Великий сатирик• 25 марта 2025

Залежність від судинозвужувальних крапель для носа

Дівчата, в кого було? Як позбулися?

Підсіла конкретно на краплі з оксиметазоліном, після грипу та загострення своїх синуситів, дуже довго користувалася, і тепер не можу без них дихати. Але в мене вже побочки - червоне обличчя, болі у голові і шиї, посмикування м´язів.
Лікар прописав полідексу та мометазон, але прикол у тому що від мометазону ніс закладає ще гірше, полідекса діє на годину, та й то недостатньо. Дихаю ротом два дня, від нестачі кисню аж погано.
nabludatel• 25 марта 2025
Ответ дляМорковна
Захворіла, лежала вдома, пшикала в ніс тільки флікс і пройшло. Сама не зрозуміла як. 3 роки була як наркоман залежна від судинних крапель для носа
У мене була залежність від крапель протягом 2 років.
Відійшла від судиннозвужувальних крапель під час прийому назонексу (флікс його аналог).
ДаЗдраПерма• 25 марта 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Так, певно його усім призначають у таких випадках, і відгуки хороші, ну а я як завжди сама везуча - мені не підходить)
Мометазон має накопичувальний ефект. В мене також так було - розчарування від відсутності його дії. Тиждень знадобився, щоб відчути ефект. Але у мене ще й цілорічна алергія.
До судинозвужувальних крапель я звикаю дуже швидко - за два дні десь. Тому користуюся ними дуже рідко. Коли треба з них злізти, то я капаю і мометазон, і судинозвужувальні, і так за два-три дні звикання проходить безпроблемно для мене.
ШанельКуКу• 25 марта 2025
Ответ дляВеликий сатирик
А я небагато, один пшик - в мене краплі з потужною пшикалкою, скляна така пляшечка, вона багато за раз видає. Багато по частоті - до п´яти разів на день
Перейдіть на дитячі, там менша концентрація. Ще мені лікар призначив мілі носик по 2мл 3рази на день,це каплі в рот) вони мені допомогли, але їх також можна приймати не більше 5 днів
ШанельКуКу• 25 марта 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Це також з мометазоном краплі? У мене шось від нього не те, що очікувала(
Має знімать запалення та набряк, відновлювати слизову оболонку - а натомість забиває ніс геть повністю. Може якась індивідуальна чутливість?
Лікар призначив, треба ще раз сходити, але то вже нескоро вийде
Автор, в мене аналогічно з цим мометазоном.
Лікар сказав, що він діє не зразу, треба пару днів. Але мені від нього тільки гірше
За ким я буду?• 25 марта 2025
Моя тетка всю мою жизнь с этими каплями, потому я очень осторожно их использую, с таким примером.
Теперь только нужно перетерпеть.
Весёлая морковка• 25 марта 2025
У мамы было. Перешла на детские сосудосуж, потом просто физраствор и все. Нужно время
Басноплетка• 25 марта 2025
Ответ дляБілий Лосик
Нещодавно читала, що для відвикання закапують одну ноздрю. А потім, коли вона починає дихати, то перестають капати іншу. І спосіб 2. Краплі розводять фіз розчином, збільшуючи кожен раз фіз розчин. Поки не перейдете на фіз розчин.
+++ найбільш дієво, я періодично підсідаю на судиннозвужувальні, швидко дуже організм звикає, за тиждень буквально. То так тільки потім і рятуюся. Я відразу обидва способи поєдную. А син було що три місяці не міг зіскочити - теж допомогло таким методом, але спершу десь місяць капав обидві ніздрі просто все більше і більше розведеним розчином, а потім вже коли звик до слабкого розчину - перейшов на одну і тижні за два взагалі перестав капати.
Запасная спина• 25 марта 2025
Я колись читала, як лікарі рекомендують робити: капати тільки одну ніздрю, за 3-4 тижні другою почнете дихати, хоча буде дуже неприємно. А потім і першу припинити капати. В результаті за два місяці можна злізти з них.
KseniyaFomina• 25 марта 2025
Ответ дляГірчинка
Капли этацид и таблетки циннабсин
Теж так відвикала і ще якісь краплі з морською водою. Супер. На світ народилась наче. Етацид спрей+ щось антигістамінні таблетки+ морська вода.
А я кумедна• 25 марта 2025
У моего бм-пользовался нафтизином всю жизнь-разложение слизистой, уже и операция не поможет. Проблемы с сердцем и весом, гормонами. Кто его знает, повлияли ли капли, но я тоже согласна-надо перетерпеть и убирать этот ужас.
Тумба-юмба• 25 марта 2025
Ой, автор, у мене залежність від капель була років 2, мені допомогла вазотомія, але коли я звернулася до лора, то з варіанту запропонувала лише операцію. Зробила в 2018 році, з того часу тьфу-тфу. Коли хворію то чітко 5 днів капель, не більше.
А ось у чоловіка залежність від капель також була, то так, перетерпів дня 3 і минулося.
Bor bor• 25 марта 2025
А давно мометазон пшикаєте? Від нього дійсно може стати трохи гірше, але потім поступово набряк знімається. Хоча б спробуйте його пшикати стільки, скільки призначили.
автор Великий сатирик • 25 марта 2025
Ответ дляBor bor
Не дуже, два дні попшикала, потім покинула на два дні, ще спробувала, але одночасно вже з судинозвужувальними, от якось так
Спробую ще дати шанс, не викидати ж його тепер)
А призначили на 10 днів
автор Великий сатирик • 25 марта 2025
Ответ дляШанельКуКу
Ось трусила свою аптечку у пошуках гіпертонічного розчину, та знайшла штуку, дуже схожу на Мілі носик за складом та дією - Алергомакс, там також фенілефрин та протиалергічний компонент, щоправда інший. Це певно теж можна спробувати, хоч це теж судинозвужувальне, але не таке зле, і концентрація слабенька
автор Великий сатирик • 25 марта 2025
Усім дякую за поради, порадниці як завжди найкращі і все знають
Буду пробувати все потрошку, от будь-що, аби не старі краплі. Гіпертонічний розчин знайшла, можна залити у пусту пшикалку та користуватися, на роботу пшикнусь фенілефриновим спреєм та буду сподіватися вижити)) Ну й мометазон доведеться продовжити певно,та терпіти тимчасове погіршення
Bor bor• 25 марта 2025
Ответ дляВеликий сатирик
А призначили на 10 днів
Ну це Ви дарма або лікар не пояснив. В них ефект накопичується, не варто було кидати. Починайте спочатку і рахуйте цей курс без тих днів, тобто 10 днів робіть, як призначили.