Ванна Тазиковна• 25 марта в 19:42

Матрац орендарям

Доброго вечора,квартирантка неодноразово жаліється,що пружини матрацу зношені і риплять,тому незручно спати.Матрацу 5 років,перед дівчиною жив один хлопець і ніколи не жалівся.Потім чоловік спав два тижні ,теж все влаштовувало.
Не знаю як правильно поступити в цій ситуації .
Топтунша• 25 марта в 19:43
Нехай купить сама й потім забере його. Якщо ви в Києві,то на Голосіївський є хороший магазин
Перша на селі• 25 марта в 19:43
Может купить топер сверху на матрас
автор Ванна Тазиковна • 25 марта в 19:44
Ответ дляТоптунша
Ні,не в Києві
Теж думала запропонувати такий варіант
Ответ дляПерша на селі
Может купить топер сверху на матрас
Я не думаю,що топпер допоможе,вона каже ,що пружини риплять
Чорнобаївка• 25 марта в 19:46
Ответ дляВанна Тазиковна
Ні,не в Києві
Теж думала запропонувати такий варіант
А в чем проблема купить матрац в счет аренды? Заберёт его куда? Если у человека нет своего жилья и не предвидится, то мыкаться с матрацом определеного размера дальше по съемным квартирам?
Юпитерная• 25 марта в 19:47
Ответ дляВанна Тазиковна
Ви це не виправите. Скажіть, що диван Ви можете прибрати, згодні, що вона поставить свій не риплясий, і як виселятися забере з собою. Мені так були притензії до поалки і бойлера, що вдруг вони и багато беруть ел енергії. Кажу: ні вапрос, можеш ними не користуватися, заміни на свої економні
автор Ванна Тазиковна • 25 марта в 19:48
Ответ дляЧорнобаївка
Матрац не проблема купити,але я не можу під кожного орендаря купляти матраци,який кому підходить і зручний
Чорнобаївка• 25 марта в 19:49
Ответ дляВанна Тазиковна
Если в нем торчат пружины, то это значит, что он уже отслужил свой срок. Пойдите и проверьте его. Возможно его нужно перевернуть на другую сторону
Юпитерная• 25 марта в 19:49
Ответ дляЧорнобаївка
Теж варіант
Топтунша• 25 марта в 19:50
Ответ дляЧорнобаївка
Так, автор, підіть гляньте,може,там дійсно проблема. Тоді скинетесь на матрац
Топтунша• 25 марта в 19:51
Ответ дляЧорнобаївка
Так навіщо микатись? Хай живе у автора
автор Ванна Тазиковна • 25 марта в 19:51
Ответ дляЮпитерная
То не в дивані пружини,а в матраці на ліжку
Прото хочу поступити по-людськи,але і не в ущерб собі.Якби то був якийсь ремонт техніки ,то ,звичайно,без питань
Але мені здається на рахунок матрацу ,то її особисте сприйняття
Чорнобаївка• 25 марта в 19:53
Ответ дляТоптунша
Так навіщо микатись? Хай живе у автора
Ну по-разному бывает. Вдруг что-то поменяется, а она с матрацом)
Реанимация• 25 марта в 19:53
Ответ дляВанна Тазиковна
5 лет для недорогих матрасов это таки срок. Вот предыдущий парень его полностью проэксплуатировал.
Юпитерная• 25 марта в 19:54
Ответ дляВанна Тазиковна
По суті матраци дуже проста конструкція. Їх можна легко ремонтувати,якщо руки не криві. Треба прийти і перевірити, що конкретно турбує орендатопку. можливо все виправляється заміною поролону, не думаю, що у Вас латексний шар в матрасі
автор Ванна Тазиковна • 25 марта в 19:54
Ответ дляЧорнобаївка
Може матрац за 5 років вийти з ладу?Навіть не 5,а +/- 4 роки.Візуально пружини не стирчать.Вже перевертали,дякую
Обстановщица• 25 марта в 19:54
Ответ дляВанна Тазиковна
Може то ліжко рипить?
