Как_б_не_так• 23 марта в 17:31
Як відкараскатися від «простих» людей?
Орендувала я квартиру (роки три мабуть, може довше) у бабусі-кульбабки, така, «проста як двері».
Ну наче поки я в неї на квартирі жила, я ще розумію що могла мене набрати запитати номер телефону стоматології чи попросити про послугу, типу незручно ж і відмовити, бо вона вже літня, їй у 79 років ось буде, але я вже три роки орендую іншу квартиру, а вона мені телефонує наче я її подружка, то їй потрібно матеріальну допомогу оформити (я в міській раді працювала), то на нового орендаря скаржиться, то їй квартиру допомогти здати, бо сама вона ні договір не складе, ні людей не знайде нормальних, а хочеться ж без посередників, бо гроші доведеться витрачати (її ріелтор бере і з орендодавця, і з орендарів комісію), максимально абстрагувалася, намагаюся не відповідати чи казати що нічого не вийшло, чи що відмовитись люди які могли допомогти (в залежності від прохання).
Сьогодні дзвоне, її сусідці робота потрібна «пристрой Наташу в дирекцию, ну ты сама знаешь куда лучше, в бухгалтерию или в экономику», те шо я взагалі не в Україні зараз її не хвилює, їй треба і хоч застрелься.
Наче й на йух послати не хочеться, але я дивлюся там кришечка потроху підтікати почала, і бабуська не відчуває кордонів. Ото як їй культурно пояснити що я не можу і не хочу вирішувати ще й чужі проблеми (вона не одинока, є дочка, живе за 50км, і купа «подружок»)?
Дрібні якісь прохання, ок, але поручитися за людину яку я двічі в очі бачила, я не можу. Та і взагалі, шо за дивні звички, турбувати сторонніх людей по питаннях які і тебе не стосуються?
Зроблено у 80-х• 23 марта в 17:32
Так заблокируйте и не берите трубку от нее, какая вам выгода и смысл от общения с ней?
Мой завтрак• 23 марта в 17:33
Дочитать не смогла.Много ненужной информации
Автор это тоже ваша тема про соседей, очень похоже содержание?
Эскиз бесконечности• 23 марта в 17:33
Шлите в пень старую каргу.
Любые советы, услуги - за деньги, хоть ей, хоть кому.
Налогообложу• 23 марта в 17:34
Ответ дляМой завтрак
Так, деякі тупні думать, що якщо одна тема українською - інша російською, то ніхто нічого не помітить. А дехто взагалі не морочиться.
Как_б_не_так
• 23 марта в 17:35
Ответ дляМой завтрак
Ні, сусіди не мої
Elena_Kiev_Solomenskiy• 23 марта в 17:35
вы ей платите мало и бабка считает, что вы должны помогать
Как_б_не_так
• 23 марта в 17:36
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Та я в неї вже три роки не живу
Эскиз бесконечности• 23 марта в 17:37
Такая же соседка. Старая ведьма достала всех уже. В начале войны плакалась мне, что она одинокая голодная бабушка, ну я ей отдала килограммов 7 продуктов, свой НЗ, потом еще и еще.
А оказалось что с ней живет сын бизнесмен, ездит на лексусе. А в соседнем районе взрослая дочь.
В очередной раз просьб сказала ей: ваш сын не дает вам денег? Давайте я встречу его с работы и поговорю с ним.
Бабка зашептала: не надо, он дает, (и показывает 500 грн. ) не говори ему.
А на следующий день вижу, она уже к соседским детям пристает, просит дать ей продуктов/сходить за лекарствами и тд
Как_б_не_так
• 23 марта в 17:39
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ну то вже може теж, вже кукушка трохи поїхала
Эскиз бесконечности• 23 марта в 17:41
Ответ дляКак_б_не_так
Не, там хитрая старуха. Она еще и подворовывает у соседей, на камерах видели, а списывали на залетное ворье.
Но больше всего она любить часами говорить с детьми соседей 10-18 лет пока родителей нет дома, я с ней ругалась уже, дети доверчивые и эта карга прямо заходит в чужие квартиры под предлогом ’девочка, помоги бабушке’. Поговорила с детьми чтоб не пускали ее, и рассказали родителям что она приходит в их отсутствие.
Щас ухожу• 23 марта в 17:47
Ответ дляЭскиз бесконечности
Шлите в пень старую каргу.
а вдруг старая карга відпише квартиру яку здавала
Эскиз бесконечности• 23 марта в 17:49
Ответ дляЩас ухожу
Така відпише. Такі відписують коханим синочкам, а дочок та чужих жінок, дівчат лише юзають як порадниць, годувальниць, доглядальниць.
Щас ухожу• 23 марта в 17:51
Ответ дляЭскиз бесконечности
тск автор пише у цієї дочка. Може з дочкою відносини не сулалися, не спілкуються, а з чужою дівчиною хоче подружитися віддячити, хто його знає як воно
Эскиз бесконечности• 23 марта в 17:51
Ответ дляЩас ухожу
Не думаю. Поки автора лише використовують та грубо порушують її кордони.
