Пишу вірші, дорого• 27 марта в 14:29

Кто пользуется Etiaxil антиперспирантом? Как Вам? Стоит пробовать?

Ещё пишут, что без солей алюминия, что немаловажно. Уже столько всего перепробовала, на этот последняя надежда
Сонечко• 27 марта в 14:31
Ботекс вколите в подмышки. Уберите молочку с рациона,она даёт вонючий пот и кал очень вонючий .
АнтиТроль• 27 марта в 14:31
був давно, але мені подобався
автор Пишу вірші, дорого • 27 марта в 14:31
Ответ дляСонечко
Ботокс мне нельзя. За молочку не знала, спасибо
Столічна штучка• 27 марта в 14:31
У меня для чувствительной кожи , то мне нравится
автор Пишу вірші, дорого • 27 марта в 14:32
Ответ дляСтолічна штучка
Такой у Вас?
Козачка• 27 марта в 14:33
Ответ дляПишу вірші, дорого
Автор, вы прикалываетесь? Посмотрите состав того этаксила))
автор Пишу вірші, дорого • 27 марта в 14:33
Ответ дляАнтиТроль
був давно, але мені подобався
Справді не мокріє і не воняє?
Сонечко• 27 марта в 14:33
Ответ дляПишу вірші, дорого
Принаймні само молоко,трохи творога,масла лишіть
Столічна штучка• 27 марта в 14:35
Ответ дляПишу вірші, дорого
Такой у Вас?
Так
автор Пишу вірші, дорого • 27 марта в 14:36
Ответ дляКозачка
Спасибо, посмотрела, есть алюминий. Почему то писали, что он без алюминия девочки
автор Пишу вірші, дорого • 27 марта в 14:37
Ответ дляСонечко
Молоко не пью давно, йогурт редко могу, но запах все равно есть
Лика-прилипка• 27 марта в 14:38
Ответ дляКозачка
А що там у складі?
Заела_пластинка• 27 марта в 14:43
Ответ дляСонечко
Это дает не молочка а проблемы с кишечником и лимфой
В шоколаде• 27 марта в 14:51
Ответ дляПишу вірші, дорого
Усі аналогічні антиперспіранти мають активний компонент хлорид алюмінію (сіль алюмінію). Тільки завдяки цьому компоненту ви і отримуєте бажаний ефект не пітніти на обробленій ділянці шкіри.
Якщо хочете антиперспірант без алюмінію, помажте відваром ромашки і не морочте голову, максимально екологічно. Тільки потім не нарікайте, що не дієво. Ну не вигадали ще інший на стільки дієвий інгредієнт.

Понад 10 років продаю подібні антиперспіранти і весь час періодично виникають такі питання ’мені б таке, але з перламутровими гудзиками’
Пупс• 27 марта в 14:52
Автор, спробуйте мазати кашицею соди з водою. Мокріння не убирає, але запаху ніякого протягом дня не має. Сама не очікувала такого результату. Тепер тільки так, до того ж це безпечно.
З царем в голові• 27 марта в 15:04
Не очень. С Дриклором рядом не стоял. И плевать, что в Дриклоре алюминий, главное, что не потеешь как свинья.
автор Пишу вірші, дорого • 27 марта в 15:05
Ответ дляПупс
Ооо, дякую, спробую
АнтиТроль• 27 марта в 15:24
Ответ дляПишу вірші, дорого
Справді не мокріє і не воняє?
Ні,тримав гарно, єдине,що його потрібно висушити добре, я сушила феном)))
Козачка• 27 марта в 15:49
Ответ дляЛика-прилипка
А що там у складі?
Там те же соли алюминия, которых автор не хочет в составе)
Козачка• 27 марта в 15:50
Ответ дляПишу вірші, дорого
А вы в след раз не читайте кто там что пишет, а сами проверяйте состав, так будет надёжнее всего.
Губка Боб• 27 марта в 16:01
Ответ дляВ шоколаде

А які дієві можете порадити? Драй драй був найкращим, але аплікатор мені не зручний. Етіаксил не такий дієвий. Спробувала біотрейд - не те(((
автор Пишу вірші, дорого • 27 марта в 16:39
Ответ дляКозачка
Согласна
Несемо світло разом• 27 марта в 16:48
Ответ дляПишу вірші, дорого
Согласна
Купите хлорофил на айхерб , и будет вам счастье )
автор Пишу вірші, дорого • 27 марта в 17:09
Ответ дляНесемо світло разом
Правда работает? Как им пользоваться?
В шоколаде• 27 марта в 17:32
Ответ дляГубка Боб
Всі аналогічні антиперспіранти відрізняються відсотком активного компоненту (хлорид алюмінію) і основою (водна або спиртова). Решта інгредієнтів допоміжні і суттєвої ролі не грають.
З тих, що я знаю:
-спиртова - Odaban(20%, Великобританія)
-водні - Maxim(15% і 10%, США), Certain Dri(12%, США), Anhydrol Forte(20%, Великобританія), Driclor(20%,Ірландія), Eelhoe(12%, Китай)

Не потрібно одразу обирати найбільший відсоток алюмінію. Всі ці антиперспіранти розроблені для боротьби з гіпергідрозом, тому навіть з маленьким відсотком дуже дієві. Я копистуюся Maxim 10%, при нормальному потовиділенні (без гіпергідрозу), мені вистачає днів на 7-10.
Лика-прилипка• 27 марта в 17:38
Ответ дляКозачка
Ну автор фігню пише
Несемо світло разом• 27 марта в 18:23
Ответ дляПишу вірші, дорого
Правда работает? Как им пользоваться?
Не знаю , возможно. Я пью его регулярно уже лет … ээээ , года с 2010 , и я вообще никогда не имела проблем с запахом тела . Возможно у меня физиология другая , а возможно потому что пью хлорофил 🤷‍♀️.
Чайная ложка на стакан воды каждое утро .
Губка Боб• 27 марта в 21:19
Ответ дляВ шоколаде
З тих, що я знаю:
-спиртова - Odaban(20%, Великобританія)

Дякую! Водні краще, ніж спиртові? Драй драй наче був спиртовий?
В шоколаде• 27 марта в 21:30
Водні не сушать шкіру, як спирт. І то це має значення, якщо шкіра чутлива чи суха.