Весёлая морковка• Изменено 26 марта в 14:29
Хто працює в міністерстві, дійсно найменша зарплата 40 тисяч?
Вчора журналіст запитував людей про їх відношення до підвищення зп працівникам міністерств і прозвучала фраза, що в них зарплати від 40 до 80 тисяч. Може у керівництва й такі зарплати, а от про звичайних працівників -сумніваюсь
ГендиреХтор• 26 марта в 14:31
Я працювала в Міносвіти до 2010 року, тоді зарплати стартували від 20 тисяч.
Весёлая морковка
• 26 марта в 14:32
Ответ дляГендиреХтор
Не було тоді таких зарплат, або ви переплутали роки або спеціально пишете неправду
ГендиреХтор• 26 марта в 14:38
Ответ дляВесёлая морковка
Були, не гола ставка держслужбовця, звісно, разом з надбавками, але факт.
Я б такое не носила, но продаю• 26 марта в 14:39
Ответ дляПросто звязда
Это разве много?
Для перекладачів папірців - дуже багато
Просто звязда• 26 марта в 14:40
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Для перекладачів папірців - дуже багато
Нет, учитывая, что у людей есть минимум образование и они конкурс прошли
ОйЙой• 26 марта в 14:41
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Для перекладачів папірців - дуже багато
ну то нарахуй собі сама пенсію, а не ходиш кожен день і заважаєш папірці перекладати.
Грибной_Дождик• 26 марта в 14:41
Дружина нашого друга працює в міністерстві охорони здоровʼя
Ще до війни була зарплатня 60 тис плюс премії. Зараз не знаю, я виїхала не спілкуємося
Рожева юбка• 26 марта в 14:41
Чоловік заступник департаменту, в системі 20 років. Робота специфічна, питання дуже вузькоспеціалізовані, отримує максимум 55 тис це якщо було багато роботи з таємними документами. Якщо б пішов в приватну сферу, заробляв би мінімум втричі більше, але горить своєю роботою.
Пенек Возмездия• 26 марта в 14:45
Перед новим роком читала звіт , що середня з.п 50-80 тис грн. М´яко кажучи офігіла....
Рожева юбка• 26 марта в 14:46
Ответ дляПенек Возмездия
На жаль, немає таких зарплат. Це ж легко перевіряється через декларації, які у відкритому доступі.
Весёлая морковка
• 26 марта в 14:46
Ответ дляГендиреХтор
Нащо брешете? Ось зарплатня за рік начальника відділу Міносвіти
При чому за 2024 рік, в 2010 році таких зарплат у головних спеціалісті не було
Щедрик ведрик• 26 марта в 14:48
Ответ дляГрибной_Дождик
Заради цікавості зайдіть в реєстр декларацій і подивіться її зарплату до війни, цікаво чи дійсно в міносвіти було 60 тис грн + премії???
ГендиреХтор• 26 марта в 14:49
Ответ дляВесёлая морковка
Я б пошукала для вас свою довідку про доходи при звільненні, але не буду, бо ви хамка...
Янгол в камуфляжі• 26 марта в 14:50
Ответ дляЩедрик ведрик
Существует средняя по палате. Замминистра 120 тыс., главный специалист 30 тыс. - средняя по министерству - 75 тыс. - звучит...
Мааарковная• 26 марта в 14:50
Ответ дляMarmu
Скажімо так, знаю, що у старшого відділу (це далеко не сама висока посада) - десь 60 тис є.
Скажемо так: є постанова Кабмін і там розписані посадові оклади всіх структур органів державної влади і місцевого самоврядування. Плюс важлива складова - це стаж державної служби , менш, але все одно впливає на величину зарплати ранг, а також категорія посади. Тому з тим же 10-20річним стажем держслужби зарплата на одній і тій самі посаді буде кардинально відрізнятись від зарплати людини, що лиш починає держслужбу
Весёлая морковка
• 26 марта в 14:51
Ответ дляГендиреХтор
Угу, могли б пошукати не для мене
Щедрик ведрик• 26 марта в 14:52
Ответ дляПенек Возмездия
Це як середні температура по палаті.
10 осіб по 150 тис грн = 1,5 млн
40 осіб по 40 тис = 1,6 млн
3,1 млн/50=62 тис грн
10 осіб по 150 тис грн = 1,5 млн
40 осіб по 40 тис = 1,6 млн
3,1 млн/50=62 тис грн
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 26 марта в 14:52
Ответ дляГендиреХтор
йдеться про зараз
зараз наша влада тим хто до неї ближче намагається побільше вкинути
Мааарковная• 26 марта в 14:52
Ответ дляВесёлая морковка
+1, мені в 2009му пропонували посаду начальника відділу в міністерстві, там з усіма можливими надбавками виходило 15-26, притому що у мене стаж держслужби був 8 років.
Грибной_Дождик• 26 марта в 14:53
Ответ дляЩедрик ведрик
Вона не працювала в мін освіти, до чого це ?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 26 марта в 14:53
Ответ дляПросто звязда
Это разве много?
при мінімалці 8 це много
при середній зп до 20000 це много для простого фахівця з непильною роботою
не забуваємо що це з наших кишень платять
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 26 марта в 14:55
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
не будет такой средней
замминистра один а главспецов 50
Мааарковная• 26 марта в 14:55
Ответ дляПенек Возмездия
Угу.... із серії ’тато їсть плов, всі решта -капусту, а в середньому вся родина жере голубці’)
Мааарковная• 26 марта в 14:57
Ответ дляГендиреХтор
Так хамка якраз ви, причому незрозуміло навіщо. Якщо що, я на держслужбі з 2002 року
Грибной_Дождик• 26 марта в 14:59
Ответ дляЩедрик ведрик
Зайшла. Все добре в неї
Але це інше міністерство
Ще декілька нових квартир задекларовано і земельних ділянок
Але це інше міністерство