Українська зірочка• 24 марта в 14:42
Косметика Celimax, хто розуміється допоможіть
Дівчата, за рекомендацією косметолога потрібно придбати три засоби Celimax Dual Barrier Creamy Toner та Celimax Dual Barrier Skin Wearable Cream. Якщо потягну то також сиворотку і вмивалку цієї серії. Але кинулась по сайтам, ніде нема всього в комплекті, там де є тонер нема крему і навпаки. Цей засіб знятий з виробництва? Тоді мені потрібно за кожний засіб окремо ще й доставку сплачувати, а зособи і так недешеві...
Анонім-ка• 24 марта в 14:44
Можете замінити на будь-яку іншу Корею в цьому ж ціновому сегменті. На Cosibella дивились?
Українська зірочка
• 24 марта в 14:46
Ответ дляАнонім-ка
Так, вже перелопатила купу сайті.
Інша мені не підходить, я попалила шкіру іншим косметичним засобом, тепер хожу все в дрібних прищах і червона. Косметолог порадила саме ці засоби в комплексі, щоб відновити шкіру.
Анонім-ка• 24 марта в 14:49
Ответ дляУкраїнська зірочка
Так, вже перелопатила купу сайті.
Ця косметика не створить вам дива, чесно. Ви можете придбати будь-який заспокійливий крем з церамідами з профа чи Кореї.
Українська зірочка
• 24 марта в 14:51
Ответ дляАнонім-ка
Дякую за пораду
КинДза• 24 марта в 16:01
Ответ дляАнонім-ка
Соглашусь
У меня тонер молочко который так пиарят и noni amploule ничего особенного не заметила, такое
Млинець Мій• 24 марта в 17:10
Ответ дляУкраїнська зірочка
Так, вже перелопатила купу сайті.
Я из тех, кому очень нравится эта серия, но я не представляю что должно быть с кожей, чтобы использовать все 3 средства вместе, это будет очень большой перебор.
Набором эти средства я нигде не видела. Самые адекватные цены на корейскую косметику на сайтах yesstyle.com u stylevana.com - посмотрите, возможно, Вы наберете на бесплатную доставку.
Ну и у каждого средства есть альтернативы:
Из кремов мне больше понравился real barrier extreme creme,
Тоник Селимакс мне нравится, но его можно заменить на подобный - если Вы возьмете тандем крем-тоник, то разница будет минимальной.
Из того, что я пробовала отличные «восстанавливающие» серии: skin 1004 probio-cica, ANUA - 7 Rice Ceramide, round Lab - Soybean Panthenol
Українська зірочка
• 25 марта в 06:37
Ответ дляМлинець Мій
Дякую