Болтушка Му• 27 марта в 19:04
Порадьте кардіолога Київ
Дівчата, порадьте кардіолога в Києві, потрібна консультація, є направлення від сімейного, і узд треба також зробити. З проблем: гіпертонія, тахікардія, підвищений холестерин (робили ліпідограму), ФМК. Територіально - правий берег, і щоб можна було за хоча б за тиждень-два записатись. В принципі, розглянемо і приватні клініки, а би ж тільки лікар хороший був.
І які аналізи бажано мати з собою одразу?
Болтушка Му
• 27 марта в 19:05
Наш сімейний радить Стражеско, але дозвонитись до реєстратури не змогла - каже, що всі оператори зайняті, потім зв´язок обривається.
Болтушка Му
• 27 марта в 19:08
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Амосова, Стражеско
Може є якісь конкретні лікарі, яких можете порекомендувати?
Муууумие• 01 апреля в 23:44
Ответ дляБолтушка Му
інститут серця, там усі профі, підете на загальний прийом, там одразу усе перевіряють, а потім до лікаря відправляють, я так ходила, тільки єдина проблема - запис за місяць-півтора завжди
Муууумие• 01 апреля в 23:46
Ответ дляБолтушка Му
якщо потрібен лікар, то все одно направить на усі тести включаючи узд, можливо тредміл та холтер, ще раз - йдіть у інститут серця, там усе не місці, бо просто до кардіолога я так ходила по рекомендації, сказав йдіть на тредміл, пішла у досить відому клініку зробила, виявилося що трабли є з кровообігом судин, але... проблеми з лівим шлуночком винайшли лише в інституті серця