Безпринципова• 23 марта 2025
Мене звинуватили в тому, що я не доглядаю за чоловіком. А ви як?
Мовляв, одяг у нього неохайний і сам виглядає задрипано - пряма цитата.
І ґудзики на куртці стерті, і штани.
Не знала навіть, що за цим треба слідкувати))
А ви як?
І ґудзики на куртці стерті, і штани.
А ви як?
Инфотуфелька• 23 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Нет.его всё устраивает))) вопрос -як автор схаменулась и удивилась))))
Пошатнули її его)
бибизяна• 23 марта 2025
Мій чоловік сам себе доглядає , виглядає чудово. Не уявляю , чого б я мала піклуватися про його зовнішній вигляд , він же дієздатний
Сегодня не целуюсь• 23 марта 2025
Коли я візьму в дім цуценятко чи кошенятко, то звичайно, я буду доглядати за безпомічним створінням. Мій партнер, не те створіння, він не потребує догляду, допоки має на це здоров´я. Як і я не потребую догляду. В цьому суть партнерства, рівність.
Творог для розжига• 23 марта 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
Жіноча рука потрібна!
Треба вернути його мамі
бювет_в_обед• 23 марта 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Надо было ответить, что специально так делаете, чтобы никто не позарился, а то ухоженного уведут быстро. И пусть та ухаживающая о своем ухоженном переживает.
Та ещё автор не ответила, кто это был
Love_Love_Love_• 23 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
А женщине приятно находиться рядом с замурзанным мужиком?
Не приємно, але звинувачувати її в тому що чоловік нехлюй ніхто не має права
Хлопаю ресницами• 23 марта 2025
Ответ дляИнфотуфелька
Взагалі пофіг на вашого чоловіка. Може навіть обісцяний ходити
Ага, конечно. Сомневаюсь, что вам понравится где-то стоять рядом с обсосанным мужем автора либо ехать с ним в общественном транспорте
Скромняшка• 23 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Вона його не бачила.Автор,хоч миється він?
Ирина-bbd0• 23 марта 2025
Ответ длябювет_в_обед
Ага)) такая. Васька, такое чмо, грязная рубаха, в носке дырка, волосы сальные, между зубов вчерашняя петрушка торчит. Пойду за него замуж)))
Ну так а как он стал с облезшими пуговицами?
Есть же причины тогда петрушки в,зубах
празники не помню• 23 марта 2025
Ответ дляМаю рацію
Я доглядаю)
Пока не куплю ему вещи без него, ему и те норм. Пока не стырю в стирку, он бы еще ходил
як ви за таку неряху заміж вийшли. Спали з ним, цілувались. Він мабуть ще й рідко миється і труси не міняє. Оце в наших жінок планка, нижче плінтуса. Хай хоч сциться під себе, аби штани поряд були (брудні).
Цирк на дроті• 23 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Конечно не нужно. Но как рядом то с развязанными порванными шнурками и засаленными штанами и с облезшими пуговицами? Это как?
Так может и автор такая же
Ирина-bbd0• 23 марта 2025
Ответ дляРання пташка
может еще сопли ему платочком вытирать?
Не нужно! Выходите так с ним в мир!
Инфотуфелька• 23 марта 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
В мене є авто.
А до засцяних нормально відношусь, це їх вибір, щодня коло булочної на позняках спить засцяний бомж з вівчаркою. Йому їсти дають, і йому і собаці.
Він мене не чіпає, я його не чіпаю.
Всі довольні - всі сміються.
Він мене не чіпає, я його не чіпаю.
Всі довольні - всі сміються.
Новорічна пальма• 23 марта 2025
Ну то це він засранець, так і скажіть. Він що, дитина чи має інвалідність, щоб за ним доглядали?
Маю рацію• 23 марта 2025
Ответ дляпразники не помню
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 23 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Да ради бога
Автору с ним жить .пусть засаленное и зачуханное.
Совет да любовь!
Хлопаю ресницами• 23 марта 2025
Ответ дляИнфотуфелька
В мене є авто.
Він мене не чіпає, я його не чіпаю.
Всі довольні - всі сміються.
Він мене не чіпає, я його не чіпаю.
Всі довольні - всі сміються.
Ну да, в поездах, автобусах, самолетах вы никогда не бываете. Всегда на авто
празники не помню• 23 марта 2025
Ответ дляМаю рацію
Удалено администрацией...
Цирк на дроті• 23 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Да ради бога
Совет да любовь!
Типа до вашего коммента автор не знала, что ей с ним жить😀
Мне без сахара• 23 марта 2025
А Ви не бачите, що чоловік задрипаний і неохайний? Можливо і йому і вам так норм.
Цирк на дроті• 23 марта 2025
Ответ дляМаю рацію
Я доглядаю)
Он у вас психически здоров?
Крошка Енот• 23 марта 2025
В нас так: все сам своїми руцями, іноді просить щось прогладити, як є час, то без проблем; пральною машинкою користуватися вміє, посуд помити теж, коротше він в мене соціально адаптований)), в міру доглянутий ( є нюанси з стилем одягу який мені не дуже, але то його право)
Ирина-bbd0• 23 марта 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Типа до коммента посторонних людей.автор не замечала неухоженность партнера и её всё устраивало.
Инфотуфелька• 23 марта 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Ну ви реально перекручуєте. Те що чоловік авторки мав не охайний вигляд - мене особисто не турбує.
В літаках бомжів обриганих я не зустрічала за всі роки, можливо так щастить.
Цирк на дроті• 23 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Вполне
Inconvenient• 23 марта 2025
Ответ дляпразники не помню
Мабуть, матуся з радістю передала свого нечупару жінці доглядати. Сумно це, в наших жінок планка дійсно нижче плинтуса, ще й виправдовують такий менталітет.