готується.Вони хотіли ще 8 міс назад,але курщина завадила.
Киев_Елена• 27 марта 2025
Ответ дляТанюша
Ну ось. Президент попередив.
Хто хоче може евакуюватися
Ага, только не смешно( сейчас и так понятна ситуация, и предупреждать не нужно, а в 2022 это была полная неожиданность
nadezhdaLitv• 27 марта 2025
Аби не навпаки...Аби курщина не спровокувала той наступ. Тяжко сказати, шкода наших загинувших хлопців на курщині
Bambi-kids• 27 марта 2025
Ответ дляКиев_Елена
Для кого???Усі західні ЗМІ кричали...Не чули,,,???
Бессмертный пони• 27 марта 2025
Ответ дляnadezhdaLitv
А тих , що не на курщині , не шкода ?
nadezhdaLitv• 27 марта 2025
Ответ дляБессмертный пони
А тих , що не на курщині , не шкода ?
Ви дивна. Тема про наступ на Суми, Харків та власне наш наступ на курщину
ProstoKoschka• 27 марта 2025
Ответ дляЖенщина_в_лосинах
да
Я так же само злюсь, когда они на Одессу облизываются
comtesse de Valois• 27 марта 2025
Логично, да? Положили кучу украинцев в Курской области, чтоб немного оттянуть момент. Не президент у Украины, а сказка.
Ответ дляDumky
Як вони можуть взяти такі великі міста? Вони можуть силою взяти якісь села, повірю, але на це треба місяці. І Харківʼяни мають інший дух, їх там не чекають ніяк
Вони невеличкий за площею Сєвєродонецьк з 120 тис. мешканців брали майже 3 міс., кинувши величезні ресурси і розгативши місто артилерією. Великі міста їм ’не по зубам’. Так, як було в Херсоні на початку війни, більше не буде (дуже на це сподіваюсь).
comtesse de Valois• 27 марта 2025
Ответ дляDumky
все завжди зводиться до того, що вина на жертві?
Зеленский ни хрена не жертва вообще. Еще и получает от всего этого доходы. Правильно написали в другой теме- назад на сцену его с его перлами, хотя, в принципе, кому он нужен, будучи актером он кучу бабла из РФ получал. А сейчас ни там, ни в Украине со своими ’ талантами’ не уперся.
Ответ дляcomtesse de Valois
Так жертва винна? Я не за Зеленського? Чому путін обстрілює мирні міста?
comtesse de Valois• 27 марта 2025
Ответ дляDumky
А я вам про Зеленского. С вопросами к Путину,насколько я знаю вы можете написать по адресу:’ Москва, Кремль’.
Мы обсуждаем вопрос по Курской области- зачем Зеленский положил там кучу украинцев? Какая цель достигнута?
ЗдохниПуйло• 27 марта 2025
Ответ дляcomtesse de Valois
старого фашиста вже давно потрібно вперед ногами до Леніна під бік. В кожній темі лижете своєму херу фашистькому, норм народжувати своїх дітей, а потім під гармошку закопувати, вже звиклись?
ЗдохниПуйло• 27 марта 2025
Ответ дляcomtesse de Valois
Ні одна поважаюча себе людина не напише країну дегенератів з великої букви
comtesse de Valois• 27 марта 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Да-да, типичный, ответ зелебота. Меня, вполне устраивал Янукович и все было хорошо.
Географические названия и фамилии пишутся с большой буквы, что бы, вам там телемарафон в башку не вбил.
ЗдохниПуйло• 27 марта 2025
Ответ дляcomtesse de Valois
Можете написати Зелі в Україну, спитати