Кракадэ• 26 марта в 19:47

Спека влітку

Спеку де легше пережити в місті чи в селі?
Результат:
вже голосів: 124
109 (87.9%) Село
15 (12.1%) Місто
Повітруля• 26 марта в 19:48
В селі я навіть під теплим покривалом сплю)
Вишиванка• 26 марта в 19:48
Там де є кондиціонер. В селі немає то хоч здохни
ЧупакабраЗеБест• 26 марта в 19:49
тоьлко не в городе. это какой то ад.
автор Кракадэ • 26 марта в 19:49
Ответ дляВишиванка
А якщо не буде електроенергії?
Вишня на торті• 26 марта в 19:49
Село. Там температура нижча. Помітила, коли їдеш на авто в щільній міській забудові, то температура вища на 2-5 градусів, ніж в місцевості з приватними будинками. Дивлюсь на температуру, яку показує машина.
Ацетилсалициловая кислота• 26 марта в 19:50
Условия могут быть разными и там и там. Лично я жару лучше переношу в Крыму.
Яйцеголовая• 26 марта в 19:51
Ответ дляВишиванка
Нема в селі кондьора. В хату як заходиш з вулиці, то аж прохолодно. На другому поверсі є кондіціонер, але на першому то лафа і без нього. Вночі під теплим одіялом сплю і вікна відкриті в садок, такий вітерець приємний.
автор Кракадэ • 26 марта в 19:51
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
В Криму не була але в Хорватії мені спекотно
Вишиванка• 26 марта в 19:53
Ответ дляЯйцеголовая
Ну а в на дачі фундамент 1,6м то на першому поверсі а тим паче на другому ( це кімната на даху). Здохнути можна. Протягу нема. В квартирі хоч кондиціонер є.
к.Буланова• 26 марта в 19:53
Ні в яке порівняння, в селі влітку сонце сіло - вже прохолода йде від землі. А в місті асфальт жарить як ненормальний
Цвірінь• 26 марта в 19:54
Мені будь-де літо в кайф)
Вишиванка• 26 марта в 19:55
Ответ дляКракадэ
А якщо не буде електроенергії?
Ну я живу в електробудинку на 7поверсі. Коли було світло вмикали кондиціонер закривали балкон і все. За кілька годин трохи ставало прохолодно. А вдень на станцію ставили вентилятор. А на дачі то взагалі треш був.
Джонсонюк• 26 марта в 19:56
Я живу под Киевом,тут что летом, что зимой нормально.
Но у меня не село
В доме есть кондёры на прям капец жару, на улице шезлонг/гамак и терраса у дома где работаю летом. Рядом огромное озеро, лес
Почекуха• 26 марта в 19:57
Ответ дляПовітруля
Підвісила поруч з домом гамак. Якщо мега гаряче на вулиці - вішаю гамак поруч в лісі. Різниця 10 градусів в саму спеку. Між лісом і територією біля будинку.
Але в нас хата з брусу + в середені мазанка.
Літом краса
Ждун с Нибиру• 26 марта в 19:59
якщо переважно сидіти вдома, є машина, кондюк і не вимикають е/е то без різниці. Без цих зручностей то в селі звісно.
Статус Ква• 26 марта в 19:59
Таке літо як було-всюди важко, в квартирі кондиціонер, в селі- тінь, вітерець, то терпимо.
автор Кракадэ • 26 марта в 20:00
Ответ дляДжонсонюк
Но у меня не село
Приватний будинок в місті?
Джонсонюк• 26 марта в 20:01
Ответ дляКракадэ
Приватний будинок в місті?
Под Киевом я же написала, в области
Заместитель Анонима• 26 марта в 20:01
Ответ дляВишиванка
Залежить яка хата. В нашій прохолодно. Плюс можна і вікна і двері не зачиняти. А як світла нема то той кондиціонер нічим не допоможе.
аромат Жука• 26 марта в 20:02
В селі, звичайно, легше. Маю приватний будинок в місті та будиночок в селі.
Стопясят раз обсуждала• 26 марта в 20:03
В селе)
Особенно если в селе есть бассейн
автор Кракадэ • 26 марта в 20:03
Ответ дляДжонсонюк
Под Киевом я же написала, в области
Я зрозуміла, що під Києвом. Тип населеного пункту в Україні є місто, селище,село і хутір
Ответ дляКракадэ
Есть ещё пгт
автор Кракадэ • 26 марта в 20:04
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Есть ещё пгт
Немає вже давно , тепер це селище
Вишиванка• 26 марта в 20:04
Ответ дляЗаместитель Анонима
В нас не прохолодно. В квартирі при закритих вікнах в балконі тих три години зі світлом гарно остудили кімнату.
аромат Жука• 26 марта в 20:06
Ответ дляВишиванка
Кондиционер же не остужает бетон. А именно он главный накопитель тепла в городе. Пока кондиционер охлаждает воздух - прохладно, не работает - бетон быстро передаст то, что накопил воздуху
Джонсонюк• 26 марта в 20:06
Ответ дляКракадэ
А если об этом, то город
автор Кракадэ • 26 марта в 20:07
Ответ дляДжонсонюк
А если об этом, то город
Ну я ж так і писала спочатку, приватний будинок в місті
Майже село
Вишиванка• 26 марта в 20:07
Ответ дляаромат Жука
Ну я пишу те як в мене. В квартирі було легше перенести спеку без світла, в порівнянні ніж на дачі , особливо вночі.
Ждун с Нибиру• 26 марта в 20:09
Ответ дляПочекуха
Літом краса
о, це в моєї мами глиняна хата обкладена цеглою, то вона аж у серпні прогріватися починає. А так червень-липень всередині завжди прохолодно, 25 максимум, при тому що надворі 35.