Ошеламиссимо• 25 марта в 19:12

Вы будете смотреть Игру в кальмара-3?

Результат:
вже голосів: 46
31 (67.39%) Да
7 (15.22%) Не смотрела и не собираюсь
6 (13.04%) Нет
2 (4.35%) Будет видно
Продаю витрішки• 25 марта в 19:13
Нет, я и 2 сезон жалею, что посмотрела. Первый понравился
Шаманю второпях• 25 марта в 19:14
Ответ дляПродаю витрішки
Нудноватый, да, но интересно чем закончится
Сердючка• 25 марта в 19:17
Не смотрела и первый.
Розбещена цяточка• 25 марта в 19:19
Я и первый не смотрела
Тихомандражная• 25 марта в 19:20
Це ж має бути не 3 сезон, а продовження 2.
АнтиТанкист• 25 марта в 19:21
Так, буду.
Мені дуже цікаво, чи буде в 3 сезоні Пак Сонхун, що грав жінку-трансгендера, колишнього спецназівця.
Справа в тому, що корейські нетізени його відмінили пару місяців тому через ідіотську дрібницю, а він мені подобається, і як актор він крутий.
Смайлик• 25 марта в 19:21
конечно буду, жду не дождусь)
Смайлик• 25 марта в 19:21
Ответ дляАнтиТанкист
Так, буду.
а он не погиб разве?
АнтиТанкист• 25 марта в 19:23
Ответ дляСмайлик
а он не погиб разве?
Прям задумалась...
Та ні, не загинув наче.
Грушки-яблочки• 25 марта в 19:24
Зачем смотреть, мы уже давно в нём живём... У нас каждый день выгод на улицу это игра в кальмара...
автор Ошеламиссимо • 25 марта в 19:25
Ответ дляТихомандражная
вважається третім
автор Ошеламиссимо • 25 марта в 19:27
Ответ дляАнтиТанкист
Так, буду.
Не знала раніше цього актора. Він мені також дуже сподобався.
Цікаво, не знала про його відміну.
автор Ошеламиссимо • 25 марта в 19:27
Ответ дляАнтиТанкист
Прям задумалась...
Та ні, не загинув наче.
Я зараз дивлюся останні 20 хвилин другої чатини).
Напишу точно потім).
ТАЗератти• 25 марта в 19:28
Уже посмотрела первые серии
автор Ошеламиссимо • 25 марта в 19:29
Ответ дляТАЗератти
Уже посмотрела первые серии
в июне анонсируют выход третьей части/сезона).
сейчас вторая часть.
ТАЗератти• 25 марта в 19:30
Ответ дляОшеламиссимо
сейчас вторая часть.
Точно, попутала. Жду, буду смотреть
Конотопська відьма• 25 марта в 19:31
Да, если не забуду
автор Ошеламиссимо • 25 марта в 19:32
Ответ дляТАЗератти
Точно, попутала. Жду, буду смотреть
У меня осталось 20 минут последней серии второго сезона, а я не решаюсь досматривать, боюсь, что приятных мне героев убьют (.
АнтиТанкист• 25 марта в 19:32
Ответ дляОшеламиссимо
Цікаво, не знала про його відміну.
Там така дурня...
Він випадково лайкнув відео 18+ на тему Гри в кальмара, це дуже не сподобалось нетізенам, почався жорсткий хейт в його бік, це все підхопили корейські змі, і понеслося... він втратив декілька рекламних контрактів, відмінили його зйомки в якомусь шоу. Врешті він змушений був вибачатись. Жесть, чувак з сльозами на очах вибачався за те, що в нього палець по екрану смартфона зісковзнув...
Йому фактично зламали кар´єру через дурницю.
Це все, що потрібно знати про рівень токсичності корейського суспільства(
dulenok• 25 марта в 19:34
Нет, первый не понравился, второй не смотрела даже. Не поняла всеобщего восхищения этим шедевром
автор Ошеламиссимо • 25 марта в 19:35
Ответ дляАнтиТанкист
Там така дурня...
Ого, жах. (
А я нещодавно в новинах чула, що ще якась зірка (не пам´ятаю - актор чи співак) випадково на хвилину розмістив на своїй сторінці якесь своє фото 18+, але відразу видалив, але люди заскрінили, і почався хейт і також вибачення з його боку.
АнтиТанкист• 25 марта в 19:42
Ответ дляОшеламиссимо
Ого, жах. (
Там сотні таких історій постійно.
Рівень токсичності корейського суспільства дуже високий.
Я в минулому році була в шоці від історії хлопчика-айдола з групи Райз. Це молода група, хлопці декілька років готувались до дебюту, стали дуже популярними буквально зразу.
І тут хтось злив в соцмережі фото одного з хлопців з цигаркою і в обнімку з дівчиною. Хлопцю, якщо що - 20 років, дівчина теж повнолітня.
Нетізени так збісилися, що почали бойкотувати групу, домоглися виключення хлопця з групи.
А через час, коли його хотіли повернути, вони в якості протесту прислали до їхньої продюсерської компанії 1000 похоронних вінків з ім´ям цього хлопця і з побажаннями мирно спочивати.
Є відео, де стоять ці вінки на площі перед будівлею компанії, і цей хлопець ходить серед них читає побажання смерті собі і тримається за голову(( прям жесть.
Ідіоти.
Чупокабра• 26 марта в 04:48
Ответ дляАнтиТанкист
Так, буду.
Матір Божа, як ви те ім´я запам´ятали?
Чупокабра• 26 марта в 04:50
Ответ дляАнтиТанкист
Там сотні таких історій постійно.
Ідіоти.
А хто такі нетізени?
АнтиТанкист• 26 марта в 07:45
Ответ дляЧупокабра
Матір Божа, як ви те ім´я запам´ятали?
Багаторічна практика))
А якщо чесно, то пам´ятала лише приблизно, а як пишеться - загуглила)
АнтиТанкист• 26 марта в 07:47
Ответ дляЧупокабра
А хто такі нетізени?
Це так місцевих жителів Кореї називають.