Кракадэ• 26 марта в 19:47

Спека влітку

Спеку де легше пережити в місті чи в селі?
Результат:
вже голосів: 124
109 (87.9%) Село
15 (12.1%) Місто
Я тертий жук• 26 марта в 20:10
В селі значно легше. Ми все літо в селі, інші пори року в місті. Бувало таке, що приходилося ночувати літом в квартирі - це капець. Всі вікна відкриті, дихати нема чим, сну немає. А в селі навіть вкриваюся. Моя тітка-киянка приїздила до нас минуло літа на два тижні і кайфувала, наскільки легше в селі і вдень і вночі. Вдень не так спекотно, а ніч спала під ковдрою. А в Києві на підлогу лягала серед ночі, бо спати не можливо.
Тоскующая• 26 марта в 20:14
Ответ дляВишиванка
Там де є кондиціонер. В селі немає то хоч здохни
Там де є світло в першу чергу. Минулого року майже не було. Толку з того кондиціонера. Подихали від спеки на 9-му поверсі
Поліцейський патруль• 26 марта в 20:15
Когда жара всегда сидим дома, на 9 этаже с кондиционером. На даче жуть, жарко везде.
вре_Динка• 26 марта в 20:17
мені байдуже. вдома на першому поверсі прохолодно - вікна закриваю на жалюзі і не перегрівається - в машині кондиціонер, в офісі кондиціонер, в тренажерній залі кондиціонер.
Кусюче сонечко• 26 марта в 20:22
Приватний будинок в місті, все чудово переноситься, кондиціонери майже не вмикаємо. Тінь від дерев у вікна, в домі прохолодно.
Царевна_несушка• 26 марта в 20:36
Ответ дляКракадэ
В Криму не була але в Хорватії мені спекотно
В Хорватии жара переносится легче, чем на юбк. Почему-то.
Банка з медом• 26 марта в 21:02
Ответ дляВишня на торті
Село. Там температура нижча. Помітила, коли їдеш на авто в щільній міській забудові, то температура вища на 2-5 градусів, ніж в місцевості з приватними будинками. Дивлюсь на температуру, яку показує машина.
Так,влітку в селі легше,прохолодніше,бо вітерець провіває.. І не має полів розпеченого асфальта-сковородки ,де б розігрівалося повітря.
. А от взимку- в селі дубарь,вітер пронизує насквозь ., а в місті спокійно без шапки ..Тепліше набагато і затишніше..,будинки не дають розігнатись вітру...