Семенівни сусідка• 25 марта 2025
Чому більше вибору — це гірше?
Единорог_помог• 25 марта 2025
Потому что многим лень изучать все возможные варианты. Но если их изучить, то получается, что возможностей найти лучшее для себя больше
Пустощі-веселощі• 25 марта 2025
’сороконіжка задумалась, як це вона переставляє свої 40 ніжок, заплуталася і вмерла’.
Пузата Хата• 25 марта 2025
Тому що робити вибір - це виснажлива робота для мозку, потім ще довго можуть гризти сумніви: а раптом той інший вибір був би кращим.
Раніше батьки казали - ось твій чоловік, і на тому все. Або в магазині - ось є молоко, лише це є, і бери, поки є. Нуль моральних затрат, нуль витрат часу, всі були щасливі.
Великий вибір зменшує відчуття щастя - такі були дослідження.
Девальвация• 25 марта 2025
Буриданов осел выбирал меж двух стогов сена, не мог определиться к какому идти.
Так и умер, бедняга, от голода.
Паралич выбора - название этого эффекта.
Так и умер, бедняга, от голода.