Как кунилингус? Как вы к нему относитесь? Приятно ли вам? Разрешаете ли вы его делать?
Гарні диньки• 23 марта в 20:13
Треба вміти робити, із всіх чоловіків тільки один це вмів, інші просто щось там єлозили, хоча вважали себе богами цього діла
Ответ дляСанька-4b93
А какой ваш старый аккаунт, не подскажете?
Алексей Панин. Ру
Лепешечка• 23 марта в 20:15
Ответ дляКнопкотиць
У меня полдень, мне еще рано на такие темы писать 🤣
Мене більше цікавить звідки узялося піськолізів і чому вони вважають що це якесь неймовірне досягнення...
Кнопкотиць• 23 марта в 20:16
Ответ дляЛепешечка
Може ему никто не дает лизать.. Може оно страшное..
Викасикрет• 23 марта в 21:45
Ответ дляСанька-4b93
Санька-4b93• 23 марта в 21:57
Ответ дляВикасикрет
Дякую. Значит и этот клон отправится в блок, вслед за за всеми ипостасями ))