Телепузик• 26 марта в 16:19

Если бы вы каждый месяц получали дополнительные 200-300 долларов,

это бы изменило заметно вашу жизнь?
И в чем
Тумба-юмба• 26 марта в 17:11
Ответ дляviter33
Просто для розуміння ’складати в заначку’ : у Львов квартири в рік зростають в ціні більше, ніж на 3600 дол.
Ну і що? По цій причині все витрачати? Я хочу нерухомість закордоном. Треба 40 000 євро на перший внесок. Назбираємо
viter33• 26 марта в 17:14
Ответ дляТумба-юмба
Нерухомість може зростати в ціні за рік більше, ніж на 3600 ( і в Україні і за кордоном тим більше)
Тому деколи доцільно розглядати інші варіанти, а не чекати, коли назбирається (навіть на перший внесок). Але - не повчаю, в кожного свій розум.
Всюди влазю• 26 марта в 17:27
Ответ дляПес Патрон
Расскажите где стоит эта коробка :))
В шафі
Тролю як можу• 26 марта в 17:28
нет, для меня это незначительная сумма
из_под_тишка• 26 марта в 17:31
Трынькала бы их и не замечала)
ДелайКак_Я• 26 марта в 17:50
Ответ дляБоВжеВільна
Никак бы не изменило, потратила бы и не заметила на что, я свои премии в 1200€ не замечаю, например
Сумно ((((
БоВжеВільна• 26 марта в 17:51
Ответ дляДелайКак_Я
Сумно ((((
Не сумуйте)))
ДелайКак_Я• 26 марта в 17:52
Ответ дляВилами по воде
Для моєго доходу несуттєва сума
Цікаво з яким доходом так можна вважати? 20 тис, чи більше? Ким працюєте?
Вилами по воде• 26 марта в 17:54
Ответ дляДелайКак_Я
Набагато більше)
Власник бізнесу.
Тролю як можу• 26 марта в 17:55
Ответ дляДелайКак_Я
В мене близько 100000, 200-300 доларів на моє життя ніяк суттєво не вплинуть
ДелайКак_Я• 26 марта в 17:57
Ответ дляВилами по воде
Набагато більше)
Власник бізнесу.
Що чистий дохід в місяць 2 млн +? Круто. Крупний бізнес? Ви молодець.
ДелайКак_Я• 26 марта в 17:58
Ответ дляТролю як можу
Доларів? У Вас теж бізнес?
Швабристка• 26 марта в 17:58
Я би змогла дитині купувати ліки( спробувати ще один варіант лікування,який на сьогодні щомісяця оплатити не маю змоги)
Тролю як можу• 26 марта в 18:04
Ответ дляДелайКак_Я
Доларів? У Вас теж бізнес?
гривень, ні, найманий працівник
ДелайКак_Я• 26 марта в 18:09
Ответ дляТролю як можу
гривень, ні, найманий працівник
Тю, і 10% + з таким невеликим доходрм Вам незначна надбавка? Я 300$ щомісяця маю від оренди, і це мене тішить, що я можу відкласти не 1500$, а 1800. За рік непогана надбавка, нам з дітьми на море.
Вилами по воде• 26 марта в 18:09
Ответ дляДелайКак_Я
Я аж множити пішла) Чому саме два мільйони? До цієї цифри прибутку мені ще років 3-4 мабуть йти.
Тролю як можу• 26 марта в 18:10
Ответ дляДелайКак_Я
Автор питала - чи змінило б це помітно моє життя. Так ось , помітно не змінило б
ДелайКак_Я• 26 марта в 18:10
Ответ дляВилами по воде
Ну значно більше 20 тис.$ в місяць, це явно на 22 і не 25. Тому так загально і написала - 2 млн.+.
Танго утрьох• 26 марта в 18:11
Очень
ДелайКак_Я• 26 марта в 18:11
Ответ дляТролю як можу
Моє помітно змінило б і міняє. Якось спокійніше чи що.
Танго утрьох• 26 марта в 18:11
Купила себе одежду и обувь, а не бомжевала
Тролю як можу• 26 марта в 18:13
Ответ дляДелайКак_Я
Ну, в мене ще чоловік є, який заробляє значно більше, ніж я, то ж мені й зараз спокійно.
Вилами по воде• 26 марта в 18:13
Ответ дляДелайКак_Я
Ви ніц не писали про валюту в тому пості) Навіть при 10-20т євро прибутку на місяць 200-300 дол не є чимось суттєвим.
В мене на донати більше йде.
ДелайКак_Я• 26 марта в 18:14
Ответ дляТролю як можу
І в мене є чоловік, який втричі більше від мене заробляє. Чим більше, тим спокійніше.
ДелайКак_Я• 26 марта в 18:31
Ответ дляВилами по воде
В мене на донати більше йде.
Ви так написали пафосно, що фантазія розігралася.
Вилами по воде• 26 марта в 18:33
Ответ дляДелайКак_Я
Ну то виключно ваші проблеми, що для вас сума в 2500 євро на рік є настільки відчутною, що аж пафосом віє
Оце потужно• 26 марта в 20:12
Для меня бы изменило.