Поумничка• 24 марта 2025

Сказала, що я вже не така молода

Мені розповіла моя колега, що вони говорили з керівницею, де керівниця сказала, що мені 25 і я ще молода, на що моя колега відповіла: ну ж не 18 не така і молода, і сама мені це розповіла. Навіщо?
Стильна штучка• 24 марта 2025
Залежить від контексту теми, яку обговорювали. Може колега, навпаки Вам комплімент зробила, хто зна.

Наприклад, начальниця каже, що Ви не потягнете проєкт, бо ще молода (мале-дурне).. А колега Вас захистила, що не така вже й молода, не малолітка, досвід є.
автор Поумничка • 24 марта 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Так а контекст який? Раптом вони не про зовнішність, а досвід і необхідні для роботи якості говорили?
А так, то самі розумієте, що в 25 це молодість.
Колезі скільки?
Вони говорили про зовнішність. За словами цієї колеги, керівниця запитувала її чи я робила губи, а потім сказала, що я ще молоденька
автор Поумничка • 24 марта 2025
Ответ длязабиякина
Мы не знаем о чем они говорили. Сейчас есть девушки в 20+ еще принцеска и еще мамина деточка = инфантильна. МЫ не в теме контекста разговора.. ЧТО они обсуждали? 25 - это абсолютно взрослая личность.. МОлодая, но не юная, юная = 18..
Вони говорили про зовність
автор Поумничка • 24 марта 2025
Ответ дляСтильна штучка

Ні, говорили про зовнішній вигляд
Стильна штучка• 24 марта 2025
Ответ дляПоумничка
Не переймайтесь, заздрить вона Вам і навмисно хоче вколоти, або просто дурненька.
З родзинкою• 24 марта 2025
Это типичная конкуренция, к сожалению, женщины некоторые не умеют дружить, а в голове своей всегда борются за член, вот и пытается задеть вас
А я женатая• 24 марта 2025
Ответ дляПоумничка
Це вже не перший раз вона таке каже
А сколько лет коллеге ?
Кофр для ноги• 24 марта 2025
Ну скорее всего здесь имелось в виду, что вы ещё очень молодая и неопытная, поэтому имеете право на некоторые ошибки и глупости, это еще простительно. Вторая говорила, что нет, уже не такая и маленькая, мог бы мозг и включиться.
автор Поумничка • 24 марта 2025
Ответ дляКофр для ноги
Ні, якби це, то я б не образилась. Вони говорили про зовнішність. За словами цієї колеги, керівниця запитувала її чи я робила губи, а потім сказала, що я ще молоденька
автор Поумничка • 24 марта 2025
Ответ дляА я женатая
А сколько лет коллеге ?
Кофр для ноги• 24 марта 2025
Ответ дляПоумничка
Ой, я вас умоляю, у моих дочерей пухлые губки, им лет с 10 подшучивают одноклассники, мол, сколько мл вколола уже. (Откуда они вообще знают???)
С позиции взрослой женщины скажу. Остерегайтесь банальной бабской зависти к более молодым. Да, у женщин 45+ старше вас по должности есть власть над вашей карьерой. Будьте осторожны в реакциях, не злите их.
Крошка Енот• 24 марта 2025
Кто знает, где вы работаете.
В моделинге и эскорте, например, 25 уже не первая свежесть.
автор Поумничка • 24 марта 2025
Ответ дляКрошка Енот
Кто знает, где вы работаете.
Менеджер з продажу
Веселуха Муха• 24 марта 2025
Ой, де моїх 25 По темі класти фалічний символ, мені сьогодні на співбесіді відкритим текстом говорили, що як же ви будете з керівником спілкуватись і колегами, яким 32, мені 43. Після третього повтору запитання, сказала ніяк,ви мені не підходите. Якщо у керівника проблема з комунікацією,краще з ним не працювати.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 марта 2025
у вас там публ. дом что ли
ПоЗиТиВнАя• 24 марта 2025
Ответ дляПоумничка
Це вже не перший раз вона таке каже
И сколько лет вашей коллеге?
автор Поумничка • 24 марта 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
И сколько лет вашей коллеге?
ПоЗиТиВнАя• 24 марта 2025
Ответ дляПоумничка
Ну так скажите вашей коллеге, что по сравнению с вами она вообще старуха. Она аж на 12 лет старше. Спросите у неё не начался ли у неё климакс, если она так неадекватно себя ведёт ?)