Тоска в носках• 26 марта 2025
Что вероятно мне не понадобится в жизни, эссе
Девченки, может есть тут те, кто классно пишет и дружит сочинительством. Не могу ничего придумать, сын просит помочь написать эссе. Ничего не приходит на ум(
Тоска в носках
• 26 марта 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Чат GPT тоже не можете спросить?
Спасибо
Не виправдовуюсь• 26 марта 2025
Взять любой устаревший навык. Например, каллиграфическое письмо.
175см55кг19лет (она)• 26 марта 2025
Ответ дляТріль!
Де в Україні пишуть эссе?
По три рази на тиждень 5 клас мова і література
Дон Пэдро• 26 марта 2025
Ответ дляТріль!
Де в Україні пишуть эссе?
Два раза в неделю:укр лит и зарубежка
ПадаюВреверансах• 26 марта 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Чат GPT тоже не можете спросить?
А як вмі спииають і він всім однаково скаже і всі це запишуть?
ПадаюВреверансах• 26 марта 2025
Не зрозуміоо трохи питання автора.
Як зрозуміть, не знадобиться в дорослому житті зі шкільних чи дитячих років?! Чи що мається на увазі
ЯблокоРаздора• 27 марта 2025
Як може зараз дитина це знати? Життя бентежне та непередбачуване. Навіть інтенграл може знадобитися, якщо ключі в унітаз впадуть) я раніше б сказала, що навички вбивства, але...
ЯблокоРаздора• 27 марта 2025
Хай пише одразу, що думати і формулювати свою думку, бо є мама і чат gpt)