Ще з цiкавого Ви б пішли за лікарем з дорогої клініки в дешевий сегмент? +66 Порадьте кардіолога Київ +6 проктолог Київ +16 Посоветуйте хирурга по подтяжке груди +12 Хтось робив зубні імпланти за кордоном? +27 Рак шийки матки +51 Записатися до вузькопрофільного лікаря у Київі стало складно, черги, а як у вас? +28 Колоноскопія, дуже страшно(( +15 Ваші трешові чи незвичні історії про лікарів +20 У кого было воспаление лимфоузла под челюстью +15
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Корм котёнку уходит много денег 10+22010 А бывают просто бессовестные дети5+1395 Сніданок на схудненні 907+1347 Бачили вже? Зеленьский наказав посилити примусову мобілізацію5+1315 Київ, Ви плануєте вивозити дітей?5+1285 Навчіть мене підготуватися до зими 4+1004 Покупать квартиру сейчас это совсем тупая затея?4+974 ещё
Сейчас читают! Піцца з морепродуктами+521 В кого подібна ситуація, хто не спілкується зі своїми дітьми?+471 Військовослужбовиця два роки не з’являлася на службу, але отримувала зарплату+361 Я влюбилась в квартиру 3+363 А чего нас тг каналы пугают ракетами с Ирана на Киев?2+332 Поругалась с парнем. Кто прав? +261 Очень Крутая дорама восхождение королевы ликанов+241