Менее Более• 27 марта 2025
Pegasus реєстрація на рейс
Хто літав з Кишенева до Анталії Pegasus, що з реєстрацією зараз? В аєропорту? Чи заздалегіть онлайн? Не можу розібратись. квитки можна купити лише через додаток, з ноута видає помилку((( Дякую.
Сегодня сержусь• 27 марта 2025
Я літала і я реєструвалася онлайн.
Це ж бюджетні авіалінії. Там може бути платна реєстрація в аеропорту.
На сайті почитайте, що і як
Сегодня сержусь• 27 марта 2025
На сайті взагалі немає інформації по реєстрації в аеропорту.
Написано робити онлайн за 7 днів вже можливо.
І або в телефоні через додаток показувати, або роздрукувати. Що вт незрозуміли?
Тепличная• 27 марта 2025
Автор, питання не по темі. За скільки купували квитки? Щось я дивлюся, мають наче бути бюджетніше, але в мене виходить 600 євро туди/назад з багажем на двох... чи норм це ціна...
Менее Более
• 27 марта 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Я літала і я реєструвалася онлайн.
На сайті почитайте, що і як
Дивно, бо мені прийшла інформація, після купівлі, що реєстрації онлайн на даний рейс не здійснюється. Виходить на стойці реєстрації. А ось назад з Анталії ще не відкрита.
Менее Более
• 27 марта 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Я вже відповіла, що після покупки квитків прийшла інформація, що онлайн реєстрації нема на мій рейс. Якби все було скрізь написано, то і питань не виникало б.
Менее Более
• 27 марта 2025
Ответ дляТепличная
Я на квітень, туди назад 160,50 євро з багажем (банк 7440 грн заблокував),. На літо буде неактуально.
Тепличная• 27 марта 2025
Ответ дляМенее Более
Супер ціна. Я на червень дивлюся. Дякую за відповідь!!!