Патріотка з дивану• 24 марта в 21:32
Секс після пологів
Пройшло 8 міс ( було епізіо), а секс ще болючий😢 не відчувається фіналу(
На огляді у гінеколога по двох місяцях після пологів все нормально було, сказала що сухувато, назначила свічки. Але картина не змінилась, кожен раз відчувається біль від проникнення(
Котики-муркотики• 24 марта в 21:33
Вы говорили об этом врачу? Может рубец мешает или зашили неправильно?
Дайте згадаю• 24 марта в 21:48
Не хочу вас лякали… але у мене після епізіо вже 12 років пройшло, а секс кожен раз - як вперше. Саме початок
Ряженка• 24 марта в 21:55
Может вас сильно зашили? В любом случае, это не норма. Обратитесь к врачу
На привозе• 24 марта в 21:57
Не маю наміру вас лякати, просто поділюсь своїм досвідом - у мене розриви першого ступеня, не знаю, чи це порівняно з епізіотомією гірше чи легше, але є рубчик всередині і зовнішні шви теж.
Так от, через 8 місяців ні про який секс мова не могла йти. Зі змазкою тільки після року стало нормально (не боляче при початку), і тільки от зараз, через рік і дев´ять можна і без змазки, і не боляче при вході.
Мию чакри щоденно• 24 марта в 22:04
Ответ дляДайте згадаю
А у меня наоборот. До родов, как у девственницы, каждый раз вход был болезненным. А после родов (с эпизио) проблема решилась.
Детские_Будут?• 24 марта в 22:31
Ось чому я категорично не хочу ’природніх’ пологів.
Все розідране, не задоволення потім, нічого.
І це ще якщо не почалося нетримання сечі.
От нафіга всі розказують що немає наслідків? Якщо вони є у 90 % жінок.