Не зви чайна• 23 марта в 13:56
Якщо я не йду офіційно в декрет, мені якісь виплати від держави мають бути?
Зрозуміла,що ті 860 грн ні,а та сума,що від зп залежить, має бути? Всім дякую за відповідь
Дон Пэдро• 23 марта в 14:16
Ответ дляНе зви чайна
То які документи мені потрібно оформити? Мій бухгалтер сказала що 860 не буду отримувати.
Это повод отказаться от ее услуг
Не люблю натовп• 23 марта в 14:17
Ответ длявкрации
Чому вона не отримає лікарняний?
Я прочитала в старт посте, что автор не будет официально уходить в декрет. Соответственно и больничный брать не будет.
вкрации• 23 марта в 14:18
Ответ дляНе люблю натовп
Декрет починається після лікарняного , це різне
Не люблю натовп• 23 марта в 14:19
Ответ длявкрации
Декрет больничный и есть. А позже отпуск по уходу за ребенком до 3х лет. Я бухгалтер если что)
Ядвига Юсьлегко• 23 марта в 14:22
Ну если больничный не будете брать, то вам его не оплатят. ´860´ тоесть единоразовая помощь при рождении ребенка не зависит от вашей трудоустроенности в принципе.
Не зви чайна
• 23 марта в 14:22
Ответ дляБез QR коду
Хай ваш бухгалтер конкретизує на якій підставі ви не будете отримувати виплату яка гарантована Всім, незалежно від умов роботи. А ще краще запитати у головного бухгалтера чому некомпетентний працівник у них працює що не знає Базу.
По яким критеріям ви вже оцінили мою компетентність?)
Не зви чайна
• 23 марта в 14:23
Ответ дляМайструю крила
Тогда берите больничный как все и выплаты как все, и делайте свои проэкты и не выделывайтесь
І вам добра
Точу ляси• 23 марта в 14:23
Лікарняний до пологів і після. Не відмовляйтесь. А догляд за дитиною до 3х років можете оформлювати чи ні, може навіть тато оформити
Не зви чайна
• 23 марта в 14:23
Ответ дляЯ тут Живу
Автор, то ваша бухгалтер старшого віку і колись дійсно було так, як розказує: є лікарняний, виплата на дитину по народженню і окремо декретні. Зараз вме по-іншому. Вітаю з дитинкою!
Дякую ❤️
Точу ляси• 23 марта в 14:24
Ответ дляНе зви чайна
Це про бухгалтера
Не зви чайна
• 23 марта в 14:24
Ответ длявкрации
Погугліть, це не бухгалтер оформляє
Я знаю,що не бухгалтер. Я її запитала, чи можуть мене офіційно не відправляти в декрет,каже так,але ти втратиш 860 грн.
вкрации• 23 марта в 14:24
Ответ дляНе люблю натовп
Ні, декретну відпустку можна брати після лікарняного
Советчица Года• 23 марта в 14:25
Ответ дляНе зви чайна
Она не права, 860 вы получите, если оформите. Неважно, работаете ли вы, или нет.
Якщо автор не буде брати лікарняний по вагітності і пологах, то відповідно їй його ніхто і не оплатить тому що його не буде.
Їй буде нараховуватись заробітна плата.
Але після народження дитини жінка оформляє допомогу, яка не залежить від її роботи.
’...допомогу при народженні дитини та допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку об’єднано в один вид – допомогу при народженні дитини, тобто допомога є адресною - дитині.
Із 1 липня 2014 року ця допомога призначається у розмірі 41280 грн, незалежно від того, яка дитина за черговістю – перша, друга, третя чи кожна наступна. Виплата здійснюється спочатку одноразово у сумі 10320 грн, а решта коштів – 30960 грн виплачується рівними частинами щомісяця у розмірі 860 грн протягом 36 місяців.
Джерело:
Їй буде нараховуватись заробітна плата.
Джерело:
Я тут Живу• 23 марта в 14:25
Ответ длявкрации
Так, можна. Але на виплати це не впливає.
вкрации• 23 марта в 14:26
Ответ дляЯ тут Живу
Ні, декрет не оплачуваний впринципі
Не зви чайна
• 23 марта в 14:27
В 7 місяців йду в декретну відпустку, і перший час після пологів не буду працювати. Потім закриваю свої проекти, будучи в декреті,але працювати. Через те і запитую.
МинерАлочка• 23 марта в 14:28
Ответ дляНе люблю натовп
Декрет и больничный между собой не связаны
А_я_ЛОЖУ!• 23 марта в 14:29
Ответ дляНе зви чайна
А до чого тут ваш бухгалтер ? Ці виплати не прив´язані до роботи
Не люблю натовп• 23 марта в 14:29
Ответ дляНе зви чайна
Автор, ещё раз! Вы утратите выплаты по больничному, приблизительно 4 ваших зарплаты. 860грн у вас никто не отнимет, их не работодатель выплачивает. Советую всё-таки оформить больничный а на проекты оформиться по договору цпх например.
Не зви чайна
• 23 марта в 14:30
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Я зрозуміла,я просто не знаю в кого запитати,запитала в неї. Боже,вже тут скільки бруду вилили деякі. Дякую всім,хто відповів без негативу
Ответ дляНе зви чайна
Ви можете лікаря попросити що б трохи переніс на пізніше вам лікарняний.
Скажіть що ви в цей час будете у відпустці.
Але лікарняний повинен бути 126 днів (може і більше).
А_я_ЛОЖУ!• 23 марта в 14:30
Ответ дляТочу ляси
чи бабуся /дідусь
МинерАлочка• 23 марта в 14:32
Автор, выгодно брать больничный - это 4 зарплаты, а потом выйдете на работу ( без декрета )
TANYA 0 0 0 0• 23 марта в 14:33
Ответ дляНе зви чайна
Тому що це не роботодавець оплачує, а соц без, а з роботи вам лікарняні. Бухгалтер повинен це знати
TANYA 0 0 0 0• 23 марта в 14:37
Ответ дляНе люблю натовп
А дитину як народить???? В дома і на другий день на роботу вийде??? Я не розумію чому не брати лікарняний і взагалі чи таке можливо при пологах??
TANYA 0 0 0 0• 23 марта в 14:38
Ответ дляНе зви чайна
Вона не розуміється на елементарному
Не люблю натовп• 23 марта в 14:39
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Ну все возможно по желанию женщины. Если автор отказывается от больничного и ее табелируют как работающую, то выплаты по больничному не начисляются, начисляется зарплата. Зачем отказываться от больничного я не понимаю.
TANYA 0 0 0 0• 23 марта в 14:40
Ответ дляНе люблю натовп
І я не розумію як можна відмовитись від лікарняного коли ти дійсно народжуєш
Не люблю натовп• 23 марта в 14:41
Автор, вы видно не совсем понимаете, что такое декретный отпуск. Сначала вы уходите на больничный по беременности и родам. Это 126 дней (56 до родов и 70 после). По этому больничному вам выплачивается приблизительно 4 ваших зарплаты. После окончания этого больничного вы можете уйти в отпуск по уходу за ребенком до 3х лет. Можете не уходить, а выйти на работу. Выплата от государства 10000 еиноразово и 860грн ежемесячно на прот 36 мес от того, уходите ли в такой отпуск или нет, не зависят.