрічпється.
І якби автора звільняли за переводом не було б проблеми відпустити її в відпустку з філіпла Б
Автор пише, що у відпустку її відправляють із першої філії. Значить вона ще не звільнена. Мені здається, що там просто кадровика ´ принцеса´ , яка не дуже розуміє наслідки своїх дій і автор поки що тільки з нею розмовляла
КАПСЛОЧНИЦА• 23 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
я в філіалі Б оформлена декілька днів, ну може днів 10
Тобто практично з 2016 року ви працювали в філіалі А, і вся ця історія зі звільненням прийняттям відбулась ось зараз протягом березня?
Пугачиха• 23 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
Заходите в свой кабинет и проверяете информацию. При увольнении из А вам должны были выплатить компенсацию. При принятии в Б должны были подать информационную довидку в кабинет о принятии нового сотрудника. Так же Вы можете написать заявление выдать вам трудовую для подачи уточненных данных в электронный пенсионный кабинет и официально попросить чтоб написали отказ. А вообще мы все трудовые раздали сотрудникам так как бумажные трудовые в принципе сейчас не нужны они просто подписали документ, что получили свои трудовые на руки
Силиконочка• 23 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
книжка у меня с 93 года записи. не уверенна, что это все есть в электронном виде.
Вы правы! Книжку забирать обязательно
Пугачиха• 23 марта 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Если её просят идти в отпуск на 3 месяца из А значит никто её в Б не переводил. Она просто работает в Б а числится ещё в А..... писец, а потом в этих клиниках правды не добьёшься.
автор Тримаю свічку • 23 марта 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Так це невірно! Невірно з їх сторони
Ви звільняєтесь з філіпла Б. Отримуєте компенсацію за роботу в філіалі Б
Якщо ви влаштуєтесь знову в філіал А у вас почнеться новий розрахунковий період. Ніякої відпустки по філіалу А у вас бути не може.
Вони себе топлять в ще більше болото
немає ще ніяких даних в електронній книжці і вона з 2001 року
В шоколаде• 23 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
То як ви підете у відпустку у філії А?! Чи Б це сумісництво?
КАПСЛОЧНИЦА• 23 марта 2025
Ответ дляПугачиха
Так чому просять писати заяву на звільнення з філіалу б?
Пугачиха• 23 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
Правильно нет. Отчёт за март будет подаваться до 20 апреля. Сейчас есть данные за февраль только в кабинете
КАПСЛОЧНИЦА• 23 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
Бо вам її ніхто не оцифруав.
Пугачиха• 23 марта 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Она же написала. Идёт в о пуск из А. Три месяца она ещё в штате, потом переходит в Б и увольняеться. Скорее чего её документально не переводили ещё, а просто поменяли место приёма или может даже и место приёма тоже
автор Тримаю свічку • 23 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
я не знаю. сказали писати заяву на звільнення з філіалу Б, оформлятись в А і там на 3 місяці відпустка. я навіть не питала як працювати в філіалі Б, бо вже не планую з такими дурнями робити. хоча записують пацієнтів вже на наступний тиждень.
це не сумісництво.
Пугачиха• 23 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
це не сумісництво.
Не пишите никаких заявлений это раз. В о деле кадров просите ознакомиться с приказом подписанным директором и вами об увольнении из А и о принятии в Б. Этих приказов на предприятии нет 100%. Вам в любом случае должны были насчитать компенсацию при увольнении. Ну и посмотрите свои выписки по ЗП вы откуда получаете деньги. Должны быть разные организации если они Вас перевели.
КАПСЛОЧНИЦА• 23 марта 2025
Ответ дляПугачиха
Який сенс їй повертатись в філіал Б?
КАПСЛОЧНИЦА• 23 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
це не сумісництво.
Так вони повну фігню городять.
Чия це ідея? Керівника, кадровика? Бухгалтера
Пугачиха• 23 марта 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Який сенс їй повертатись в філіал Б?
Ей нет никакого. Но бывает это нужно кадровику, может у них инвалидов не хватает . Я тоже периодически ротацию сотрудников между предприятиями делаю так как не всегда могу найти инвалида в штат
КАПСЛОЧНИЦА• 23 марта 2025
Автор.
Грубо кажучи якщо ви сьогодні звільнетнсь в Б
Завтра вам приймуть в А.
Вам ніякої відпустки дати не мають право? Бо в філіалі А ви її не заробили
КАПСЛОЧНИЦА• 23 марта 2025
Ответ дляПугачиха
Ну а ви можете зрозуміти ситуацію автора?
Як прийняття в філіал А дозволить її відправити к відпустку?
В шоколаде• 23 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
це не сумісництво.
Значить вас розводять і блефують. В приватних конторах, якщо із держпраці не мали справ, то таким грішать
Омлетик• 23 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
вони бикують і кажуть, що з цим теж вирішать.
Ну ок.
Ваше діло-подати заяву.
А там хай що хочуть, те й роблять.
Пугачиха• 23 марта 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Никак ) я уверена она ещё в А и числится. Пусть посмотрите откуда выплаты приходили зп и аванс. И если её дней 10 как уволили и приняли то должны были быть выплаты вне графика .
КучМала• 23 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
+ в нас теж була така, поки один зі звільнених не подав до суду, через те що не віддала трудову. Фірма попала на виплати і звільнили.
Пугачиха• 23 марта 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Автор.
Завтра вам приймуть в А.
Отож и теперь только суд с А за то, что не выплатили компенсацию. Хотя если автор уверена что в А н каких заявлений о увольнении , а в Б о принятии не писала то сюр какой-то. Может автору поговорить с кадровичкой и спокойно попросить накази по предприятию . Вот это уже будет интересно
В шоколаде• 23 марта 2025
Ответ дляКучМала
Не хочу образити працівників ВК, але часто туди садять за красиві очі. У нас така сидить - чиясь родичка. Причому уже років десять, за цей час навіть обізяна вже б навчилася, але не той випадок. У автора мабуть така ж ситуація
автор Тримаю свічку • 23 марта 2025
Ответ дляПугачиха
11 марта пришла зарплата с филиала А и какие то копейки увольнительных за 17 число.
автор Тримаю свічку • 23 марта 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Автор.
Завтра вам приймуть в А.
я теж це розумію. я ж не дурна.
автор Тримаю свічку • 23 марта 2025
Ответ дляПугачиха
пришла 11 числа официальная зарплата. 17 числа начисление зарплата из филиала А, но думаю это какие то увольнительные. там 2000 грн с копейками.
автор Тримаю свічку • 23 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
нет. уже учредители подключились.
автор Тримаю свічку • 23 марта 2025
Ответ дляПугачиха
они грешат подделкой подписей. скорее всего уволили оформили и думали, что я спокойно напишу заявление задним числом. но здесь закрутилось.