Тримаю свічку• 23 марта в 13:53
Можуть не віддати трудову на роботі при звільненні?
Завтра іду писати заяву, але від мене вимагають написати не так, як я хочу.
хочу просто піти, навіть втративши гроші. але можуть не віддати трудову?
вони вже відбиті на всю голову, всього можна чекати.
КАПСЛОЧНИЦА• 23 марта в 17:17
Ответ дляТримаю свічку
Ви праві. Бардак повний. В філіалі Б нормальний бузгалтер і там було все по закону, а в нашому був бардак. Але війна і всі закривали очі, врешті решт цей філіал закрили, частину людей звільнили, а мене перевели в інший, бо я непоганий спеціаліст. Але вже пішло так, що нізто на це не дивиттся. Або закрий рота і працюй за нашими правилами, або пиши заяву так, як ми скажемо.
Автор, я вам разів 5 просила щоб ви зайшли в свій пенсійний кабінет.
Гляньте зарплату за лютий.
Якщо там фігурує тільки філіал А.
То звідти і звільняєтесь.
Мо що ми знаємо напевно, так те що ви писала туди заяву на прийом.
А філіал Б нехай сам свої проблеми розгрібає
Гляньте зарплату за лютий.
Якщо там фігурує тільки філіал А.
То звідти і звільняєтесь.
КАПСЛОЧНИЦА• 23 марта в 17:17
Ответ дляТримаю свічку
І вашому філіалі Б також бардак
Як вони могли прийняти людину без заяви?
Тримаю свічку
• 23 марта в 17:18
Ответ дляПугачиха
Скажите, что подпись то они поделать но вы всегда можете подать в суд и попросить назначить Почерковедческую экспертизу. Что адвокат с которым Вы консультировались имеет опыт сотрудничества с органами держпраці и так же напомните,что в случае подачи иска затраты лягут на плечи фирмы. И да, сейчас на фоне пиздеца и беспорядка ваш работодатель может и подкупить и порешать проблемы в свою пользу.Но никто не отменял журналистских расследований ко орые как собаки на кость кидаються вот на такие вот истории где и клиника,и подкуп судей..... и явно могут вылезти и другие нехорошие истории клиники ( я работала в мед учреждении и хорошо знаю как переписывают истории и прикрывают врачей) Ну и чтоб вас не пугали тем, что подосрут вам репутацию и вас никуда не возьмут, скажите что вы заипались и хотите уехать из страны
да, где то так они и говорят. что вы ничего никому не докажете. делайте либо за нашими правилами либо уйдете без ничего. мне бы нормально трудовую забрать. репутацию они вряд ли испортят.
Тримаю свічку
• 23 марта в 17:20
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Гляньте зарплату за лютий.
Якщо там фігурує тільки філіал А.
То звідти і звільняєтесь.
Гляньте зарплату за лютий.
Якщо там фігурує тільки філіал А.
То звідти і звільняєтесь.
я може не конкретно вам відповідала, але писала. всі надходження на карту були тільки від філіалу А.
Тримаю свічку
• 23 марта в 17:20
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
І вашому філіалі Б також бардак
Секретар хворіла, а я лікар. запис є, пацієнти несуть гроші. ну якось так.
КАПСЛОЧНИЦА• 23 марта в 17:22
Ответ дляТримаю свічку
От і все.пишіть заяву на звільнення з філіалу А.
В заяві вкажіть щоб виплатили всі належні компенсації. Нехай на копії заяви відмітять отримання. Якщо будуть рвати або не приймати заяву. Цінний лист з описом вкладення
Тримаю свічку
• 23 марта в 17:24
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
дякую і вам. в цьому випадку я втрачаю зарплату в конверті за березень, але вже все одно. вони її і так не виплатять.
але на жаль, за таким принципом працюють майже всі. нікому нічого не докажеш.
КАПСЛОЧНИЦА• 23 марта в 17:24
Ответ дляТримаю свічку
Нє. Якщо вас приймають офіційно. То мають видати наказ. Цей номер наказу вказують в повідомленні в податкову за день до першого робочого дня
Якщо наказ не видали, повідомлення не відправили то ви не працюєте в філіалі Б
Пугачиха• 23 марта в 17:25
Ответ дляТримаю свічку
Ну смотрите трудовую можно щапросить через суд. Это раз. У рих Вы с 2004 все записи есть в кабинете пенсионном. Вы говорили стаж с 93 это наверное универ и интернатура это можно восстановить написав официальный запрос . Да геморно. Но мрази должны быть наказаны
Пугачиха• 23 марта в 17:26
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ну вот да. Или в 2 экземплярах и их вето на одном который автор забирает себе. Иисьмо з опысом могут не забрать.
КАПСЛОЧНИЦА• 23 марта в 17:27
Ответ дляТримаю свічку
Скажу чесно далеко не всі..
Я не знаю яка у вас зарплата. Мої лікарі отримують всю зарплату білу хірургічні спеціальності 50-60 тис на руки, анестезіологи біля 80 тис.
Радіологи 80-100
Всі сумми білі і офіційні
Радіологи 80-100
Всі сумми білі і офіційні
Тримаю свічку
• 23 марта в 17:27
Ответ дляПугачиха
я до этого заканчивала медучилище. с 93 по 96 работала медсестрой, потом университет и поликлиника. потом 20 лет работы здесь.
