Поумничка• 24 марта в 16:23
Сказала, що я вже не така молода
Мені розповіла моя колега, що вони говорили з керівницею, де керівниця сказала, що мені 25 і я ще молода, на що моя колега відповіла: ну ж не 18 не така і молода, і сама мені це розповіла. Навіщо?
Стильна штучка• 24 марта в 16:45
Залежить від контексту теми, яку обговорювали. Може колега, навпаки Вам комплімент зробила, хто зна.
Наприклад, начальниця каже, що Ви не потягнете проєкт, бо ще молода (мале-дурне).. А колега Вас захистила, що не така вже й молода, не малолітка, досвід є.
Поумничка
• 24 марта в 16:46
Ответ дляЯ на хвилинку
Так а контекст який? Раптом вони не про зовнішність, а досвід і необхідні для роботи якості говорили?
А так, то самі розумієте, що в 25 це молодість.
Колезі скільки?
Вони говорили про зовнішність. За словами цієї колеги, керівниця запитувала її чи я робила губи, а потім сказала, що я ще молоденька
Поумничка
• 24 марта в 16:47
Ответ длязабиякина
Мы не знаем о чем они говорили. Сейчас есть девушки в 20+ еще принцеска и еще мамина деточка = инфантильна. МЫ не в теме контекста разговора.. ЧТО они обсуждали? 25 - это абсолютно взрослая личность.. МОлодая, но не юная, юная = 18..
Вони говорили про зовність
Поумничка
• 24 марта в 16:47
Ответ дляСтильна штучка
Ні, говорили про зовнішній вигляд
Стильна штучка• 24 марта в 16:52
Ответ дляПоумничка
Не переймайтесь, заздрить вона Вам і навмисно хоче вколоти, або просто дурненька.
З родзинкою• 24 марта в 16:54
Это типичная конкуренция, к сожалению, женщины некоторые не умеют дружить, а в голове своей всегда борются за член, вот и пытается задеть вас
А я женатая• 24 марта в 16:56
Ответ дляПоумничка
Це вже не перший раз вона таке каже
А сколько лет коллеге ?
Кофр для ноги• 24 марта в 16:56
Ну скорее всего здесь имелось в виду, что вы ещё очень молодая и неопытная, поэтому имеете право на некоторые ошибки и глупости, это еще простительно. Вторая говорила, что нет, уже не такая и маленькая, мог бы мозг и включиться.
Поумничка
• 24 марта в 16:59
Ответ дляКофр для ноги
Ні, якби це, то я б не образилась. Вони говорили про зовнішність. За словами цієї колеги, керівниця запитувала її чи я робила губи, а потім сказала, що я ще молоденька
Кофр для ноги• 24 марта в 17:01
Ответ дляПоумничка
Ой, я вас умоляю, у моих дочерей пухлые губки, им лет с 10 подшучивают одноклассники, мол, сколько мл вколола уже. (Откуда они вообще знают???)
С позиции взрослой женщины скажу. Остерегайтесь банальной бабской зависти к более молодым. Да, у женщин 45+ старше вас по должности есть власть над вашей карьерой. Будьте осторожны в реакциях, не злите их.
Крошка Енот• 24 марта в 17:01
Кто знает, где вы работаете.
В моделинге и эскорте, например, 25 уже не первая свежесть.
Поумничка
• 24 марта в 17:02
Ответ дляКрошка Енот
Кто знает, где вы работаете.
Менеджер з продажу
Веселуха Муха• 24 марта в 17:30
Ой, де моїх 25
По темі класти фалічний символ, мені сьогодні на співбесіді відкритим текстом говорили, що як же ви будете з керівником спілкуватись і колегами, яким 32, мені 43. Після третього повтору запитання, сказала ніяк,ви мені не підходите. Якщо у керівника проблема з комунікацією,краще з ним не працювати.
ПоЗиТиВнАя• 24 марта в 21:03
Ответ дляПоумничка
Це вже не перший раз вона таке каже
И сколько лет вашей коллеге?
ПоЗиТиВнАя• 24 марта в 21:08
Ответ дляПоумничка
Ну так скажите вашей коллеге, что по сравнению с вами она вообще старуха. Она аж на 12 лет старше. Спросите у неё не начался ли у неё климакс, если она так неадекватно себя ведёт ?)