Тримаю свічку• 23 марта 2025
Можуть не віддати трудову на роботі при звільненні?
Завтра іду писати заяву, але від мене вимагають написати не так, як я хочу.
хочу просто піти, навіть втративши гроші. але можуть не віддати трудову?
вони вже відбиті на всю голову, всього можна чекати.
В шоколаде• 23 марта 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Мені як кадровику аж цікаво стали.
Вас звільняють в філіалі А. По кзоту вам мають виплатити компенсацію за невикористані дні відпустки.
Приймають в філіал Б
В філіалі Б ви відразу йдете в відпустку , - але ж ви її там не заробили?
Приймають в філіал Б
По переводу
Тримаю свічку
• 23 марта 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Мені як кадровику аж цікаво стали.
Приймають в філіал Б
так. звільняють з філіалу А і оформляють в філіал Б. НІ ОДНОЇ ЗАЯВИ З МОЇМ ПІДПИСОМ НЕМАЄ.
я сказала, що при звільненні з філіалу А мені мали виплатити відпускні за 3 роки. вони биконули.
тепер хочуть, щоб я завтра приїхала, написала звільнення вже з філалу Б і знову написала заяву на філал А. вони мене відправляють у відпустку на 3 місяці і платять відпускні, після цього я звільняюсь.
Тримаю свічку
• 23 марта 2025
Ответ дляПугачиха
Вам обязаны выплатить компенсацию за неиспользованный отпуск. Если 3 месяца то вы там года 4 работаете?
так. працюю там з 2016, але відпускних не давали років 4 і моїх заяв на відпустку не було з 22 року.
Тримаю свічку
• 23 марта 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Зайдіть зараз на сайт пенсійного фонду і свормуйте по собі витяг.
Там побачите ваші робочі місця і статі за якими звільняли чи переводили
дякую. зараз подивлюсь
КАПСЛОЧНИЦА• 23 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
Тобто вони хочуть закрити косяк по філіалу А, за минулий період?
Ответ дляТримаю свічку
вони бикують і кажуть, що з цим теж вирішать.
Держпраці за скаргу Вас на руках носити будуть. У них тимчасова заборона на перевірки, тільки по зверненню працівника підприємство трясти можна. А тут джек-пот з неба звалиться. Штрафи дуже великі за найменші порушення, а за кожен день не видачі трудової, яка видається під розпис, додаткові кошти.
Тримаю свічку
• 23 марта 2025
Ответ дляПугачиха
Я не кадровик а бухгалтер и тоже интересно стало как) хотя возможно из филиала в филиал это из отдела в отдел. У одного работодателя просто перевод между отделами.тогда да. Но какой смысл (
різні юридичні адреси і різні власники. це філіали клінік.
Пугачиха• 23 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
Якась дурня, якщо чесно. Це ж їм крім відпускних ще за вас три місяці податки платити. Такі відбиті можуть і не віддавати. Бояться-не бояться, в штраф заплатять і віддадуть
Им и при выплате компенсации и о пускных все равно налог платить. Единственное если выплатят компенсацию не в день увольнения, а на следующий то есв могут не платить ведь автор уже не состоит с ними в трудовых отношениях. Тогда автору 3 месяца стажа не зайдут. Тут походу все эмоциональные и автор и кадровик и не могут прийти к консенсусу доя чего и почему (
Алгонавт• 23 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
То нехай спробують. Ще й в прокуратуру заяву.
Пугачиха• 23 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
По переводу
Так вас не уволили , а перевели это большая разница.
Тримаю свічку
• 23 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
По переводу
можливо. я документів не бачила. вийшла на роботу в інший філіал і все. але вже таке було в 2016. я писала заяву на звільнення з однієї клініки і на наступний день мене брали в інший філіал.
В шоколаде• 23 марта 2025
Ответ дляПугачиха
Це ж за неї ЄСВ ще три місяці платити. Мені здається вони хочуть із автора вибити заяву за власним бажанням із першої філії і придумали таку казку. Але ж автор пише, що наче вже ніяких виплат не хоче
КАПСЛОЧНИЦА• 23 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
Дивіться.
Виясніть в кабінеті пенсійного фонду як по вам звітувались .
За якою статею було звільнено з філіалу А.
