Не зви чайна• 23 марта в 13:56

Якщо я не йду офіційно в декрет, мені якісь виплати від держави мають бути?

Зрозуміла,що ті 860 грн ні,а та сума,що від зп залежить, має бути? Всім дякую за відповідь
вкрации• 23 марта в 13:57
Вам оплачується лікарняний як і всім, і одноразова при народженні,ніяких декретних виплат не існує
Распутница• 23 марта в 13:58
Усё наоборот.
вкрации• 23 марта в 13:58
Ответ дляРаспутница
Усё наоборот.
Що саме?
Українська Мрія• 23 марта в 13:59
Лікарняний, якщо ви його відкриваєте. Нема лікарняного-нема дородових виплат. 40 тис при народженні дитини отримують всі-10 тис одноразово+860 грн протягом трьох років
Единорог_помог• 23 марта в 14:03
Я получала на работе за 126 дней, 13500 грн было в 2008 году.
Престидижитатор• 23 марта в 14:03
От як раз оті 860 буде. Бо виплату дає держава всім хто народив.
Якщо ви берете лікарняний в зв´язку з пологами, то буде виплата з роботи. Там 50 днів, чи шо
Ні, 126 ( 70 до і 56 після)
Единорог_помог• 23 марта в 14:06
’ если работник имеет среднедневную зарплату 480 грн и продолжительность декретного отпуска составляет 126 дней, общая сумма пособия составит 60 480 грн. ’

и сейчас есть такое
Без QR коду• 23 марта в 14:06
Виплати Чого? У вас є виплати лікарняного від держави, ви не будете лікарняний оформлювати? Є виплати за народження дитини, ця виплата не прив´язана до декретної відпустки, Декрету відпустку ніхто не сплачує.
Русичка24• 23 марта в 14:06
Автор, ви офіційно працюєте?
Без QR коду• 23 марта в 14:06
Ответ длявкрации
Все вірно)
автор Не зви чайна • 23 марта в 14:07
То які документи мені потрібно оформити? Мій бухгалтер сказала що 860 не буду отримувати.
автор Не зви чайна • 23 марта в 14:07
Ответ дляРусичка24
Автор, ви офіційно працюєте?
Так
спальное место• 23 марта в 14:08
Ответ дляНе зви чайна
Це не вона вирішує. Лікарняний з 7 приблизно місяця.
Русичка24• 23 марта в 14:08
А як ви плануєте народжувати, всерівно пару днів ви будете в лікарні.
Чи роботодавець не хоче приймати лікарняний?
Единорог_помог• 23 марта в 14:09
Ответ дляНе зви чайна
После родов со свидетельством о рождении идете в собес как раз насчет этих 860 грн.
10320 грн — сразу; 860 грн/ месяц — в течение 36 месяцев.
Майструю крила• 23 марта в 14:09
Ответ дляНе зви чайна
Будете. Всем платят, но не ваша работа эта делает
И больничный
автор Не зви чайна • 23 марта в 14:10
Ответ дляРусичка24
Звісно деякий час за мене будуть працювати колеги. Лишили на віддалену роботу,але самі важливі проекти
Твоя подружайка• 23 марта в 14:10
Ответ дляНе зви чайна
Хреновый у вас бухгалтер,некомпетентный.
Майструю крила• 23 марта в 14:10
Ответ дляРусичка24
Может автор в роддоме работает, там и родит сразу
автор Не зви чайна • 23 марта в 14:10
Ответ дляМайструю крила
Та ні))
Без QR коду• 23 марта в 14:10
Ответ дляНе зви чайна
Хай ваш бухгалтер конкретизує на якій підставі ви не будете отримувати виплату яка гарантована Всім, незалежно від умов роботи. А ще краще запитати у головного бухгалтера чому некомпетентний працівник у них працює що не знає Базу.
Престидижитатор• 23 марта в 14:11
Ответ дляНе зви чайна
Скажіть їй,що вона дура
Я тут Живу• 23 марта в 14:11
Ответ дляНе зви чайна
Вона звідки може знати?
Майструю крила• 23 марта в 14:11
Ответ дляНе зви чайна
Та ні))
Тогда берите больничный как все и выплаты как все, и делайте свои проэкты и не выделывайтесь
Я тут Живу• 23 марта в 14:13
Автор, то ваша бухгалтер старшого віку і колись дійсно було так, як розказує: є лікарняний, виплата на дитину по народженню і окремо декретні. Зараз вме по-іншому. Вітаю з дитинкою!
вкрации• 23 марта в 14:13
Ответ дляНе зви чайна
Погугліть, це не бухгалтер оформляє
КвартираЧья• 23 марта в 14:15
Ответ дляЕдинорог_помог
Сейчас уже не надо никуда идти, все в роддоме оформляют, вместе со свидетельством о рождении и пакунком малютка, по крайней мере в Киеве
Не люблю натовп• 23 марта в 14:15
Ответ дляНе зви чайна
Бухгалтер вас обманула. Вы не получите выплаты по больничному (прибл 4 ваших зарплаты). Одноразовую выплату 40000грн вы получите.
ПуГоФФка• 23 марта в 14:16
Ви хоч лікарняний брати будете?
вкрации• 23 марта в 14:16
Ответ дляНе люблю натовп
Чому вона не отримає лікарняний?