Как_б_не_так
• 23 марта в 17:52
Ответ дляЭскиз бесконечности
В нас у місті така є, колишня вчителька. Я коли вперше її побачила, йшла по вулиці, несла з кафе круасани в прозорому пакеті, а вона мені на зустріч, і така типу «о, це у вас пиріжки, ви мене не пригостите?», і очі таке, наче заплаче, ну я їй віддала і пішла додому, а сама йду і думаю «може вона голодна, може їй допомогти треба».
Набрала сестру, кажу «там у твій бік йде бабуся з круасанами, запропонуй їй кави якоїсь, а я хоть куплю харчів, може їй допомога потрібна», ну приперла я два пакети з продуктами, вона мені розповідала про онуку хвору, про дітей щось, посадили на таксі і відправили додому ту бабцю, а власниця кавʼярні каже «ви їй не вірте, вона хвора, до нас ходила, ми її жаліли, пригощали, а потім вона почала приходити і вже вимагати смаколики». А потім ця жіночка до мене в міській раді в кабінет завалилася і така типу «я там заяву на матеріальну допомогу написала, але ж то не скоро буде, а мені сьогодні ліки треба купити, дай хоч 500грн», я і замерзла. Мені потім дівчата сказали що вона дійсно хвора на голову, ходить по місту, гроші, продукти просить, плаче, жаліється на життя, коли загострення, то й агресує на людей, діти її вже й закривали вдома, і намагались лікувати, нічого не допомагає, то може і ваша розуміє що робить, не розуміє навіщо
Как_б_не_так
• 23 марта в 17:53
Ответ дляЩас ухожу
Ага, потім дожене і свою теж відпише
Как_б_не_так
• 23 марта в 17:55
Ответ дляЩас ухожу
Нормальні у них відносини, дочка її постійно по лікарях тягає, до себе возить на вихідні, сама приїздить з онуком
Щас ухожу• 23 марта в 17:58
Ответ дляКак_б_не_так
ну то заблокуйте та й по всьому, вона стара, ви думаєте в цьому віці вона зрозуміє що ви її заблокували? Якщо раптом зустрінете, щось набрешете. Що телефон загубили, чи щось із сімкою. Їй же 80 , вона не шарить в технологіях
Смажена полуничка• 23 марта в 18:02
Третья серия.
Первая про назойливую соседку, вторая про пятиэтажку, где все друг другу звонят в дверь. И вот третья.
Нашего ебобо климануло сегодня на осбб-драме.
Криниця щастя• 23 марта в 18:04
Автор, вы странная, хотите от бабушки, чтоб она вам не звонила , но сами берете трубку и стимулируете её на дальнейшие звонки, для чего? у меня когда внезапно умер папа, то я какое то время отвечала на его телефон и сообщила всем, кто звонил , что его больше нет, так вот один его знакомый попросил мой номер, не помню уже, под каким предлогом , а периодически начал мне названивать.... я его ни разу в жизни не видела, и естественно, говорить мне с ним не о чем.... просто не беру трубку, так и то уже 3 года после смерти прошло, но он раз в 2 - 3 месяца пытается дозвониться....
Как_б_не_так
• 23 марта в 18:04
Ответ дляСмажена полуничка
Третья серия.
Ебобо - то ви?
Це моя перша тема за багато часу і ні про яких сусідок я не писала
Эскиз бесконечности• 23 марта в 18:04
Ответ дляКак_б_не_так
Я колись допомагала також жінці років 45, (трохи старша мене)вона погано виглядала, в сенсі не худа, але погано вдягнена, то давала гроші, продукти, одяг.
А якось не було взагалі грошей, проблеми, то на мою відмову, вона написала мені у вайбер, що я: потворна, лжива курва, що з таким лицем як в мене соромно виходити на вулицю
Ото таке полізло, що Хай Бог милує.
Смажена полуничка• 23 марта в 18:05
Ответ дляМой завтрак
И про соседей, и про соседку.
Интересно, в какой серии автор выложит своего вялого?
іронічна антитеза• 23 марта в 18:05
Так не відповідайте на дзвінки. Невже для цього рішення треба колективний розум порадниці
Кондуктор маршрутки• 23 марта в 18:07
Ответ дляКак_б_не_так
Та я в неї вже три роки не живу
Но вы ей как родственник. Пусть пишет дарственную и тогда вы будете ее решалой
Как_б_не_так
• 23 марта в 18:08
Ответ дляіронічна антитеза
Вона знайде як звʼязатися)
Сьогодні не змогла додзвонитися на обидва номери, бо я закордоном, то на вайбер тарабанила
Смажена полуничка• 23 марта в 18:08
Ответ дляНалогообложу
Чому просто не забанити? Чи не буде про що теми писать?
В темах автора всегда находятся наседки, которые начинают кричать, что в жизни и не такое бывает, хватит во всех видеть троллей, женщина пришла поделиться наболевшим.
А автор им раз - и провел по губам вчера