Небоброїдка• Изменено 28 марта в 09:16

Потяг Київ-Будапешт, вагон люкс

Чи реально купити квиток на потяг Київ-Будапешт,
вагон люкс на 2 людини?
MacOS-ница• 28 марта в 09:19
Реально
Не худа ні разу• 28 марта в 09:23
Ну там трохи не так. Квитків майже ніколи немає. І от з´являється на 3 хв квитки на 2 різні дні ( умовно через 3 дні і через 10) по 3 квитки і там, і там. Треба викупити миттєво. Через 30 секунд їх уже немає. Тому саме зловити люкс на ту дату, що хочете - малоймовірно.
Скоріше є варіант ’ зловити що є і поїхати потягом’
МатьЧасть• 28 марта в 09:24
А кто знает, можно выкупит купе для себя одной? Всегда выкупала, но на международный не знаю или можно. Или любую выкупить, или обычное. Не имеет значения.
автор Mama_ Sashi • 28 марта в 09:24
Ответ дляНе худа ні разу
Дякую, купе бачу багато квитків, а люкс ніколи не бачила. Перевіряю сайт укрзалізниці та угорської залізниці.
Не худа ні разу• 28 марта в 09:25
Ответ дляМатьЧасть
Там не викладають все купе))) так викладають по 1-3 квитки. Частіше не в одному купе, а навіть в різних вагонах. Тому не знаю, як це можливо.
Все питаю зарання• 28 марта в 09:26
Ответ дляMama_ Sashi
через перекупщиков купите
МатьЧасть• 28 марта в 09:26
Ответ дляНе худа ні разу
Спасибо за информацию) я не знала, я думала, что как по Украине выкладывают по вагонам и покупаешь что хочешь)
Не худа ні разу• 28 марта в 09:26
Ответ дляВсе питаю зарання
через перекупщиков купите
Ще годувати цих дармоїдів))
автор Mama_ Sashi • 28 марта в 09:26
Ответ дляВсе питаю зарання
через перекупщиков купите
Можете поділитись контактами перевіреними?
Не худа ні разу• 28 марта в 09:26
Ответ дляМатьЧасть
Їх же майже ніколи немає. Завжди дефіцит))
Вимагаю спілкування• 28 марта в 09:26
Разве уже заработал сайт УЗ?
Все питаю зарання• 28 марта в 09:28
Ответ дляMama_ Sashi
тут на кидстафе покупала. с рейтингом и давней подпиской.
вроде как два крупных аккаунта. иногда у одних брала, иногда у других
но там за зарубежный дороже доплата, чем за междугородний
автор Mama_ Sashi • 28 марта в 09:28
Ответ дляВимагаю спілкування
Разве уже заработал сайт УЗ?
Так, вже працює
Вимагаю спілкування• 28 марта в 09:29
Ответ дляMama_ Sashi
Так, вже працює
Не могу зайти на него
КрестьянинДиор• 28 марта в 09:34
Реально навіть на три або чотири. Або, на п´ять.
КрестьянинДиор• 28 марта в 09:38
Ответ дляНе худа ні разу
Ви плутаєте потяг до Будапешту з потягом до Відня прямим. На потяг до Будапешту не було жодних проблем взяти квитки за 20 днів до відправлення.
Творог для розжига• 28 марта в 09:43
Ответ дляКрестьянинДиор
Підкажіть, а якщо не за 20 днів, не візьму вже?
КрестьянинДиор• 28 марта в 09:46
Ответ дляМатьЧасть
Никаких проблем. Главное не хитрить, и не покупать на одного взрослого два взрослых и два детских билета. Для экономии.
КрестьянинДиор• 28 марта в 09:53
Ответ дляТворог для розжига
Я лично до коллапса сайта и приложения видела места на прямой поезд до Будапешта за 4 дня до выезда. Естественно, только верхние. Самые сложные дни для выезда - пятница, суббота и воскресенье. В любую сторону. Самые простые - вторник и среда.
Творог для розжига• 28 марта в 12:25
Ответ дляКрестьянинДиор
Оо, спасибо, у меня среда, можно пробовать
На циголках• 28 марта в 17:08
Ответ дляMama_ Sashi
Так, вже працює
уже опять не работает. написали в чатах. задолбали
Секс-Бомба• 29 марта в 06:45
Ответ дляMama_ Sashi
Ось на 15.04 є люкс
Людун• 01 апреля в 23:22
На прямий поїзд Будапешт Київ Будапешт завжди є квитки, люкса менше, але проблеми взяти їх нема. На відміну від інших міжнародних.