В курсі діла• 26 марта в 20:24
Люлина просить поширення і допомоги
В Київській школі хлопчику одягали пакет на голову і душили.
Мама просить розголосу і контактів зі ЗМІ
Love_Love_Love_• 26 марта в 20:29
Це просто жах, за це потрібно притягти до відповідальності не лише батьків, але і вчителів, директора і тд, звісно вони вмивають руки.
Але що це за брєд: я простла перевести тих виродків до іншого класу?
А свою дитину не варто було би перевести до іншої школи?
Чи просто напролом боротись з системою важливіше?
Печенюшка• 26 марта в 20:31
Если все так, как написано -то это же криминалка должна быть? Покушение на убийство, я правильно понимаю? Или все не совсем так как пишет мама?
Маю декілька думок• 26 марта в 20:33
Дуже шкода, якщо це правда, але як можна поширювати неперевірену інформацію?
Снегурочко• 26 марта в 20:33
Ага, а как обеспечить ту безопасность, если придурошных исключать из школы нельзя и они знают, что на них управы нет 🤷🏻♀️
Клептоманка• 26 марта в 20:34
Чому дивуємось? Тільки вчора була тема «Чи захищали б ви свою дитину…» і варіації на тему… Так там мамки в груди себе били, що свою дитину потрібно захищати завжди!!! Незалежно від того, що вона зробила. Навіть, якщо злочин. Бидло-батьки ростять бидло-дітей.
Зі своєї дитину, яку я люблю безмежно, за булінг над слабшим, три шкури б спустила.
В курсі діла
• 26 марта в 20:34
Ответ дляПапина дочка
А чому у неї на сторінці нічого немає, як зробити репост.
Є.
Пролистайте трози.
І коментарі вже є.
Пролистайте трози.
І коментарі вже є.
Снегурочко• 26 марта в 20:35
Ответ дляКлептоманка
Это так, но если бы таких исключали из школы, школа была бы безопасным местом
Я вся ваша• 26 марта в 20:35
Это еще цветочки.
Пропаганда насилия, смерти в стране.
Вот, новые игрушки уже. С намеком на будущее.
Пропаганда насилия, смерти в стране.
Единорог_помог• 26 марта в 20:36
Ответ дляLove_Love_Love_
чим інший клас завинив, що їм такий зброд переведуть?
тут треба з поліцією вирішувати питання. Це вже край якийсь( це ж навіть не цькування, що до речі також є дуже травматичним.
В курсі діла
• 26 марта в 20:36
Ответ дляПеченюшка
Мама розгублена і не знає,як діяти ,щоб був результат
Клептоманка• 26 марта в 20:37
Ответ дляLove_Love_Love_
Чому вона має забирати свою дитину з класу? Нехай виродків забирають в спецзаклад.
Love_Love_Love_• 26 марта в 20:37
Ответ дляЯ вся ваша
Это еще цветочки.
Пропаганда насилия, смерти в стране.
То ви шось на рашкінському? Вони в своїх відео розповідають як в Україні готують дітей- неофашистів
Печенюшка• 26 марта в 20:37
Ответ дляРання пташка
Нужно брать адвоката
Печенюшка• 26 марта в 20:38
Ответ дляКлептоманка
В целях безопасности ребёнка. Разве нет?
В курсі діла
• 26 марта в 20:38
Ответ дляМаю декілька думок
Я поширила,бо хочу гласності.
А ви-як хочте
Я вся ваша• 26 марта в 20:38
До войны в классе моего сына разное было. Но, чтобы надевать пакеты, душить…
Дети - отражение окружающей среды.
В чем растут, такими и будут. Игры в тцк туда же.
Дети - отражение окружающей среды.
Ранковий базар• 26 марта в 20:39
Ответ дляЯ вся ваша
Это еще цветочки.
Пропаганда насилия, смерти в стране.
ну це ви вже загнули, з незапам´ятних часів хлопці грали у солдатиків та війнушки і купу іграшкової зброї будь-яка країна штампує
Я вся ваша• 26 марта в 20:39
Ответ дляLove_Love_Love_
Приезжайте в Украину, тогда поговорим
В курсі діла
• 26 марта в 20:40
Ответ дляLove_Love_Love_
Мама недосвідчена,підказали все документувати,що вона і взялась робити.
Клептоманка• 26 марта в 20:40
Ответ дляПеченюшка
Для цього приймаються інші міри, більш ефективні і радикальні. А дитину треба навчити відстоювати і захищати себе і свою гідність, а не втікати з класу-в клас.
Солоденька цукОрка• 26 марта в 20:41
Ответ дляРання пташка
Є.
Пролистайте трози.
І коментарі вже є.
Пролистайте трози.
І коментарі вже є.
мама в полицию написала заявление?
В курсі діла
• 26 марта в 20:41
Ответ дляХочу на Балі
слов нет
Отак то..нам і ворогів не треба (
Я вся ваша• 26 марта в 20:41
Ответ дляРанковий базар
Это я загнула?
Это вашим дочкам предлагают играть таким, готовят к будущему
В курсі діла
• 26 марта в 20:42
Ответ дляПеченюшка
Там протоколи складені.
Думаю,задукоментовано щось
Хочу на Балі• 26 марта в 20:42
сложная ситуация с детьми глобально
мне всегда жаль родителей, хотя и бытует мнение что именно они и виноваты
нужно вводить какие то штрафы, наказание... что бы боялись
а не вот это - вы не имеете право делать моей деточке замечание