Тримаю свічку
• 23 марта в 17:27
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Скажу чесно далеко не всі..
Радіологи 80-100
Всі сумми білі і офіційні
Радіологи 80-100
Всі сумми білі і офіційні
я в Добробуті тільки зустрічала білу зарплату.
Пугачиха• 23 марта в 17:28
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ну вот и я об этом писала. Причём обычно повидомлення подают в день принятия. Правда в кабинете пенсионном оно все может отобразится когда сдадут отчёт за март .
КАПСЛОЧНИЦА• 23 марта в 17:28
Ответ дляПугачиха
Тоді відразу в Держпраці.
Я як людина не розумію нащо клініці весь цей геморой з судами і перевірками.
Ну накосячили, розійдіться з людиною полюбовно.
Пугачиха• 23 марта в 17:29
Ответ дляТримаю свічку
Оху....ть простите 20 лет и такое отношение(
Пугачиха• 23 марта в 17:29
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Тоді відразу в Держпраці.
Они не хотят ей компенсацию о давать э о раз. И не хотят чтоб она уходила это два.
КАПСЛОЧНИЦА• 23 марта в 17:31
Ответ дляПугачиха
Вона отримувала зарплату в конверті. Там відпускні з мінімалки. Тобто 20-30 тис.
Це копійки в порівнянні з штрафами або взятками
Тримаю свічку
• 23 марта в 17:31
Ответ дляПугачиха
а якби ви знали що це за клініка, то були б ще більше здивовані. але як є.
ціна питання 18 000 мінус 23% податок. не люблять в нас, коли хтось вибрики такі робить. люблять слухняних.
Тримаю свічку
• 23 марта в 17:33
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Тоді відразу в Держпраці.
відповім. звільняли багатенько людей, більше 10-15. якщо всім прийдеться виплачувати компенсацію ( а оскаржити можна протягом 6 місяців) то втрать багато грошей.
вирішили влаштувати показательную порку зі звільненням. щоб іншим не повадно було.
Тримаю свічку
• 23 марта в 17:35
Ответ дляПугачиха
не так. я можу залишитись, але буду наказана і робитиму те, що вони скажуть. вони платять мені на карту відпускні і я їх повертаю. ну я ж не собака якась. це анріал.
КАПСЛОЧНИЦА• 23 марта в 17:35
Ответ дляТримаю свічку
Ой. Щось вони там хороброї води напилися
Отримувати доходи сотні тисяч гривень, і не заплатити гарантії з мінімалки. Це капець
КАПСЛОЧНИЦА• 23 марта в 17:36
Ответ дляТримаю свічку
Можна питання. Ми ж під анонімом
Скільки ви отримували щомісяця в конверті?
Тримаю свічку
• 23 марта в 17:37
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
так і є. ціна питання була виплатити мені 4000 грн за рік. таких 3,5 роки
Пугачиха• 23 марта в 17:37
Ответ дляТримаю свічку
Неужели Борис )
Тримаю свічку
• 23 марта в 17:38
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Можна питання. Ми ж під анонімом
40-50 000. але я лікар не загального профілю не хочу писати хто.
Пугачиха• 23 марта в 17:39
Ответ дляТримаю свічку
Ну вот я и писала 3 минималки - налоги. Но тут причина в том, что Вы отказались их возвращать. И на 3 месяца в отпуск это Вы 3 месяца продолжаете работать и вести приём ? Отпуск только на бумаге?
Тримаю свічку
• 23 марта в 17:44
Ответ дляПугачиха
в феврале месяце было мало людей и у меня зарплата была до 10 000 грн. я ее получила и мне сказали, что вернешь еще те увольнительные, которые придут на карту. я говорю вы что, офигели? с этих копеек еще возвращать то, что мне положено по закону? позвонила бухгалтеру. та взбрыкнула.
в итоге мне кинули 2100 и сказали ладно, можешь их не возвращать, но сиди тихо. но я сама посчитала, что цена вопроса больше 10 000 и это уже унижение для меня, как врача. потому что только я приношу доход больше 80-100 000 в месяц точно и отпускные 10 000 за 3,5 года это смешно. ну и пошло поехало.
Тримаю свічку
• 23 марта в 17:48
Ответ дляПугачиха
если я соглашаюсь работать дальше, то пишу завтра какую то заяву на отпуск, мне кидают отпускные на карту, я их возвращаю и работаю дальше по их правилам.
или иду в отпуск на 3 месяца, получаю отпускные, не работаю и увольняюсь.
они считают, что должны меня наказать. деньги, доходы, пациенты уже не в счет.
В шоколаде• 23 марта в 17:54
Ответ дляТримаю свічку
Глибинних конфліктів не було. Я працюю більше 20 років. Ну як кругом. Частина зарплати в конверті, частина так. Все, більше нічого.
Я сама була у такій ситуації у 2001 році. Була ще молода і дурні, тому роботодавцю все зійшло з рук. Зараз би я так не вчинила- усі б відповіли за законом. У вас відчувають слабину, тому і дозволяють собі так поводитися. Але повторюсь - не знаю, як наскільки ваше керівництво відбите, бо проти лому немає прийому, нажаль