Тоска в носках• 26 марта в 21:46
Что вероятно мне не понадобится в жизни, эссе
Девченки, может есть тут те, кто классно пишет и дружит сочинительством. Не могу ничего придумать, сын просит помочь написать эссе. Ничего не приходит на ум(
Тоска в носках
• 26 марта в 21:47
Ответ дляКрем для арбуза
Чат GPT тоже не можете спросить?
Спасибо
Не виправдовуюсь• 26 марта в 21:49
Взять любой устаревший навык. Например, каллиграфическое письмо.
175см55кг19лет (она)• 26 марта в 21:56
Ответ дляТріль!
Де в Україні пишуть эссе?
По три рази на тиждень 5 клас мова і література
Дон Пэдро• 26 марта в 21:57
Ответ дляТріль!
Де в Україні пишуть эссе?
Два раза в неделю:укр лит и зарубежка
ПадаюВреверансах• 26 марта в 22:04
Ответ дляКрем для арбуза
Чат GPT тоже не можете спросить?
А як вмі спииають і він всім однаково скаже і всі це запишуть?
ПадаюВреверансах• 26 марта в 22:05
Не зрозуміоо трохи питання автора.
Як зрозуміть, не знадобиться в дорослому житті зі шкільних чи дитячих років?! Чи що мається на увазі
ЯблокоРаздора• 27 марта в 00:51
Як може зараз дитина це знати? Життя бентежне та непередбачуване. Навіть інтенграл може знадобитися, якщо ключі в унітаз впадуть) я раніше б сказала, що навички вбивства, але...
ЯблокоРаздора• 27 марта в 00:57
Хай пише одразу, що думати і формулювати свою думку, бо є мама і чат gpt)