2. Вам мають виплатити компенсацію в філіалі Б.
Не виплачена компенсація по філіалу А це косяк роботодавця і бухгалтера
Пугачиха• 23 марта 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ну вот да, бояться получить людей за перерасход ФЗП в отпуск ее не отправляли и теперь за 3 месяца просто нужно выплатить зп. А так она вроде как в о пуске на 3 месяца и деньги уйдут те-же но в рамках фзп на этот год.
Тримаю свічку
• 23 марта 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
так. саме так. навіть якщо я залишусь працювати в філіалі Б, то все одно вимагають, щоб я писала заяву на відпустку в філіал А.
АЛЕ МЕНЕ ЩЕ Й НАКАЖУТЬ ЗА ТАКИЙ ВИБРИК. ТОМУ Я ХОЧУ ПРОСТО ЗВІЛЬНИТИСЬ І ВСЕ.
Пугачиха• 23 марта 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Зараз трудові перенесли в електронний формат
Не полностью. У меня с 2001 года. До 2001 пришлось сканировать трудовую и самой добавлять.
Тримаю свічку
• 23 марта 2025
Ответ дляШеллар
власники клінік зовсім не бідні і кажуть, що їм все одно. вони готові на таке. от думаю вони мене лякають, чи їм все одно.
175см55кг19лет (она)• 23 марта 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Мені як кадровику аж цікаво стали.
Приймають в філіал Б
не знаю деталей, я не кадровик, но меня переводили так. и дни оипуска, заработанные на старом месте, сохранились. это же перевод между филиалами. работодатель один. юр лицо одно. может и у автора так
Пугачиха• 23 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
При выплате компенсации все равно есв платить. Можно конечно выплатить на следующий день компенсацию тогда есв не будут платить
КАПСЛОЧНИЦА• 23 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
Так це невірно! Невірно з їх сторони
Ви звільняєтесь з філіпла Б. Отримуєте компенсацію за роботу в філіалі Б
Якщо ви влаштуєтесь знову в філіал А у вас почнеться новий розрахунковий період. Ніякої відпустки по філіалу А у вас бути не може.
Вони себе топлять в ще більше болото
Тримаю свічку
• 23 марта 2025
Ответ дляПугачиха
чому я емоційна? я вже не хочу ні відпускних, нічого. хочу завтра написати заяву і піти. але мені потрібно забрати трудову.
я лікар. мені потрібно іти на роботу, а не чекати відпустки і ще щось.
КАПСЛОЧНИЦА• 23 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
Вони блефують однозначно
Бо напевно розрахуватись з вами набагато дешевше і легше ніж з держпрацею.
А порушень ви тут нагрворили на сотні тисяч гривень штрафу
Пугачиха• 23 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
То есть они хотят чтоб вы на 3 месяца ушли в о пуск из филиала А. Три месяца вы типа там ещё числитесь.и с скажем с июля вы пишите заявление на филиал Б и уже с филиала Б.увольняетесь?
Зайканалужайке• 23 марта 2025
Підписала все, що сказали, так як також трудову не хотіли віддавати. Ті підприємства, в яких працювала, вже не існують, то я більше часу втрачу, щоб сформувати ноау трудову з тим стажем.
Тримаю свічку
• 23 марта 2025
Ответ дляПугачиха
так. зараз я піду у відпустку на 3 місяці з філіала А. потім звільняюсь. я там працювати не буду.
КАПСЛОЧНИЦА• 23 марта 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Я тому і прошу щоб автор в пенсійному подивились за якою статею звільняли.
Але на моєму досвіді по переводу дуже рідко зустрічпється.
І якби автора звільняли за переводом не було б проблеми відпустити її в відпустку з філіпла Б
Тримаю свічку
• 23 марта 2025
Ответ дляПугачиха
от я теж колись дивилась на сайті, то було до 2001 року.
Тримаю свічку
• 23 марта 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Так це невірно! Невірно з їх сторони
Вони себе топлять в ще більше болото
я в філіалі Б оформлена декілька днів, ну може днів 10
Пугачиха• 23 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
До 2001 все учёба ж у вас там. Вы скан руете свою трудовую и загружаете в свой пенсионный кабинет. Через какое то время пФ рассматривает ваше типа заявление проверяет и добавляет данные