Бачу_майбутнє• 18 февраля в 14:53

Шацькі озера - Світязь чи Пісочне?

Дуже давно не була там, поділіться враженнями, де краще відпочити днів 10? Яке озеро тепліше? Де саме шукати житло, щоб були нормальні пляжі без надмірної кількості людей?
Ms. Скромность• 18 февраля в 14:55
Світязь не люблю. Калюжа мілка з холодною водою.
Пісочне клас.
Але в війну не їздили, там білорусь рукою подать
O-Yumi• 18 февраля в 14:56
Як на мене, то Пісочне, там класно. Світязь зовсім не сподобався.
O-Yumi• 18 февраля в 14:57
Ответ дляMs. Скромность
Пісочне клас.
Були там літом.
Ms. Скромность• 18 февраля в 14:58
Ответ дляO-Yumi
Були там літом.
І що багато людей було?
Ми 5 років їздили щоліта. Дуже люблю. Але ми любили погуляти лісами, тепер там заміновано все
автор Бачу_майбутнє • 18 февраля в 14:59
Ответ дляMs. Скромность
Пісочне клас.
Пісчоне тепліше?
автор Бачу_майбутнє • 18 февраля в 15:00
Ответ дляO-Yumi
Були там літом.
де краще шукати житло? Мельники, Гаївка?
автор Бачу_майбутнє • 18 февраля в 15:24
Ответ дляMs. Скромность
І що багато людей було?
моніторила минулого року групи на фб, всі шукали житло і все забито
Ms. Скромность• 18 февраля в 16:16
Ответ дляБачу_майбутнє
Пісчоне тепліше?
Дуже тепле і чисте, порівняно невелике. І там спочатку мілко, а потім глибина. Прекрасно покупатись можна. А не як на Світязі ідеш ідеш, вже і берегу не видно, а ти все ще по пояс в льодяній кризі.
В Пісочному навколо ліс, така природа і краса. Є санаторій на березі непоганий Лісова пісня. Аое там людний пляж. А якщо в селі знімати житло, то там більше варіантів знайти більш менш малолюдне місце.
Люблю всім серцем Пісочне, прекрасні спогади. З малими дітками там було неймовірно
O-Yumi• 18 февраля в 17:00
Ответ дляMs. Скромность
І що багато людей було?
Ну, там є місця де і зараз можна гуляти, заміновано не все. Людей було досить багато.
O-Yumi• 18 февраля в 17:01
Ответ дляБачу_майбутнє
По житлу не підкажу, бо ми були на базі з наметом.
Ось тут я розповідала (там спочатку трохи Львова, далі Пісочне) https://greenvaliza.co.ua/vozvrashhenie-na-shackie...
автор Бачу_майбутнє • 18 февраля в 17:50
Ответ дляMs. Скромность
дивилась санаторій, трошки ціни для мене кусаються. Буду шукати приватне житло, але хотілось би облагорожений все таки пляж, не камиши
Ms. Скромность• 18 февраля в 18:33
Ответ дляБачу_майбутнє
Тоді вам пісочне не підійде
автор Бачу_майбутнє • 18 февраля в 19:10
Ответ дляMs. Скромность
Тоді вам пісочне не підійде
чому?
автор Бачу_майбутнє • 18 февраля в 19:14
Ответ дляO-Yumi
ч зрозуміла ви були там в червні? не холодно?
O-Yumi• 18 февраля в 19:16
Ответ дляБачу_майбутнє
Так, наприкінці червня. Була суперпогода! Але як пощастить. Декілька років тому були в липні. Увесь тиждень дощі та +20. Але все одно купалися, вода була тепла. На Волині погода дуже мінлива...