Ми орендуємо квартиру, диван був на вигляд більш менш новий, але я спати на ньому не могла (хоча чоловіку, як і Вашим чоловікам, було норм). Ми купили топер. Будемо виїжджати - скоріш за все залишимо топер тут. Бо з собою перти навряд чи будемо..
Можете запропонувати купити в рахунок оренди і розбити на кілька платежів. Типу що б в місяць оренду на 1 тисячу менше сплачувала.
Топтунша• 25 марта в 19:54
Ответ дляЧорнобаївка
І що? А є квартиранти, котрі знімають пусту квартиру зі своїми меблями. І мікрозвильовку - чайник свої возять. Можна залишити його в минулий квартири попередньо домовившись фінансово з орендодвцем
ЖенаАйтишнеГа• 25 марта в 19:55
Ответ дляЮпитерная
Ви не порівнюйте матрац і бойлер. Хіба ви в курсі який автор купила матрац, хороший чи ні. Чи підходить він для сну... Автор покажіть який. За 5 років скрипіти нічого не може. Але покажіть все одно
Юпитерная• 25 марта в 19:55
Ответ дляОбстановщица
Може то ліжко рипить?
Я зараз в орендованій, без топера на ліжку спати не можливо, під топерлм пружини риплять. Вдома чудовий новий матрас, ех, а´мені на думку не спало донімати тут орендодавця.
Обстановщица• 25 марта в 19:55
Ответ дляВанна Тазиковна
Через 5 років матрац може і справді продавитись. А може й ні )) дивлячись що там у Вас за матрас )
автор Ванна Тазиковна • 25 марта в 19:56
Ответ дляЮпитерная
Дякую,треба подивитись в інтернеті про таку послугу
автор Ванна Тазиковна • 25 марта в 19:57
Ответ дляЮпитерная
А топер допомагає?
Юпитерная• 25 марта в 19:57
Ответ дляВанна Тазиковна
Там просто гляньте як реставрують матрац, зрозумієте принцип. Може хто допоможе і переуриєте самостійно. Але за 5 років не думаю, що там така вжебіда з матрасом
Юпитерная• 25 марта в 19:58
Ответ дляВанна Тазиковна
А топер допомагає?
Топер в нас якісний, латексний, з дому привезли. Спати м´яко, але риплять пружини під топером
автор Ванна Тазиковна • 25 марта в 19:59
Ответ дляЮпитерная
Дякую
Обстановщица• 25 марта в 19:59
Ответ дляЮпитерная
У мене вдома теж хороший матрас лишився.. :(
Але я б спитала, якщо б саме в матрасі була справа. Але у нас трохи інше, диван дорожчій ніж матрас :) то топер купили ми, забрали його коли переїжджали на іншу орендовану. Тут вже ліжко рипить ) я все майстра не викличу що б подивився де воно рипить (самі вже вдшкою пшикали де дістали.. не допомогло).
Проня_Прокоповна• 25 марта в 20:01
У нас при заселении был когда-то неплохой, но уже старенький матрас. За 2 с лишним года убился, вернее, просто в один день, видимо, что-то в нем лопнуло - и провалилась яма. Мы на нем не прыгали, переворачивали вовремя, в общем, не в чем себя упрекнуть. Но снимаем чуть ниже рынка, и отношения с хозяйкой нормальные. Так что матрас мы сами купили новый.

Он на самом деле больше нужен нам, чем хозяйке. У меня спина с плохим матрасом будет болеть все время, а у нее голова - только когда я буду доставать с матрасом)

И потом, старый матрас был мягче, чем мне надо, она ж снова такой купит. А мы купили такой, как нам подходит))
Если проживем тут еще хотя бы полгода, то не такая и большая плата за нормальный сон.
Забирать потом не планируем.
Міряно-переміряно• 25 марта в 20:09
Матрас якщо був дешевий, слугує максимум 2 роки
Я сумніваюся що ви купили безпружинний за 45тисяч)))
Купіть новий та і все
Слоник-тоник• 25 марта в 20:10
Ответ дляТоптунша
А что еще купить в арендованную квартиру?