Безпринципова• 23 марта 2025

Мене звинуватили в тому, що я не доглядаю за чоловіком. А ви як?

Мовляв, одяг у нього неохайний і сам виглядає задрипано - пряма цитата.
І ґудзики на куртці стерті, і штани.
Не знала навіть, що за цим треба слідкувати))
А ви як?
Inconvenient• 23 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Що ви до мене причіпились з тією Америкою і американками? Для чого мені їх реакцця?
Для вас показник американці? Для мене ні.
Причепилися до мене ви, звалюючи з больної голови на здорову. Шкода що всі ці коменти видалили. Дпя мене Американці - взірець здорового суспільства і справжніх сімейних цінностей, а також цивілізованих стосунків у родині. Я не можу уявити собі Американку, яка б слідкувала за тим, чи змінює чоловік свій брудний одяг. І ще не можу второпати, чому іноземцям, які одружуються на наших бідних жінках, навіть на думку не спадає вимагати якогось ’догляду’, а Українські чоловіки, які лізуть в квартиру працюючої жінки, яка сама себе забезпечує, ще й хочуть, щоб коло них упадали.
Так точно!• 24 марта 2025
Мій чоловік доросла людина і сам за собою доглядає.
Я йому точно не мама)