В моїй хаті моя правда• 25 марта в 08:57

Что вы можете сказать о своём отце?

Какой он человек? Каким он был в вашем детстве? И сейчас какие отношения с ним?
неДоПриличий• 25 марта в 08:59
Добряк
Веселун
Душа компанії
Гарні гроші заробляє і досі
На пенсії - має різні підробітки

По життю всі мої чоловіки носили мене на руках
Кохали безмежно
Були щедрі на подарунки подорожі
І чолвік такий же
Timber30• 25 марта в 09:00
Спокійний, надійний, дуже відповіідальний. Все життя таким є)
Працівниця року• 25 марта в 09:00
Навіть не знаю як його описати
Рятівник Малібу• 25 марта в 09:01
Пішов за хлібом…
Новопоштинская• 25 марта в 09:01
Он идеальный. Ответственный, порядочный и всегда готов помочь
А я нівроку• 25 марта в 09:01
Пасивний по життю, і постійно висказував своє «Фє». Зараз йому все одно на мене
Рожева юбка• 25 марта в 09:01
Хороший был дядька
Хочу наколоти губи• 25 марта в 09:02
Ответ длянеДоПриличий
Добряк
Веселун
Душа компанії
Гарні гроші заробляє і досі
На пенсії - має різні підробітки

Кохали безмежно
Були щедрі на подарунки подорожі
І чолвік такий же
Аж тошнит . В меня тоже хороший папа) но так писать фууу
Помидорина• 25 марта в 09:04
алкоголік, водив мене у гості до своєї коханки, я його здебільшого дратувала, бо постійне похмілля
фан L.O.S.T.• 25 марта в 09:04
Ответ дляХочу наколоти губи
как так
Бабуся мороз• 25 марта в 09:05
Очень скромный, добрый, спокойный, умеет и любит пошутить. Трудяга.
Барабасиха• 25 марта в 09:05
Один из лучших людей в моей жизни. С безусловной любовью. Я навсегда его доченька, а он мой любимый папочка. У меня с ним ближе были отношения, чем с мамой.
Сейчас они в оккупации, а я на другом конце света. Очень скучаю, до боли..
Все буде Україна• 25 марта в 09:06
Супер. Красивый, добрый, любил маму.
Коленная ложечка• 25 марта в 09:06
Характер вспыльчивый, но при этом человек хороший. Был..
Свекруня• 25 марта в 09:06
Сволота рідка. Мабуть в попередньому житті я дуже завинила, що довелося народитися від такої людини.
Кудряшка Сью• 25 марта в 09:07
Я була папин хвостик, завжди до папи була ближча ніж до мами. З ним завжди було цікаво, усі ці чоловічі штуки - рибалка, збір грибів, гаражи з чоловіками, картішки-доміно. Я скрізь з ним :) зараз дуже сумую, коли бачу, що він стає стареньким та втрачає сили бути таким же всемогутнім, яким я його сприймала все своє дитинство.
З бісиками• 25 марта в 09:08
Несподіваний процент позитивних відгуків...
Мене покинув, ніколи не любив і не приділяв уваги. Я б сказала, йому я була чимось відразливим. Не приймав участі в моєму житті взагалі..а ні, відпиздив армійським ремнем в 5 років до ригачки ( не пив)
Люблю джаз• 25 марта в 09:08
Папа.... порядочнейший человек, добрая душа, спина, которая прикрывала нас от всех невзгод. Скучаю бесконечно, люблю! Мягких облаков!
Губки-уточкой• 25 марта в 09:09
Был военным, ликвидатором ЧАЭС, умер в 92 году, предпоследним из своего подразделения. Они были в самом пекле, палатки вначале поставили в Рыжем лесу ( он не сразу пожелтел). Мне было 8 лет, когда он умер, сестре -14. Потом меня воспитывал отчим, добрейший человек.
Точу ляси• 25 марта в 09:09
Мій тато ....вже на небесах ... Я 3 роки сумую за ним.ковід забрав в 62 😭
Людина - свято , лідер , розумний , високий, веселий, прямий , відкритий , щирий , добрий , працелюбний ....
Заліковий троль• 25 марта в 09:09
Бив, знущався, виганяв голу з квартири, типу, все, що на тобі, то я купив. По оберту ключа в вхідних дверях ми з братом розуміли наскільки сьогодні буде трешово, чи пронесе. Хз, що ще писати. Помер у 2015, серце. Мама, слава богу, жива. Просить пробачення за все. Але. А всьо, а всьо, раніше треба було.
Неначасі• 25 марта в 09:10
Легкий на підй@б, веселий, модник. По молодості багато шив мені та мамі, любив та любить гарно відпочивати. З віком став трохи різкий та як то кажуть «є його думка та інші хибні». Завжди готовий допомагати, балує своїх онуків.
Точу ляси• 25 марта в 09:10
Мій тато любив мене , ніколи не бив , не обзивав , завжди підтримував
неДоПриличий• 25 марта в 09:11
Ответ дляХочу наколоти губи
Мамо це ви ?
Сидіть зі своїми свідками ієговими і локті кусайте )
Треба було головою думати, а не тим, що між ногами ))
Ба батько живе добре зараз біля мене 🥳👌
Kittaa• 25 марта в 09:11
Нічого хорошого, але усіляких обід або тощо нема, не спілкуюсь, я не знаю де він і що.
Стандартна алкашина, при нормальному житті, живи та й радій, добре що мама це терпіла не довго, не все своє життя
Пиши-пропало• 25 марта в 09:11
Умный и интересный, но тиран, никто с ним не общается.
Бутерброд и я• 25 марта в 09:14
Бухал запойно. С вытекающими
Я была как козел отпущения
Неначасі• 25 марта в 09:14
Ответ дляЗаліковий троль
Добре, що мати усвідомлює свої помилки та просить вибачення. Це великий важкий крок, тому простіть їй та відпустить те, що було раніше. Звісно воно нікуди не дінеться, нехай воно буде глибоко на дні вашоі чаші життя, але чим ви її далі будете наповнювати цілком ваша відповідальність.
МинерАлочка• 25 марта в 09:17
Умный, интеллигентный, широкий кругозор, с ним было всегда интересно. Много занимался нами, детьми. Но слегка авторитарный, считал свое мнение единственно верным.
Заліковий троль• 25 марта в 09:17
Ответ дляНеначасі
Так і є. Вже давно то все пережито. Мені вже 44, брату 42. З мамою спілкуємось і підтримуємо теплі відносини. Я собі чоловіка шукала кардинально іншого. Тож батько для моєї доньки, то її найкращий друг, тато, підтримка і надійне плече.